Bezpečnostné opatrenie. Cenzúra Facebooku už začala aj pre DAV DVA, prejdite na VK

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Žiadne konšpirácie, ale tvrdá realita. Začalo to prieskumníkom, ktorý zničil našu snahu získať si krvopotne nových čitateľov cez sociálne siete. No Facebook už začal s otvorenou cenzúrou, a dotkla sa aj DAV DVA. Ako redaktor nemôžem postovať komentáre s linkami na články a články už dlhodobe nezobrazujú náhľadové obrázky. Ak človek z redakcie postne link pod profil významnej osobnosti alebo tam, kde by tento článok mohol ľudí zaujať, Facebook už pripravil opatrenie – označí ho automaticky ako spam. Možno ide o nejaký spôsob ideologickej cenzúry alebo blokovania. Môžeme sa len domnievať, čo na nás chystajú, no jedno je jasné. Na príklade štyroch nezávislých profilov bolo overené, že linky sa do komentárov od konkrétnych ľudí nedajú zdieľať. Že nejde o náhodu? Oči vám otvorí článok autora najštvavejšieho proamerického denníka na Slovensku, ktorý sa vyslovene teší z cenzúry na sociálnej sieti a ktorý je veľmi dobre informovaný, čo sa chystá. Pozrite aj ďalšie linky:  1, 2. Okrem iného sa tu uvádza, že Americká Federálna komisia pre spoje vo štvrtok napriek protestom odhlasovala návrh na zrušenie pravidiel takzvanej sieťovej neutrality, ktoré zabezpečovali slobodný a otvorený internet. Ak vám to nestačí, tak Denník N získa od Googlu 754-tisíc eur, aby vytvoril predplatiteľský systém, ktorý bude môcť bezplatne využívať ktorýkoľvek vydavateľ na svete. Platení ľudia IT a programátori v službách organizácií typu Globsecu, mimovládnych organizácií (Nadácia pre otvorenú spoločnosť a podobne), často financované NED, už proti DAV DVA spustili dokonca útok prostredníctvom ich chorej stránky, kde nás dali do jedného vreca s nacistami, či bláznami a chvália sa, že nás monitorujú. V každom prípade ďakujeme za užitočné štatistiky a informáciu, že nám rastie čítanosť.

Dôkaz, že ide o profesionálnych hackerov, v linku dokonca majú návod ako koordinovane pracovať 

 

Za touto stránkou stoja pravdepodobne ľudia ako Struhárik a Goda (autori článku) a platení ľudia okolo akcie #somtu, ktorí si robili PR na denníku N a okrem toho sú fanúšikmi liberálnych nenávistných stránok. Pozrite ako sa Goda k týmto a podobným aktivitám (1, Goda na stránke Globsec, a tu je PR článok aj s videami) bez pretvárky priznáva.

Goda si robí bez pretvárky promo na stránkach Americkej ambasády
Nechýba ani angažovaný komentár „lovca konšpirátorov“, trola z povolania plateného NED-om prostredníctvom jeho projektu Dezinformácie Hoaxy Propagandy, Juraja Smatanu, samozrejme opäť s falošnou symbolikou nezávislosti a spontánnosti

Podobná partia vytvorila novú stránku, kde tieto nenávistné liberálne stránky propagujú a sú tu mená z mimovládnych organizácii a proamerických médií: Nicolini, Kriššák, Bránik, Mesežnikov, Mesík. Pavučina lží a podvodu presstitútok a reklamných agentúr v službách systému sa teda rozrastá.

Z toho plynie jediná možná alternatíva – prejsť z Facebooku na VK.com, kde je ešte stále internetová sloboda.

DAV DVA už pripravil na VK.com stránku, kde sa môžete pridať
https://vk.com/public156774031

Posty na sociálnej sieti Facebook budeme pridávať stále, cez súkromné profily až kým nás nezablokujú podobne ako to už urobili Martinovi Daňovi, Jozefovi Šolcovi, T. E. Rostasovi a ďalším. Ak sa niečo stane, nájdete nás na VK.com a redakčnom maily dav.dva@protonmail.com.

DAV DVA odhaľuje pravdu, DAV DVA hovorí o možných alternatívach,
preto sa zrejme stávame pre globalistov, neoliberálov, a iného druhu pravičiarov či falošných ľavičiarov nebezpečnými…
My sa ich nebojíme…
Nevzdáme sa.

Začali sme taktiež s archiváciou DAV DVA na Scribd, postupne pribudnú všetky čísla a kompletný archív stránky v Almanachu. Takže nezmažú nás…

DAV DVA_2017_01 by L. P. on Scribd

DAV DVA, nulté číslo, 2016 by L. P. on Scribd

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Bezpečnostné opatrenie. Cenzúra Facebooku už začala aj pre DAV DVA, prejdite na VK

 • 12. januára 2018 at 22:03
  Permalink

  Schvaľujem nemenovanie vlastizradných plátkov a vysielačiek, ale ich opisné pomenovanie ( napr. „najštvavejší proamerický denník na Slovensku“ ). Toto by sme si mali v našich kruhoch osvojiť.

  Navrhujem články/príspevky na fakbuku výrazne označovať ako C E N Z U R O V A N É ! , s poznámkou ( prepojením ), že necenzurované správy nájdu v VKontakte.

  Je jasné, že na západe sú snahy o zničenie slobodného internetu a nastolenie Gúglfašizmu, takže odpoveďou slobodných ľudí bude ich prechod do náhradného, slobodného priestoru, pričom pre slovákov je asi navhodnejšou náhradou fakbuku práve sieť VKontakte.

  Pokiaľ to bude možné ( asi nie dlho ), upozorňujte na Vašich účtoch, že fakbuk a gúgl+ obmedzujú slobodu a rovnosť, uvádzajte, že Vaším hlavným účtom je VK a vyzývajte aj ostatných na prechod do tejto ( ešte) slobodnej siete.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *