Oskar Krejčí: Do dostavby Nord Streamu 2 bude mezi USA a Ruskem přituhovat. Provokací bude více

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Lepší zvuk prináša SoundCloud ako Youtube

S politologem Oskarem Krejčím dnes hovoříme o aktuálních tématech, vztazích mezi USA a Ruskem, o pádu premiéra I. Matoviče,o situaci v EU s vakcínami nebo o rusko-čínské politice.

Nový rozhovor s Oskarem Krejčím vznikl po třítýdenní pauze, takže je rozsáhlejší. V rozhovoru rozebereme hlavní témata uplynulých tří týdnů. Na prvním místě jsou to vztahy USA a Ruska v souvislosti s Bidenovým rozhovorem, ve kterém padlo, že ruský prezident je zabiják. Budeme mluvit o pádu slovenského premiéra Igora Matoviče, o politické hře kolem vakcín v EU a o tom, jak se formují vzahy mezi Čínou a Ruskem na pozadí vyostření jejich vztahů s USA.

Zdroj: http://casopisargument.cz

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *