Trefný komentár Richarda Sťahela k aktuálnej situácii

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Nechce sa mi veriť, že by si všetci tí čo teraz akceptujú alebo dokonca schvaľujú psychické a fyzické násilie voči zadržaným či obvineným neuvedomovali, že tým vlastne vyjadrujú súhlas s tým, aby sa voči nim a ich blízkym v budúcnosti postupovalo rovnako. Keď už teda tvrdenie, že „nikoho nemožno mučiť ani podrobiť krutému, neľudskému či ponižujúcemu zaobchádzaniu alebo trestu“ (čl. 16, ods. 2 Ústavy SR), alebo aj to, že „každý má právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, osobnej cti, dobrej povesti a na ochranu mena“ (čl. 19, ods. 1 tej istej ústavy) sú pre mnohých občanov tejto krajiny zjavne iba akési archaizmy, vhodné tak akurát na boj proti dávno zaniknutému režimu.

Richard Sťahel na sociálnej sieti Facebook

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Trefný komentár Richarda Sťahela k aktuálnej situácii

 • 3. januára 2021 at 7:49
  Permalink

  Toto, čo konštatuje Richard Sťahel, je dôkaz o spoločenskej nebezpečnosti zhubného vplyvu médií a ich vymývania mozgov. Je to potvrdenie toho, že média z ľudí robia zombie, ktorí stratili schopnosť posúdiť dôsledky svojich rozhodnutí. Je to tá istá technika, ktorá z ľudí robí nakupovacie automaty.
  Musíme sa proti tomu začať brániť, inak skončíme veľmi zle.
  Prvý krok je – vypnúť sa a prestať to sledovať.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *