Chomsky, Schweickart, Beck, Bauman… Roman Michelko predstavuje inšpiratívne knihy Vydavateľstva Spolku slovenských spisovateľov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Roman Michelko ako politológ, historik a filozof predstavuje pre neho inšpiratívne knihy, ktoré vyšlo vo Vydavateľstve spolku slovenských spisovateľov. Rozhodne zaujímavé čítanie pre všetkých čitateľov DAV DVA.

Zoznam spomenutých kníh: Ulrich Beck – Čo je globalizácia / Zygmund Bauman, Komuinta / Noam Chomsky – Mocenské systémy / Noam Chomsky Imperiálne ambície / Noam Chomsky – Čo povieme platí / Peter Singer – Jeden svet – Etika globalizácie / Peter Sinbger – Spisy o etickom žití / Katja Schneidtová – Nezvládneme to / Marc Bauerlein – Najhlúpejšia generácia / David Schweickart – Ekonomická demokracia / James Fulcher – Kapitalizmus – Veľmi stručný úvod / Fritjof Capra – Skryté súvislosti / Friedrich Romig – Práva národa

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Chomsky, Schweickart, Beck, Bauman… Roman Michelko predstavuje inšpiratívne knihy Vydavateľstva Spolku slovenských spisovateľov

 • 9. januára 2020 at 22:59
  Permalink

  Dobry den pan Michelko.
  Chcem sa Vas pri tejto prilezitosti opytat na
  nazor na relaciu otazky. a odpovede ruskeho polytologa p. V.Pjakina. A Samozrejme aj na jeho publkaciu Svet krivych zrkadiel,ktora bola pred nedavnom publikovana.
  Dakujem
  V. S

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *