Šokujúca informácia! Kto vytvoril stránku atentátnikovi pár minút po atentáte v ukrajinčine?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

ŠOKUJÚCA A ZÁVAŽNÁ INFORMÁCIA

Wikipedická stránka o J. C. v ukrajinčine vznikla 15. mája už o 15:45, teda bezprostredne pár minút po atentáte. Atentát sa uskutočnil o 14:50. Všetko vyzerá ako dôkladne pripravená operácia. Príspevok vznikol od anonymného editora s nickom Jbuket. Skôr než na Slovensku…

Úplnou „náhodou“ vznikla atentátnikovi stránka tiež na manipulatívnej slovenskej Wikipédii a ďalších siedmich jazykových mutáciách. Stránku vytvoril anonymný profil MB1948, ktorý – ako môžete vidieť na obrázku – neriešil na Wikipédii žiadnu inú tému. Ten vznikol a TERAZ DÁVAJTE POZOR: 15. mája o 17:01.

Zavádzajúco tvorca a spolutvorcovia tejto stránky (evidentne dobre platení ľudia s jasnými cieľmi a zadaniami) manipulatívne uvádzajú spojenie páchateľa atentátu napr. so Spolkom slovenských spisovateľov, napriek tomu, že Spolok hneď po uskutočnení atentátu automaticky zrušil tomuto teroristovi členstvo. Vedenie Spolku pritom informáciu o členstve J. C. preverovalo až okolo 17. hod. a prehlásenie o jeho vylúčení vyšlo po 18:15. Ako mohol vedieť tvorca ukrajinskej a slovenskej Wikipédii informáciu o tom, že bol J. C. člen Spolku, ak to preverovalo aj samotné vedenie?

Vyčítať vedeniu Spolku, že nepoznal jedného z 500 členov, ktorého navyše prijalo minulé vedenie a nevykazoval ŽIADNU činnosť, je čistou manipuláciou s cieľom poškodiť túto najstaršiu literárnu organizáciu a hlavne vytvoriť dojem, že J. C. bol národne orientovaný a neliberálny aktivista, čo sa jasne preukázalo ako manipulácia, nakoľko existujú zábery, kde J. C., protestuje na protivládnych protestoch.

Podobne sa aktivisti snažili hodiť vinu na Maticu slovenskú, ba dokonca mali pripravenú fotografiu, ktorú mali problém vyhľadať aj ľudia z vedenia Matice. Neskôr sa preukázalo, že J. C. nebol t. č. členom Matice, ba dokonca vystupoval proti Matici. Kto pripravil fotografie a informácie?

Dôkazy v titulnej fotografii alebo nižšie. Kto mal tak podrobné informácie o atentátnikovi? Kto mal potrebu okamžite vytvoriť stránku dokonca v zahraničných mutáciách? To sú maximálne závažné otázky…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *