Veci Verejné: Okolnosti smrti generála Lučanského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zásadné svetlo do celej kauzy dal investigatívny novinár Milan Žitný, jasne a bez servítok. Ten prvý incident bola neslýchaná policajná brutalita, keď po marginálnom kázňovom priestupku nasledovala brutálna bitka, ktoré rezultovala do ťažkého ublíženia na zdraví. Nasledovala hospitalizácia v Ružomberku, kde aj prebehla operácia. No policajná brutalita pokračovala aj tam, keď ho tak sotili, že si udrel temeno hlavy, takže musel ísť ešte na CT-čko. Nasledovala hospitalizácia vo väzenskej nemocnici v Trenčíne.

Táto kauza jasne ukázala, že tie najodpornejšie štréberské typy dostali zelenú. Tie robia špinavú prácu s tým, že najskompromitovanejšie politické sily im držia chrbát. Toto však nemôže trvať dlho, podliaci, ktorí dnes hrubo pošliapavajú základne práva, raz, verím, že najneskôr o tri roky sa budú zodpovedať za svoje zločiny.

Aj preto, aby sa prekryla táto šialená kauza, na Silvestra zasadala vláda, aby zákazom vychádzania prekryla kauzu Lučanský. Ukazuje sa však, že pod obrovským tlakom robia aj obrovské chyby. Minister Naď začal hon na človeka, ktorý pustil na verejnosť lekársku správu. Bude exemplárne potrestaný, a ten kto ho udá, bude mať garanciu anonymita a štedro odmenený! Zároveň tak aj potvrdil pravosť tejto správy, ktorá nad všetku pochybnosť dokázala, že Lučanského zranenia neboli následkom cvičenia, ale následkom šialenej nakladačky.

Matovič zlyháva na všetkých frontoch, predovšetkým ohľadom epidémie. Matovič je zlodej, ktorý neskutočne primitívnym spôsobom kradol, používal bieleho koňa Vandáka… Zločinec par excellence. Matovič a Sulík presne vedeli, s kým idú do vlády. Títo ľudia sú proti korupcii? Ako im to môžete veriť?! Nakoniec aj freudovské prerieknutie Lucie Žitňanskej pri voľbe Čentéša svedčí o tom, o čo im vždy išlo. Malchárek, ktorý ukradol minimálne 20-krát toľko, ako boli obvinenia voči Lučanskému, sa smeje. Šírte to ďalej, nesmú nás zastrašiť, znechutiť, zlomiť, režimové médiá nesmú ďalej manipulovať vedomie občanov.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *