Blaha: Cenzúra, prenasledovanie a prepisovanie dejín alebo vitaj liberálny prekrásny nový svet

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Do posledného dňa roku nedajú pokoj. Klamstvá, cenzúra, faloš. Slniečka v roku 2019 rozpútali teror a potvrdzujú to aj na Silvestra.

1. KAUFLAND ČI CENZORLAND?

Kaufland pred pár rokmi vyhlásil, že z predaja nestiahne časopis Zem a Vek, lebo je proti cenzúre. Dnes ohlásil, že Zem a Vek sťahuje.

Človek nemusí byť profesor logiky, aby mu z toho vyšiel jediný možný záver – Kaufland už nie je proti cenzúre. A už ju dokonca praktizuje. V logike sa tomu hovorí modus ponens.

Možno by sa chlapci mohli premenovať z Kaufland na Cenzorland. Gratulujeme k tomuto mimoriadne cennému príspevku k slobode slova.

2. ZAŽALUJE POLIAČIK ČAPUTOVÚ ZA VLASTIZRADU?

Čaputová najnovšie vyhlásila, že budúci rok nevymenuje nového generálneho prokurátora, ak sa jej nebude páčiť.

Naposledy, keď takéto niečo vyhlásil prezident Gašparovič, tak naňho v parlamente spísal Poliačik žalobu za vlastizradu a liberálne média proti nemu rozbehli brutálnu kampaň.

Nuž, nevieme sa dočkať, kedy Maťko“ Čistý Heroín“ Poliačik spíše žalobu na Čaputovú. Alebo žeby ako vždy zvíťazila liberálna faloš?

3. A MNÍCHOVSKÍ ZRADCOVIA NENESÚ ZODPOVEDNOSŤ ZA ZAČIATOK VOJNY?

Ak tomu rozumiem správne, podľa Západu začal druhú svetovú vojnu Sovietsky zväz, lebo zamedzil Hitlerovi obsadiť celé Poľsko a vytváral si lepšiu obrannú pozíciu na vojnu s Nemeckom.

Ale za začiatok druhej svetovej vojny v žiadnom prípade nenesie zodpovednosť Británia ani Francúzsko, lebo tí Hitlerovi v Mníchove dobrovoľne odovzdali časť Československa a nechali nás v štichu.

Aha, to dáva perfektný zmysel. Nech žijú naši mníchovskí hrdinovia!

A poprosím pilulku pre všetkých bláznov, čo predpisujú dejiny – naši osloboditelia z Červenej armády sa musia v hrobe obracať.

LIBERAL BRAVE NEW WORLD

Milí priatelia,

tento rok do posledných chvíľ prináša lekcie z liberalizmu. A to v plnej paráde. Cenzúra, teror, klamstvá, pokrytectvo, svojvôla a prepisovanie dejín.

Liberáli sú pri chuti, budúcu rok zistíme, že nás v druhej svetovej vojne napadli Rusi a oslobodili Nemci a Američania.

A keď napíšeš niečo iné, vyradila ťa z predaja všetky slušné reťazce.

A keď budeme aj tak trvať na historickej pravde, tak nás nakoniec všetkých zavrú, aby sme svojimi názormi netropili výtržnosti.

Deti sa budú povinné učiť slušnosti na láskyplnej stránke Zomri a vyšetrovatelia budú naháňať každého, kto bude mať iný názor. Statočný nový svet! Sloboda a demokracia! Hurá!

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


6 thoughts on “Blaha: Cenzúra, prenasledovanie a prepisovanie dejín alebo vitaj liberálny prekrásny nový svet

 • 31. decembra 2019 at 14:53
  Permalink

  Pán Blaha to na RTVS nemala a nemá vaša strana žiaden vplyv? Preto aj za naše peniaze sme vo verejnoprávnom médiu ohlupovaní jedna radosť všetkými somarinami, ktoré potia súkromné média veľmi dobre zaplatené svojimi majiteľmi. Takže asi musíme počkať ma Slobodnú európu, alebo Hlas ameriky aby sme sa dozvedeli PRAVDU?

  Reply
  • 31. decembra 2019 at 15:05
   Permalink

   …a to Blahov tata Milan je členom Rady pre vysielanie a retransmisiu…

   …spolu s nejakou Rothmayerovou, ale to by bolo asi na dlho…

   http://www.rvr.sk/rada-zlozenie-rady

   Rada pre vysielanie a retransmisiu je správny orgán, ktorý vykonáva štátnu reguláciu v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania, retransmisie a poskytovania audiovizuálnych mediálnych služieb na požiadanie.

   Poslaním rady je presadzovať ZÁUJMY VEREJNOSTI pri uplatňovaní PRÁVA NA INFORMÁCIE, SLOBODY PREJAVU a práva na prístup ku kultúrnym hodnotám a vzdelaniu a vykonávať ŠTÁTNU REGULÁCIU v oblasti vysielania, retransmisie a poskytovania audiovizuálnych mediálnych služieb na požiadanie.

   Reply
 • 31. decembra 2019 at 18:55
  Permalink

  Vidím, že nie som sám čo to vie. O tých členoch Rady…. Ináč pani Rothmayerová pochádza z Gelnice a robila vo VSŽ. Ale to bolo ešte za „hlbokej totality“ , ale asi bude vedieť a rozumieť: Zabuv vul kedy ceľecom buv.“-

  Reply
 • 1. januára 2020 at 8:51
  Permalink

  Ľuboš jedine ty dávaš tie blogy zrozumiteľne konkrétne a dajú sa jasne pochopiť a opozicia dristy nič konkrétneho a len dristy nedá sa to počúvať ani čítať. Ľuboš zdravie, šťastie v najbližších parlamentných voľbách zo ziskom 32% SMER SD a budem spokojný no bol som vychovávany vždy len jedným smerom a takým aj zostanem verný jednému smeru.

  Reply
 • 1. januára 2020 at 19:32
  Permalink

  Citujem Ľ. Blahu:
  „… a vyšetrovatelia budú naháňať každého, kto bude mať iný názor.“
  Veru tak. A bude sa to diať na základe legislatívy, ktorú presadila vláda Smeru.

  Reply
  • 3. januára 2020 at 8:32
   Permalink

   Hlas blahu bol Za !

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *