Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Po piatich rokoch existencie projektu DAV DVA a pred transformáciou webu davdva.sk na nový web VECI VEREJNÉ je na čase bilancovať. Predložená e-kniha prináša tie najlepšie rozhovory, ktoré vznikli na platforme DAV DVA. Ide o rozhovory so spisovateľmi aktivistami, filozofmi, spoločenskými vedcami, umelcami, ktorí sa hlásia k ľavicovým hodnotovým ideálom. Kniha bude súčasťou edície e-kníh DAV DVA.

Predložená e-kniha je zároveň sondovou do ľavicového myslenia na Slovensku a taktiež čiastočne v Českej republike. V knihe nájdete rozhovory s mimoriadne populárnymi osobnosťami ako Ľuboš Blaha, Roman Michelko, Richard Sťahel, Ladislav Hohoš, Ján Keller, Ilona Švihlíková, Branislav Fábry, Michael Hauser, ale aj menej známe, začínajúce talenty ľavicovej scény ako Tomáš Daněk, Andrej Bóna, Alexander Riabov, Erik Germuška či Dominik Petruška. Rozhovory sprostredkovala redakcia DAV DVA, predovšetkým Lukáš Perný, Roman Michelko, Michal Albert a David Diczházy.

KNIHU SI MOŽNO OBJEDNAŤ NA INLIBRI.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *