Oskar Krejčí: Vakcinace je národní zájem a prvořadá linie lidských práv (video) + (audio)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V rozhovoru s politologem Oskarem Krejčím uslyšíte, jakým směrem směřuje americká zahraniční politika za Bidena a jak to vypadá s nejen evropskou vakcinační politikou (a další).

Co nám prozradily první týdny Bidenova prezidenství o směru zahraniční politiky USA? Sledujeme návrat obamovské koncepce? Co sledoval Biden bombardováním Sýrie a útokem na saúdského korunního prince? Může být Evropská unie autonomní ve vztahu k NATO, jak by chtěl Emmanuel Macron?

Zvládá EU vakcinační politiku? Kde se dějí chyby a proč jde o selhávání v ochraně lidských práv vlastních občanů? Proč je očkování jasným národním zájmem? Je vláda Andreje Babiše vyčerpaná a zachránila by Česko „vláda národní jednoty“?

Nižšie je aj audio (s vyššou hlasitosťou) na soundcloud.com:

Zdroj: casopisargument.cz

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Oskar Krejčí: Vakcinace je národní zájem a prvořadá linie lidských práv (video) + (audio)

  • 2. marca 2021 at 18:37
    Permalink

    pred vakcináciu experimentálnymi vakcínami je potrebné klásť liečenie Covidu-19 dostupnými liekmi s antivirotickým účinkom.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *