Blaha komentuje Čaputovej aktivity a útok na legitímne zvolenú českú vládu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Z Česka som dostal otázku, čo hovorím na vyjadrenia Zuzany Čaputovej, v ktorých pozitívne zhodnotila protesty proti českej vláde. Trikrát hádajte, čo si o takýchto vyjadreniach prezidentky myslím.

ČAPUTOVEJ ÚTOK NA ČESKÚ VLÁDU JE ŠKANDALÓZNY

„Je to naprosto očividná podpora a útok na legitimně zvolenou českou vládu. Čaputová se neumí odpoutat od své sluníčkářské komunity a její chování připomíná pubertálního pankáče, nikoli prezidentku, která má reprezentovat Slovensko, a ne bratislavskou kavárnu. Je mi to líto a bratrům Čechům se za ni omlouvám,“ prohlásil politik.

NA SKLÁDKE SA POLITIKE NENAUČÍTE

„Považuji takové vyjádření za skandální. Čaputová již není aktivistkou, ale prezidentkou. V této funkci se nemůže míchat do politických sporů v jiných státech. Její reakce musí být neutrální a státnická. Tohle vyznívá jako podpora protestujících.

A předpokládám, že kdyby se jednalo o demonstraci krajní levice či krajní pravice, tak by hovořila o tom, jak je zapotřebí být zodpovědný a neposlouchat lidi. Z její strany je to falešné a trapné. Je zjevné, že na skládce se působit v politice nenaučíte.“

Povedal som toho viac, zvyšok nájdete v priloženom článku.

KEBY SA RADŠEJ UČILA SLOVÍČKA Z ANGLIČTINY

Priatelia, to sa fakt budeme musieť hanbiť za prezidentku republiky pri každej zahraničnej ceste, že čo zase naša nevybúrená rozprávková víla vyvedie? Veď to je hrozné.

A to si predstavte, že táto cesta prebehla v jej rodnej reči – keď začne s angličtinou, bude sa smiať celý svet. Veď ona nepozná cudzí jazyk!

Ako niekto výstižne poznamenal pod mojim statusom – keby si namiesto žúrok s pankáčmi v štátnom lietadle opakovala slovíčka z angličtiny.

Blondie from Slovakia. Ach jaj.

KOMENTÁR

Hrozne sa mi páčia tie muky, aké vyvolala v liberálnom tábore Čaputová svojou papalášskou jazdou pre svojich kamošov z kapely Živé kvety.

KEĎ SA PREZIDENTKA SPRÁVA AKO OZZY

Slniečka sa škrabú po hlave, ako z toho vykľučkovať. Fakty sú jasné. Neprešlo ani päť dní a ich veľká rozprávková víla sa zachovala ako Ozzy Osbourne počas koncertnej šnúry.

A ono je strašne fajn, keď sa ako pubertiak správa večný rocker Ozzy, ale nie, keď sa tak správa prezidentka Slovenskej republiky.

Všetci traja aktéri tejto lietadlovej frašky z toho vyšli ako kompletní idioti:

1. ČAPUTOVÁ SA ZJAVNE ZAĽÚBILA SAMA DO SEBA

Prezidentka nezobrala špeciálom novinárov, ale kamošov z kapely. Takýto fucker pre novinárov ja osobne beriem s ťažkým humorom, ale to gesto – rozpustilí pankáči sú pre Čaputovú prednejší než povedzme verejnoprávne médiá, ktoré majú informovať verejnosť o jej ceste. Dokonalé.

Nejeden násťročný pubertiak po siedmom poháriku večer na festivale kričí, aká je Zuzka fajne. Hrozne mu to šmakuje. Je to úplná „Anarchy in the Slovak Republic“! Ale rodičia takýchto pubišov, čo im platia ich divoký životný štýl, sa chytajú za hlavu – toto je prezidentka?

Toto by si predsa nedovolil ani náčelník afrického kmeňa. Ani ten si neorganizuje koncerty v susednom štáte na svoju počesť a neberie na nich kamošov muzikantov, ktorí hrajú, aký je náčelník super geroj. Sorry, ale to je hrozná sebastrednosť.

2. TEN POCIT, KEĎ VEĽKÍ PANKÁČI LÍŽU PRDEL POLITIKOM

Smutný pohľad je aj na tých strašných hippisákov, čo viezla Čaputová v lietadle. Že Živé kvety, Nvotová, Katarzia. Hrajú sa na najväčších anarchistov, úplní liberáli, voľnomyšlienkári, pohŕdajú autoritou, štátom, papalášmi, sú úplní bohémovia, ach, len SEX, DRUGS & ROCK ´N´ ROLL.

Ehm, ale vyvážať sa štátnym špeciálom, rozvaľovať sa tam arogantne ako najtupší papaláši a lízať prdel političke, ktorá tu už beztak má na Slovensku totálny kult osobnosti – to je úplny PUNK´S NOT DEAD, to vám poviem.

Ja len, že si nepamätám, že by Johny Rotten a Sid Vicious chodili na večierky Queen Elisabeth. Ani si ich nepamätám chichňať sa v štátnych letkách britských premiérov.

Sorry, ale to na čo sa tie Živé kvety hrajú? V stredoveku mali králi svojich šaškov a palácových trúbkarov. A asi si ich tiež brali v delegáciách na rôzne dvorné návštevy. Ale neviem, či toto má byť ten slávny liberalizmus.

3. DETI HAMBURGEROV TO DÁVAJÚ NA NACISTICKÉ STÁDO

Tretí aktér tejto frašky je liberálne publikum. Čaputovej fanklub. Známy tiež ako – deti hamburgerov.

Rozdelili sa nešťastníci na dva tábory. Jeden sa snaží predstierať, že Čaputovú kritizuje. Síce ide len o slabé hryzkanie, ale tvária sa pri tom, akí sú prísni. Príklad – Ondřejíček či Kepplová.

Keby takéto niečo spravil Fico, tak by tu dva týždne hejtovali všetko, čo začína na F. Ale pri Čaputovej zdvorilo nadhodili, či by Pani Prezidentka do budúcna nemohla predsa len zvážiť, že špeciál by mohla aj uvážlivejšie využívať. A tak. Ale inak je Zuzka cool, milujeme, oblizujeme a cmuk, cmuk, cmuk.

„IBA TÝM NAHRÁVATE BLAHOVI!“

Keby ste len videli, čo sa na tie úbožiatka spustilo na stránke Zomri. Po takejto malej neškodnej frčke. Neuveriteľné. Ondřejíček má vraj držať hubu, lebo je zakomplexovaný debil, čo Zuzanke nedopraje.

Ako – nie že by nebol zakomplexovaný debil, ale toto je reakcia kompletných fanatikov, ktorých by Čaputovej závidel aj Adolf Hitler na nacistických pochodoch. Totálna oddanosť. Úplný kult. Nacizmus 21.storočia. A najčastejší argument znel – iba tým nahrávate Blahovi!

TO TÍTO SA VYSMIEVAJÚ MEČIAROVÝM A FICOVÝM VOLIČOM?

No jo, ako to bolo v Pelíškach – a komu tím prospívate? Druhý straně! :-D

Neviem sa prestať smiať. Naši voľnomyšlienkári. Naši liberáli, Naši slušniačikovia objektívni. A vraj padni komu padni. A čistota verejného života. A transparentnosť, múdrosť, racionalita.

Sorry, ale Mečiarove babky boli v porovnaní s týmto analytické trusty.

PUNK JUST DIED

Stačilo päť dní a ukázali sa tri veci:

Čaputová je pubertálna papaláška, ktorá namiesto dôstojného reprezentovanie Slovenskej republiky organizuje rozpustilé koncertíky a schlastáva sa v Prahe na počesť samej seba. Nech žijem! Ja Zuzana som naj!

Veľkí voľnomyšlienkári, ktorí hrávajú na Pohode a u Hríba, aby ukázali, ako strašne sú liberálni a neskrotní, sú vlastne len handričky jednej političky, ktorými si utiera svoje spotené čielko. Lokaji politikov. No fuj. Punk just died.

NACIZMUS 21.STOROČIA

Po tretie, decká hamburgerov sú sekta. Fanatická sekta. Svoju vodkyňu bezhranične milujú. Aj by si zahajlovali, keby to bolo v móde. Nečakajte od nich ani štipku nestrannosti či spravodlivosti. Ju milujú, nás nenávidia. Čapu heil!

Čaputová v Prahe tak strápnila slovenský liberalizmus, že to sa nepodarilo Poliačikovi ani za deväť rokov v parlamente. Gratulujeme :-)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
3 thoughts on “Blaha komentuje Čaputovej aktivity a útok na legitímne zvolenú českú vládu

 • 22. júna 2019 at 22:55
  Permalink

  Nezdvorilá zdvorilostná návšteva v Česku! Štátnička ako hrom! HANBA!Hlavne že si zaNvotili. Čaputová spája tak, že rozdeľuje. A už sa SPOLU zabávajú na luxusnej party. Tak sa „riešia“ problémy pracujúcich. Bravóóó!

  Reply
 • 23. júna 2019 at 12:42
  Permalink

  Čo už robiť.Máme čo sme si zvolili.Bolo ich len dvadsať percent a stačilo to,aby vyhrali.Pri najbližších parlamentných voľbách ukážme,že na Slovensku žijú aj iní ľudia.Ľudia a nie nejaký slniečkársky
  odpad.

  Reply
 • 24. júna 2019 at 13:22
  Permalink

  – „My sme tí, na ktorých sme čakali“… vyjadril sa ktosi bezvýznamný z Partičky Za slušné Slovensko.
  Pani Čaputová je z tejto liahne a tak sa nedivme, že oslavuje samu seba. Ona je predsa tiež tá, na ktorú čakala… a dočkala sa…
  Nie každý-á si na ulici vykváka hneď úrad prezidenta!
  Eset a všetci nesvätí pri nej stáli, možno sa na tom aj podieľali.
  Tak kto iný by si to zaslúžil viac?
  Veď možno aj voľby vyhrala, podľa prokurátora možno ani sfalšované neboli… a to veru treba osláviť.
  Napriek právnickým skúsenostiam, ktorými sa oháňa, mala by sa kdesi podučiť aj nejaké minimum o diplomacii.
  Jedného sebastredného sme sa zbavili a hľa, noví bojovníci sú už nastúpení.
  Boh ochraňuj Slovensko.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *