Docent Vladimír Manda k vyjadreniam o vyhostení ruských diplomatov od SaS, Oľanou a pani prezidentky

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ešte pred nejakou chvíľou som sa uspokojoval, že provokačné politické kroky Českej republiky proti Rusku na základe vymyslených skutočností nie sú krokmi slovenských politikov a nenájdu na Slovensku nejakú veľkú podporu a bác. Ako na povel SaS, OĽANO, Čaputová a celá skupina našich agentov pracujúcich v mene cudzích mocností proti záujmom Slovenskej republiky začala ako na povel vyjadrovať plnú podporu českým politikom, vyhosteniu ruských diplomatov.

Dokonca podľa SaS by mala byť zvolaná naša Bezpečnostná rada štátu a podľa Korčoka aj Ministerstvo zahraničia disponuje nejakými informáciami, že aj u nás sa asi hemží celá sieť ruských vyzvedačov a podobné reči. Uvedené informácie, ktoré som zachytil v krátkych rozhlasových správach ma na chvíľu zbavili schopnosti niečo povedať. Kladiem si otázku, ako ďaleko sú naši „politici“ ochotní zájsť vo svojej rusofóbii, ako ďaleko sú ochotní zájsť v mene záujmov USA a celého NATO? Podľa všetkého tu žiadne dno pre šírenie klamstiev na strane politikov a súkromných médií neexistuje.Akcia, ktorú rozpútalo Česko a ako sa ukazuje, s plnou podporou slovenských politikov bude mať za následok, že napriek tomu, že fyzikálne máme štyri svetové strany, tak minimálne politicky a kultúrne a po čase možno aj ekonomicky, budeme mať len tri svetové strany, východ pre nás existovať nebude. Ďalším nutným dôsledkom rozpútanej rusofóbie bude, že sa definitívne staneme ekonomicko-politickým a kultúrnym vazalom západných krajín na čele s USA. Tento náš obrat chrbtom k východu, sa môže stať súčasne aj definitívnym obrátením sa chrbtom k našim vlastným slovanským koreňom a národ bez svojich koreňov je vykoreneným národom, je vlastne bezdomovcom vo sfére národov. K národnému „bezdomovectvu“ dnes nesporne smerujeme.

docent Vladimír Manda na sociálnej sieti Facebook

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Docent Vladimír Manda k vyjadreniam o vyhostení ruských diplomatov od SaS, Oľanou a pani prezidentky

  • 18. apríla 2021 at 15:04
    Permalink

    Akcia Navaľnyj totálne zlyhala , tak sa z arzenálu vytiahla ďalšia .

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *