Doc., Ing. Vladimír Choluj PhD.: Práce o odbornej tvorivosti v riešení vysokoškolských kvalifikačných prác

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Doc., Ing. Vladimír Choluj PhD. dnes kontaktoval redakciu DAV DVA nasledujúcim mailom. Na jeho žiadosť obsah zverejňujeme.

Vážená redakcia DAV DVA,
ponúkam Vám na zverejnenie, či iné slobodné etické použitie dvoch mojich starších textov, ktoré sú zamerané na teoreticky podopreté zvyšovanie odbornej tvorivosti v riešení vysokoškolských kvalifikačných prác. Aktuálnym podnetom na ich širšie zviditeľnenie je mi situácia zo začínajúcej druhej vlny pandémie vyvolanej zmutovanímm covidu do  podoby politického plagiátorského vírusu.

Doc., Ing. Vladimír Choluj … by Pre budúce generácie on Scribd

Doc., Ing. Vladimír Choluj … by Pre budúce generácie on Scribd

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *