Reakcia Ľ. Blahu na údajný list poslancov OĽaNO, nenechala na seba dlho čakať

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Jaroslav Novák

Zmena plánu. Matovič chce ostať na poste premiéra.

1. Médiá zverejnili groteskný list, ktorý mali spísať poslanci OĽaNO. Vraj si uvedomujú svoju silu a nechcú, aby Matovič odstúpil.

2. Silno pochybujem, že tento list písali poslanci OĽaNO. Ja osobne silno pochybujem, že tam niekto z nich vie vôbec písať. Toto je pripravené zhora.

3. Matovič sa rozhodol, že stoličku premiéra nepustí a tak napísal list, v ktorom sa vychválil do nebies a povedal svojim pročkom v parlamente, nech sa tvária, že to ide od nich.

4. Ja som len zvedavý, ako to vysvetlí poslanec OĽaNO Kremský, ktorý včera vyhlásil, že Matovič vlastne odstúpil už v nedeľu a my sme všetci slepí, keď sme si to nevšimli. Ups.

5. List OĽaNO je každopádne výbornou psychologickou sondou do duše Igora Matoviča. Zlý je Sulík, zlá je Čaputová, OĽaNO všetkým „smrdí“ a celý útok na Matoviča zorganizovala „mafia z basy“.

6. Pri všetkej úcte, jediný mafián v base, o ktorom vie celé Slovensko, je Mikuláš Černák. A ten je, ako sa verejne pochválil, volič Igora Matoviča. Nejako to nesedí, či?

7. List potvrdzuje, že v OĽaNO trpia kolektívnou paranojou, všade vidia sprisahanie mafie, hromadne podľahli ublíženeckému komplexu a nenávidia celý svet. Ideálne mentálne nastavenie na vládnutie a zmierovanie Slovenska – vám poviem.

8. Oni sú vlastne jeden kolektívny psychiatrický pacient. Otázkou je, či na klinike nájdu pri psychoanalýze dostatočne veľký gauč, keď ich bude Dr. Freud diagnostikovať.

9. Psychológiu nechajme bokom, podstatné sú politické dôsledky. Matovičov list je jasným znamením, že premiér nehodlá odísť. A už si pripravuje „legendu“.

10. Bude sa tváriť, že on už tak veľmi chcel ísť, ale čo má robiť, keď ho jeho poslanci nepustia. Juj, to bude uslzená plačovka. Slovač od dojatia prepukne v plač, bude to skoro ako scéna z Titanicu, keď išiel Leonardo ku dnu

11. Otázka je, s kým chce Matovič vládnuť. Ak sa do tohto pustil, už musel ukecať Borisa Kollára a otázkou je, ako sa zachová najznámejšia slovenská „Brutina“ Remišová.

12. Buď sa pôjde v menšinovej dvojkoalícii, alebo takmer menšinovej trojkoalícii. Sulík je už definitívne out. Matovič ako vždy oklamal celé Slovensko.

13. Trápenie pokračuje, priatelia, a preto – nech si z toho robíme srandu, koľko chceme, situácia je neuveriteľne vážna. Umierajú ľudia, ekonomika ide ku dnu, štát je v rozvrate. A jediná šanca, ako sa zbaviť Matoviča, je referendum a predčasné voľby.

14. Hovoríme to celý čas. A Matovičov list túto smutnú pravdu opäť potvrdil. Máme premiéra s mesiášskym komplexom, čo je vážny duševný problém.

15. A pamätajme: spasitelia neodchádzajú, spasitelia zachraňujú svet. A Igor predsa svet nestihol zachrániť, tak ešte nemôže odísť. Budú nové atómové bomby, nové povstania, nové plačovky.

Slovenská národná tragédia pokračuje ?

Podpisujme! Referendum!

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Reakcia Ľ. Blahu na údajný list poslancov OĽaNO, nenechala na seba dlho čakať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *