Vyšlo 2. číslo časopisu DAV DVA!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Milí čitatelia, priaznivci a sympatizanti,

dňa 26.9.2017 vyšlo 2. číslo nášho magazínu – opäť v plnofarebnej elektronickej a čiernobielej tlačenej verzii (s farebnou obálkou) na 68 stranách. Obsahuje autorské články, úvahy a komentáre, zoradené do nasledovných rubrík: Kultúra, Politika, Ekonomika a Príbehy zo života (autentické príbehy každodenných ľudí, obetí neoliberálneho kapitalistického zriadenia), predovšetkým však informácie o reálnych ekonomicko-politických alternatívach.

Nakoľko v súčasnosti si nemôžeme dovoliť predávať cez oficiálnu sieť malopredajní a trafík, distribúciu riešime poštou a vlastným rozvozom (ak je to možné, najmä v prípade väčších miest). Časopis si taktiež budete môcť zakúpiť na nami organizovaných akciách alebo vo všeobecnosti všade tam, kde sa ako DAV DVA dostavíme. Najbližšie na konferencii Alternatívy pre 21. storočie III, ktorá sa uskutoční v sobotu 28.10.2017 v Bratislave.

Kúpou tohto magazínu umožníte prežiť projektu, ktorý si kladie za cieľ prejsť od neproduktívnej kritiky problémov spoločnosti (ktorá je síce dôležitá, ale nedostatočná) k aktívnej diskusii o reálnych alternatívach a ich realizácii.
Budúcnosť magazínu DAV DVA je závislá od solidarity čitateľov, podporovateľov a sympatizantov!

Pokiaľ máte o 2. číslo časopisu DAV DVA záujem, píšte na náš mail dav.dva@riseup.net alebo si ho objednajte TU. Ďakujeme!

MY VŠETCI SME DAV!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Vyšlo 2. číslo časopisu DAV DVA!

 • 5. októbra 2017 at 20:34
  Permalink

  Jasné, že podporím!

  Reply
 • 7. novembra 2017 at 11:59
  Permalink

  Bol by problem urobiť to tak, že tu uvediete nejaku adresu (najlepšie v BA) kde možno v nejaky vopred dohodnutý čas prísť a časopis si kupiť?

  Reply
  • 9. novembra 2017 at 16:50
   Permalink

   Dobrý deň,

   časopis je možné si objednať online cez formulár, abo nám pošlite mail. Potom Vám ho buď pošleme abo sa dohodneme na prevzatí. Nemáme nijaké miesto kde by sa predával.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *