Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ďakujeme všetkým priaznivcom, ktorí finančne podporili DAV DVA.

Aj vďaka vašej podpore sme tento rok mohli zorganizovať množstvo akcií pre verejnosť, konferencie, besedy, diskusie, otvoriť komunitnú knižnicu, vydať 2 čísla tlačeného vydania a v neposlednom rade propagovať web a facebook stránku.

Podpora má zmysel

Hlavne vďaka Vašej pomoci nám postupne rastie čítanosť a v súčasnosti náš web mesačne naštívi vyše 42 000 jedinenčných návštevníkov a trend je stále rastúci. Tým sa postupne stávame stále viac relevantným médiom.

Ak máte naďalej záujem finančne podporiť tento projekt, môžete tak urobiť prevodným príkazom na nasledujúci účet:

IBAN: SK7283300000002801086712

Správa pre príjemcu: EMAIL/MENO DARCU, podpora pre davdva

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Finančnú podporu dávame len na organizovanie občianských aktivít alebo propagáciu mediálnej platformy.

PODPORUJÚ NÁS:

Karol Ondriaš, Iveta Hajdová, Ľubomír Jánošík, Milan Karabín, Vladimír Hano, Rastislav Dorčák, Adam Lukačovič, Mária Hutirová, Maroš Sedláček, Lucia Šarišská, Jozef Bozek, Vladimír Pažúr, Michal Bernáth, Ján Peteja, Marek Lach, Gablovič Peter, Haruštiak Miloš, Badar Jozef, Iveta Kabóková, Dagmar Gregová, Eugen Mýtnik, Pohlidalova Kvetosla, Julius Forsthoffer, Adamkova Soňa, Marián Moravčík, Jaroslav Macurak, Kohlmayer Václav, Nándor Kócsi, RSDr. Turian Viliam, Nataša Blahová, ING. RUDOLF SUNAVSKY…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *