2% DANÍ PRE LEPŠIE SOCIÁLNE SPRAVODLIVÉ SLOVENSKO

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


2% DANÍ PRE MLADÝCH IDEALISTOV, BOJUJÚCICH ZA VAŠE PRÁVA

Občianske združenie DAV DVA nadväzuje na tradíciu našich bojovníkov za sociálne spravodlivú spoločnosť z okruhu komunity DAV.

Tak ako oni, tak aj my, usilujeme o zvýšenie povedomia o sociálnych právach a možnostiach inej, lepšej spoločnosti. Snažíme sa prepájať pracujúcich ľudí a sociálne mysliacich intelektuálov.

Organizujeme besedy, prednášky, kultúrne podujatia, vydávame časopis, pôsobím na sociálnych sieťach. Demaskujeme propagandu a šírime pravdu.

Dávame priestor súčasným umelcom a archivujeme tvorbu našich predchodcov. Chcem aby Slovensko dosiahlo sociálne spravodlivý model spoločnosti.

Môžete nám tým napomôcť. Ak máte záujem prispieť svojích 2% z dane pre občianske združenie DAV DVA, viac informácii nájdete na nasledujúcej stránke:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *