OLIVER STONE: Systém povedie k zániku tejto planéty a nás všetkých

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Slávny režisér sa na Writers Guild Award poriadne odviazal a nedával si servítku pred ústa. Prehovoril a zazneli tvrdé slová pravdy, slová o zahraničnej politike USA, ktoré sú vhodné vytesať na kameň zlatými písmenami pre budúce generácie. Slová, ktoré v slovenských korporátnych médiách určite počuť nebudete. Video preložil Miroslav Čonka.:

„Teraz je v móde útočiť na Trumpa, republikáncov a podobne a vyhýbať sa Obamovcom a Clintonovcom. Nezabúdajme, že v trinástich vojnách, ktoré sme za posledných 30 rokov začali a minuli na nich 14 biliónov dolárov a stovky tisíc ľudí v nich prišli o život, že to nebolo zásluhou jedného vodcu, ale systému ako republikánskeho tak demokratického. …Nie je nutné listovať zoznam obetí, ale vieme, že sme internovali vo vyše 100 krajinách, či to bola invázia, zmena režimu, hospodársky chaos alebo hybridná vojna či politický nátlak, vždy ide o nejaký druh vojny. Napokon z toho vznikol systém, ktorý povedie k zániku tejto planéty a záhube nás všetkých.

Oliver Stone, je autor kritických filmov The Untold History of the United States, Comandante, Wall Street, Nixon, The Doors či The Putin Interviews.

Pozrite aj štúdiu o filme Olivera Stone-a The Doors 


Foto: rip z videa

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “OLIVER STONE: Systém povedie k zániku tejto planéty a nás všetkých

  • 25. novembra 2017 at 18:20
    Permalink

    Krásne, ušľachtilé a odvážne slová!
    „Hlúpi sú si rovní, všetci ako jeden, nech je ich vlasťou Paríž, Londýn alebo Viedeň.“/epigram Bajzu/. A to isté platí o múdrych. Takže nesúďme krajiny!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *