Vladimír Vysockij: Piesne o Veľkej vlasteneckej vojne venované Dňu víťazstva, filmový koncert

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vojenské piesne V. S. Vysotského venované Dňu víťazstva

Jurij Lyubimov povedal: „Bol som s Vladimírom v armáde a veľmi prominentný vojenský vodca povedal, že závidí dar tohto človeka ovplyvňovať ľudí.“ Akú silu má, akú veľkú energiu má – brať a prinútiť ľudí s nudou počúvať dych! Táto vlastnosť je dobrá pre veliteľa.“

Z komentárov na Youtube: Tieto piesne, naša pravda, naša bolesť. Iba človek s veľkým rozumom, srdcom a talentom, ako napríklad Vladimír Vysockij, mohol písať také vojenské piesne, bol to človek, ktorý neprešiel vojnou. Náš národný poklad, ktorý sa už nemôže opakovať. Požehnaná spomienka na Vladimíra Semjonoviča! Pamätáme a milujeme!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *