Fico o spojení korporácie Eset s médiami, politikmi a tajnými službami; Blaha komentuje „tlačovku“ opozičných politikov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Robert Fico na dnešnej tlačovej konferencii reagoval na vyhlásenia „nových politikov“, na prepojenie Esetu s opozičnými novinármi a zahraničnými tajnými službami. Zdôraznil, že média čerpajú informácie z nepodloženej komunikácie.

Pripomíname, že túto komunikáciu zverejnil pochybný liberálno-pravicový Denník N, ktorý sa dlhodobo podieľa na rozvrate krajiny (konkrétne politicky zaujatá Monika Tódová, ktorá ma od objektívnej novinárky na míle ďaleko). Odkiaľ má Denník N informácie stále nikto nevie… Včera sme na DAV DVE upozornili na nasledujúce otázky:

 • Odkiaľ má Denník N (teda pochybná, politicky zaujatá a tendenčná novinárka Monika Todová) informácie?
 • Ako je možné, že má Denník N prístup k súkromnej korešpondencii?
 • Ako je možné, že ďalšie mainstreamové médiá, ktorá sa oháňajú bojom proti tzv. fake news a zdôrazňovaním overených informácií, sa teraz bez problémov oháňajú jediným zdrojom, a tým je Denník N?
 • Aplikáciu Threema je možné používať anonymne, pretože nevyžaduje žiadne informácie umožňujúce identifikáciu osôb. Ak to aplikácia neumožňuje, tak z toho logicky vyplýva, že informácie s ktorými Denník N operuje sú buď podvod alebo má exkluzívny prístup aj k vašim osobným údajom.

Predseda Smeru Robert Fico tvrdí, že ESET podporuje opozičné strany. Denník Pravda požiadal o stanovisko korporácie ESET.

Na „tlačovú konferenciu“ opozície reaguje aj Ľuboš Blaha

Včera večer som napísal status o liberálnej mafii a hneď na druhý deň jej krstní otcovia napochodovali pred kamery – to je úplne epické. Ešte teraz sa smejem ?

ŠTYRIA TAJTRLÍCI NA NÁMESTÍ SNP

Dnešná tlačovka. Ach, aké osobnosti. Som dojatý. Feťák Truban, Goriliačik Beblavý a pozemkový podvodník Kiska. A aby som nezabudol, popri nich nezúčastnene postával poloblázon Hlina, ktorého sa nikto nič nepýtal, nikoho nezaujímal, stál tam ako komparzista – ako nejaký ujec, ktorého našli na ulici a povedali „tu stoj, mrač sa a buď ticho“. Štyria tajtrlíci. Pri všetkej úcte – to bolo tak nekonečne trápne, že to neprekoná ani Trubanov klip s policajtom. Keby tí partizáni za nimi neboli z kameňa, tak by si ťukali na čelo.

LIBERÁLNA MAFIA NA STRETÁVKE

A najlepšie bolo, že oni si to zorganizovali ako stranícku schôdzu s novinármi. My všetci vieme, že do liberálnej mafie patria aj novinári, ale dnes to mohlo vidieť celé Slovensko. Nikto sa Trubana nepýtal na drogy. Nikto sa nepýtal Kisku na kauzu českej plynárenskej, v ktorej je namočený až po uši. Ani sa nespýtali Beblavého to, ako jeho rodina zbohatla na divokej privatizácii. Nie, nikto. Naopak – lietali len chrumkavučké otázočky pre kumpánov. Jedna veľká liberálna mafia. Novinár z Penty sa pýta, ako zničiť Smer. Iný novinár z Esetu sa pýta, s kým budú spolupracovať, aby zničili Smer. Korda už kádruje aj Druckera a Bugára. Sú nepriatelia ľudu alebo im možno odpustiť? Ach, ťažká to dilema. Proste liberálni mafiáni dohadujú, ako ovládnuť štát. Nechutné.

TRUBANOV ÚTOK NA SULÍKA

Základné posolstvo samozrejme nebolo útočiť na Smer. To predsa všetci vedia, že liberálna mafia nenávidí Smer. Na to nebolo treba zvolávať teatrálnu tlačovku. Pointa bola inde. Išlo o útok na Sulíka. Prečo by inak hovorili o „Kočnerovej generácii politikov“. Každý si pri „Kočnerovom politikovi“ predstaví Sulíka na raňajkách u Kočnera. A dobre to vedia aj hentí štyria šaškovia. A napadlo to aj novinárom a tak sa na to spýtali. Ale to už Truban musel zahmlievať, lebo otvorenú vojnu nechce, iba takú nenápadnú, symbolickú. A tak povie, že nie, to, že s Kočnerom dohadujete voľbu generálneho prokurátora, to z vás nerobí „Kočnerovu generáciu“ (Sulík je OK), ale to, že ho zavriete do basy, to ju z vás robí (Smer je zlo). No výborne, chlapci, hlavne, že si po jazyku nešliapete.

TEN POCIT, KEĎ MORALIZUJE MR. GORILIAČIK Z PENŤÁCKEJ GENERÁCIE

Ako to zhrnúť. Truban dnes vede poskytol ultimatívny dôkaz, že LSD ničí mozog. Ten chlap nevie rozprávať, nemyslí mu to, trepe dve na tri, úplné frázy, bez obsahu. Mr. LSD. Mal by sa hanbiť v kúte a nie chodiť po námestiach. Beblavý je zase zjavný dôkaz toho, že keď si raz bol školský otlklánek, už nikdy z teba nebude normálny človek. Toľko zloby, koľko má v sebe tento neduživý zakomplexovaný človiečik, to je neúnosné. Ja len, že je to Beblavý, kto ako posledná tvár SDKÚ v politike nesie pochodeň kauzy Gorila. A tento ide niekoho poučovať, že je „Kočnerovou generáciou“. Chaloš z „penťáckej generácie“? To si robí z ľudí srandu? Mr. Goriliačik mal robiť odvážne tlačovky, keď sa prevalila kauza Gorila a nie dnes poučovať premiéra, že inak hovorí a inak koná – čo už len pre Slovensko vykonal Beblavý okrem toho, že zobral invalidom dôchodky?

AJ HITLER CHCEL V MENE „OČISTY“ OVLÁDNUŤ ŠTÁT

Ale to, čo Beblavý hovoril, je mrazivé. Povedal, že oni – liberálna mafia – chcú ovládnuť políciu, ekonomiku, súdy. Vyhrážal sa ministrom, že koniec vlády bude ich osobným rizikom. A oháňal sa očistou krajiny. Ako kedysi Hitler. Keď chcete očistiť krajinu, tak môžete porušovať aj zákon. A musíte sa dostať do orgánov štátu a potom zatvárať nepriateľskú „rasu“.Liberálna mafia nehovorí o „židoboľševikoch“, ona hovorí o Smere. Pointa je ale tá istá – idú likvdiovať, idú čistiť. A budú pri tom zneužívať mocenské orgány.

LIBERÁLNA TOTALITA

Na zákone im nezáleží. Krásny príklad. Robert Fico včera povedal, že polícia si musí urobiť poriadok, aby neunikali informácie z vyšetrovacích spisov. A teda vyzval k dodržiavaniu zákona.

No Beblavý dnes vyhlásil, že to je zastrašovanie polície a polícia Fica nemusí počúvať. Logicky z toho vyplýva jediné: Beblavý obhajuje porušovanie zákona.

Pretože na zákone nezáleží, keď ide o „očistu“. V mene očisty idú ovládnuť Slovensko a pretvoriť ho na totalitný štát. Liberálny totalitný štát.

ÁNO, LOJZKO, JE TO S VAMI HORŠIE, AKO SME SI MYSLELI

Jediný, kto dnes povedal pravdu, bol Hlina – citujem: „Je to horšie, ako sme si mysleli.“ Presne tak, Lojzko. Táto štvorica šaškov je ako z nočnej mory. Až teraz, keď sa takto postavili vedľa seba ako takí štyria tajtrlíci, tak celé Slovensko mohlo vidieť, že je to horšie než sme si mysleli.

Po dnešnej tlačovke už len úplní blázni môžu veriť, že táto sprofanovaná, sfetovaná a morálne znetvorená partia môže niekam posunúť Slovensko.

KEĎ SA MAJITEĽ KRČMY HRÁ NA PÁPEŽA

Človek niekedy nevie, či sa má smiať alebo plakať.

Tak Hlina, čo tu bol štyri roky miestny parlamentný šašo, sa dne postaví pred kamery ako nejaký úctyhodný farár a rozpráva žalmy. To je úplne šialené. To hocaký majiteľ krčmy sa teraz ide hrať na morálne autority?

A ešte sa ide opierať o Ježišovo učenie, aby sa vyhrážal ľuďom, že ich dá pozatvárať… Ako – Ježiša už zneužili na všeličo, ale čo je moc, to je moc.

ROBIA IDIOTOV ZO SVOJICH VOLIČOV

No a na záver to najlepšie. Postaví sa 5-percentný Kiska, vzdychne a povie, že ide o „súboj dobra so zlom“, ach, och, uch, och.

Oni musia mať svojich voličov za hlúpe infantilné decká. Rozprávať dospelým ľuďom rozprávky o dobre a zle v roku 2019? No jasné, Andy – princezná so zlatým žaluďom na čele bojuje so sedemhlavým kočnero-drakom. To fakt idete vtláčať mladým takéto kaleráby?

Oni sa dočista zbláznili? Čo im Truban pred tlačovkou ponúkol každému 5 gramov?

KEĎ KISKA NIEKOMU VYČÍTA PREPOJENIE NA KRIMINÁLNIKOV A OLIGARCHOV

A potom sa môže stať, že Kiska šľahne, že politici sú prepojení s kriminálnikmi. V tej chvíli komplet popradská mafia ľahla na zem od smiechu, že Andy, kamoš, to čo dávaš, to si už nespomínaš, ako sme robili pozemkové podvody…

A spotený Kiska ešte zadrie o prepojeniach s oligarchami. Na centrále Penty a Esetu, ktorých vlastníci financujú celé toto divadelné predstavenie, vrátane PS/Spolu, Za ľudí, Denník N či SME, sa museli rehliť ako zbesilí, že práve liberálna mafia ide niekomu vyčítať oligarchiu.

VYHRÁŽAJÚ SA BASOU AKO GANGSTRI

Klinec na záver: Kiska to dovzdychal až do vety, že je strašné, že v štáte sú ľudia, čo môžu povedať, že „ty pôjdeš do basy“. Ja len, že presne dve minúty pred Kiskom sa basou smerákom vyhrážal Beblavý a Hlina. Môžu si, preboha,títo tajtrlíci takto hlúpo šliapať po jazyku?

Celá tlačovka bola len tisíckrát opakovaná liberálna vata. Proste nenávidia Smer a chcú prevziať moc. Nič iné. Dokola to isté. Program nemajú, ľudí nemajú, víziu nemajú, ale majú nenávisť a vôľu k moci.

PRIZNANIE V PRIAMOM PRENOSE?

Jediné, čo na dnešnej tlačovke zaznelo nové, bolo to, čo povedal Truban. Vraj progresívci išli do politiky kvôli Kočnerovi. A že kvôli nemu založili svoje hnutia a strany.

No, ehm, lenže, to sa milý náš Miško trošku preriekol. PS založili v novembri 2017. Tri mesiace pred vraždou Kuciaka. Ako mohli vedieť, že Kočner ide niekoho zavraždiť? Prečo už vtedy zakladali stranu proti Kočnerovi?

Miško, zdá sa, odkryl karty. Liberálna mafia sa priznala v priamom prenose.

PROTI LIBERÁLNEJ MAFII! PROTI LIBERÁLNEMU TERORU! ZA SLOVENSKO!

Dnešná tlačovka bola prelomová. Ukázali sa na nej štyria tajtrlíci, ktorí sú opantaní mocou a chceli by ukradnúť Slovensko. A neváhajú na to zneužívať médiá, mimovládky, políciu či štátne orgány. Chcú priniesť na Slovensko liberálny teror, zatvárať každého, kto sa im nepáči a umlčať ľudí, čo majú iný názor. Liberálna mafia predstúpila pred verejnosť. Slovensko sa musí brániť! Ideme do boja! Za Slovensko!

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


20 thoughts on “Fico o spojení korporácie Eset s médiami, politikmi a tajnými službami; Blaha komentuje „tlačovku“ opozičných politikov

 • 16. augusta 2019 at 16:12
  Permalink

  Fico, Danko, Bláha, Harabín, držte sa, Nech Slovensko zoberú agresori i tak si nepomôžeme. Čo nejde cez ESET a zradcov, ide cez peniaze a Mejdan, ktoré prekonajú každú prekážku. Žiaľ, dbajte na spravodlivosť volieb, aby neboli zmanipulované a tak tým zradcom a všetkým farizejom, nedáme vo voľbách šancu!!! Mila Kupecký

  Reply
 • 16. augusta 2019 at 16:26
  Permalink

  Pán preceda tvrdošijne neodpovedá na otázku či si Marianom K. tyká.

  Znamená to mlčanie odpoveď áno ?

  …já níč – já múzikant…

  Reply
  • 16. augusta 2019 at 19:06
   Permalink

   Na debilne, nepodstatne otazky od debilnych redaktorov z denika nenavist nema zmysel odpovedat…

   Reply
   • 16. augusta 2019 at 20:20
    Permalink

    Zostaňme pri tej jednej otázke – či si Fico a Marian K. tykajú ?

    A ak áno, nasleduje hneď ďalšia – pri akej príležitosti a z akého dôvodu došlo ku tykaniu ( keď sa podľa R.F. nestretávali ani nepriatelili ) ?

    A teraz sa opýtam teba, prečo tieto otázky a ešte v takejto situácii považuješ za debilné ?

    Reply
    • 17. augusta 2019 at 6:07
     Permalink

     Jezisi maria, to vam nedochadza ze toto je len novinarska manipulacia no odvedenie pozornosti??? Povodna otazka je ci tie uniknute veci su pravdive…a najdolezitejsie je ze preco vobec unikaju, preco len niektore casti unikaju a preco do niektorych medii…

     Odpoved na tie otazky je uplne jasna myslim…z toho isteho dovodu sa pytali ci si tyka, ked uz bolo jasne o co ide. Co je mimochodom nepodstatne a zodpovedal to uz pred tym…takisto ze vsetci sa s nim poznaju …

     Toto je len cista medialna manipulacia

     Reply
     • 17. augusta 2019 at 9:35
      Permalink

      Ta pokij, inžinierok….

      Ty o vole – ja o koze …

      Ja nespochybňujem vola. Tiež ma zaujíma. Veľmi ma zaujíma.

      A o „nepodstatnosti“ kozy sa rozhodne až po uzavretí všetkých súdov s Marianom K.

      Ak rozhodnú o jeho vine, potom sa ťa opýtam, či by si si tykal, alebo chcel tykať s takým človekom.

    • 19. augusta 2019 at 12:46
     Permalink

     Tá otázka nie je zas až taká debilná, Martin.
     Mňa by napríklad tiež zaujímalo, či sa ešte Radičová stretáva vo svojom rodinnom dome s rodinným priateľom Haščákom.
     No mám smolu. Novinárov táto téma nikdy nezaujímala.
     Len Ficova kola v odpočúvanom byte.
     To hej, to bola dobrá téma. Tá správna pre „slušné Slovensko“.

     Reply
  • 16. augusta 2019 at 21:10
   Permalink

   A čo keď si tiká? Alebo vyká? Alebo oniká?

   Reply
 • 16. augusta 2019 at 16:51
  Permalink

  Nemôžem sa ubrániť pocitu, že niekto nám tu predhodil ( a neustále predhadzuje ) myš, aby sme sa o ňu trhali, zatiaľ čo za chrbtom sa nám stavia na zadné medveď – a pomaly nám zohrieva vodu.

  Vypočujte si Ing. Iveta Michalíkovu v Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom zo 6.8.2019
  https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

  o Agende 2030 ( je to zhruba od polky relácie ) , ktorá v skratke znamená, že v nasledujúcom desaťročí sa štátne vlády stanú nedôležitými, v prospech ústrednej Eurovlády, alebo svetovlády, ktorá bude rozhodovať o tom, o čom doteraz rozhodovali štátne vlády, pričom nebudeme viac pánmi „našej“ pôdy a prírodných zdrojov.
  Zároveň je to súbor opatrení, zaručujúci ustanovenie a bezodporový priebeh globálneho kapitalizmu v najširšom zmysle.
  Toto sa deje v skrytosti v pozadí, a vláda ani tlač o tomto vôbec pred verejnosťou nehovoria – prečo asi ?

  Z tohto dôvodu by som Vás obyčajných ľavičiarov požiadal, aby sme všetci svorne a nahlas žiadali od politikov ( a hlavne od politickej ľavice ) jasné J-A-S-N-É vyjadrenia ich postojov nielen k sociálnej, enviromentálnej a mierovej problematike, ale aj ich postoj ku globalizácii a globálnemu kapitalizmu. Lebo čo vyzerá ako kačka, nie je v skutočnosti kačka…

  Lidi – bdějte !

  Reply
 • 16. augusta 2019 at 20:46
  Permalink

  K súčasnému cirkusu niekoľko poznámok :

  1. Povedal by som, že sa jedná o ťažký kaliber, pripravený na neskôr – bližšie k voľbám, možno to bolo eso, ktoré malo byť použité na výročie vraždy, tesne pred voľbami. Je prázdninové obdobie, mnohí sú v zahraničí, mnohí čo sú doma majú iné starosti, či letné slasti, skrátka doba najnevhodnejšia na odpálenie takejto bomby.
  Prečo ju teda odpálili ? Malo to prekryť Turbanove drogové úlety ? Veď stačilo Turbana pochovať. Prečo tento zdanlivý niktoš ostáva, aj za cenu, že si opozícia vypáli atomofky zo svojho arzenálu ? Prečo je tak dôležitý ? Alebo majú ešte väčšie – vodikofky ?

  2. Pripájam sa k DAV v počudovaní nad tým, ako sa podarilo získať a rozšifrovať Threema rozhovor.
  Podľa polície to bolo získané priamo z telefónu M.K., čo by mohlo byť dostatočné vysvetlenie ( nemuseli nič rozšifrovávať ).
  O neuveritelných únikoch správ z vyšetrovania, s čím si za poldruha roka nevedia rady, radšej pomlčím. Bordelstan.

  3. Zverejnené rozhovory M.K. a A.Z. o vražde, pokladám za ich špekulácie o „sofistikovanejšom“ pozadí namiesto „obyčajného“ kriminálneho činu – presne také, aké som vtedy so známymi viedol aj ja. Neprezrádzajú to, že sú za vraždou práve oni.

  4. Pokiaľ A.Z. slúžila M.K. len ako putovná vagína, potom ma prekvapuje, že M.K. práve s ňou viedol také strategické rozhovory, ako že kde, čo a u koho niečo vybavil alebo by mal vybaviť.
  K pravdivosti tých rozhovorov som preto opatrný.

  Ostaňme preto my len pri našich ľavicových sociálnych témach – vo VSŽ by mali postupne prepustiť 40 % ľudí ( do 5000 ) kvôli ničomu inému, len kvôli kapitalistickej globalizácii.
  A myslime na to, že niektorí mocní, by nás veľmi radi zbavili akejkoľvek identity – okrem identity pohyblivej pracovnej sily a spotrebiteľa.

  Na toto myslime, a nezožerme červíka, keď nás chcú pripraviť o rezeň.

  Reply
 • 16. augusta 2019 at 21:12
  Permalink

  A čo keď si tiká? Alebo vyká? Alebo oniká?

  Reply
 • 17. augusta 2019 at 11:35
  Permalink

  Niet pochýb o tom, že celá táto „mediálno-politická“ bitka je bojom opozície o moc, o vedomie a hlasy voličov pred blížiacimi sa voľbami. Riadnou volebnou procedúrou sa to opozícii už dlho nepodarilo a ak by nevyužívali vraždu Kuciaka, jeho priateľky Kušnírovej a predovšetkým obvineného objednávateľa vraždy Kočnera, tak by sa im to nemuselo podariť ani v nastávajúcich voľbách.

  Druhou stránkou veci je spôsob akým sa najmä Smer s návalom obvinení vyrovnáva. Je zjavné, že stručné vyhlásenia Fica sú zatiaľ málo účinné a Blahové útoky, hoci aj podložené na jednotlivých predstaviteľov opozície sú možno trefné, ale vo svojej podstate nie sú odpoveďou ľavicového politika na dané problémy. Ľavicový pohľad na dané problémy nahrádza pragmatickou obhajobou politiky Smeru či politiky Fica.

  Strana Smer, napriek niektorým sociálnym opatreniam, ktoré presadila je nesporne zodpovedná aj za to, že sa slovenský „deep state“ Kočnera, Esetu, Penty a ďalších, za vlády Smeru utešene „rozvinul“ do hotového rodinného kráľovstva, ktoré svojou aktivitou nie len že ohrozuje životy občanov a to nie len novinárov, ale súčasne znefunkčňuje demokratické prvky nášho štátu a premieňa ho štát vlády oligarchov.

  Odpoveďou na neustále sa rozrastajúce fakty o podriadenosti nášho štátu „kapitánom“ kapitálu či oligarchom nie je obhajoba Fica či Smeru, alebo ich nahradenie „opozíciou“, ktorá je len personálne odlišná od Fica a len názvom odlišná od strany Smer, ale čo do svojej politickej podstaty sú zástancami toho istého systému, ktorý splodil náš slovenský „deep state“.

  Východiskom z tohto bahna je skutočná ľavicová politika, t.j. politika, ktorá nie len formálne, ale aj vecne dá ekonomicko-politickú moc do rúk pracujúceho ľudu, ktorý jediný je kompetentný rozhodovať o politike nášho štáte, t.j. je oprávnený rozhodovať o tom, ako sa bude nakladať s bohatstvom vytvoreným jeho rukami a umom.

  Reply
 • 17. augusta 2019 at 17:20
  Permalink

  smer nikdy nebol ľavicou stranou a všetci čo sa ho zastávajú by si mali naštudovať
  čo je ľavica
  koľko bol dlh štátu v eurách 2006 a koľko jed nes
  koľko sa od roku 2006 zvýšili dlhy domácností a občanov

  smer založili financovali a podporujú dodnes oligarchovia a najbohatší pre ktorých smer
  cez zákazky sprivatizoval štátny rozpočet a zatváraním očí pred daňovými, colnými a inými kontrolami ich chráni a obhajuje

  je dôležitá PRAVDA?
  bol teda fico v tom gorilom byte ? gorilou vyhral 2012 voľby
  všetci = a aj jeho voliči vedia že kradne a berie zo štátneho pre svojich koľko vládze
  a stále budú krútiť o tom či „dôkazy“ sú dostatočne právne získané

  ako môžete VY tzv. ľavičiari chváliť a obraňovať fica a smer?
  všetky majetky a peniaze ukradnuté zo spoločného treba ZOŠTÁTNIŤ
  a každého čo kradol, kradne , zneužíva moc, známosti a funkcie treba ZAVRIEŤ

  alebo si znova treba prečítať marxa ktorý písal o zvyšovaní napätia hromadením bohatstva
  a nevyhnutnosťou zmeny ktorá tieto rozdiely ZMAŽE

  Reply
 • 17. augusta 2019 at 20:54
  Permalink

  Ako vidno najdôveryhodnejší zdroj pravdivých informácií je „zločinec“ Kočner. Nikto zverejnené Kočnerove kraviny, tých šmejdov z N, nikto nespochybnil.

  Reply
 • 18. augusta 2019 at 17:39
  Permalink

  Qui prodest? (Komu na prospech?) Pokiaľ nechce niekto deklarovať príslušnosť k stádu, chovanému kolaborantskými médiami, mal by si odpovedať na základnú otázku každého sporu. Primárne je potrebné odmietať pravicové kolaborantské iniciatívy, sekundárne si odpovedať na otázku, ako ich odmietnuť ( nepodporovať). SMER ( a r.Fica) je potrebné kritizovať, vecne , z jasných politických pozícií (Lajčák, Maďarič,Kaliňák sú jeho „kádre“), súhlas s mengeleovským konceptom zdravotníctva, ústavné „krytie“ druhého piliera, ďalšie kolaborantské kroky ( nákup amerických lietadiel, púšťanie amerických kontingentov a pod.). Ale súčasne v konkrétnych situáciach – napr. v parlamentných voľbách podporiť. Pokiaľ nevznikne relevantná (volebne úspešná) alternatíva. Chmelárovské a Hrdličkove chute urvať si štátne dotácie ( chytiť 3%) iba vylepšia postavenie Trubanovsko-hlinitej koalície. Čaputovsko-kiskoidné snahy cenzúrovať. blokovať sociálne opatrenia, zvyšovanie dôchodkov a minimálnej mzdy sú nepriamo podporované avanturizmom mesiášskej ľavice. Zdravý rozum, páni, zdravý rozum je inštrukciou pre ľavičiarov ( ilúzie a avantúry prenechajme intelektuálne nedostatočným „lídrom“ politbyra).

  Reply
  • 18. augusta 2019 at 19:26
   Permalink

   Relevantná (volebne úspešná) ľavicová alternatíva nevznikne v čakárni noblesného ľavicového klubu píšuceho statusy na nete. Chmelár to ide aspoň skúsiť. Obviňovať ho vopred z toho, že to robí kvôli štátnej dotácii za 3% je nekorektné.
   Ja sám ešte neviem, či ho budem voliť, ale aspoň si počkám na program a na ľudí, s ktorými sa obklopí.

   Reply
   • 18. augusta 2019 at 19:53
    Permalink

    148 vážny pokus ECH…Námatkou pripomeniem jeho protest proti jazykovému zákonu…, podporu LGBT komunity…, VPN minulosť a permanentnú antikomunistickú propagandu. Možno bude v predvolebnom období inak húsť ( zatiaľ mi stačí činnosť jeho pobočníka M.Pintéra…).

    Nuž ďalší fták, ktorí chodí ako kačka, kváka ako kačka ( ale vraj to neni „kačka“…)

    Reply
    • 20. augusta 2019 at 18:51
     Permalink

     A vraj ako 7 ročný žiak v druhej ľudovej šľohol spolužiakovi žuvačku …

     Ja som bol hneď po Víťaznom novembri v Pravicovom klube, schádzali sme sa v kaviarni Grémium na Gorkého a viedli debaty o úspornom štáte s minimálnou vládou, ako to majú Švajčiari. Logická reakcia na komunistickú byrokraciu, keď mi z podniku nedali súhlas na dovolenku v Juhoslávii a poučovali ma, akú hudbu mám počúvať a čo si mám myslieť … Dnes som presvedčený ľavičiar.
     Ľuboša Blahu som asi pred piatimi rokmi videl na nám. SNP na Weisenbacherovom LGBTI kabarete. Stalin v mladosti bol v seminári. Beatles nepoznali noty. A čo teraz s tým všetkým?
     Teraz, keď Sulík chce doprivatizovať všetko, čo ešte zostalo a založiť v každom okrese súkromnú zdravotnú poisťovňu (zdá sa, že Smer s tým nemá problém, na systém nesiahol)…
     Teraz budeme stavať na tom, čo povedal tvoj starý otec môjmu? Môžeme. Ale slušnoľudia budú zatiaľ konať. Už nám to raz predviedli v prezidentských voľbách.

     Reply
   • 20. augusta 2019 at 12:49
    Permalink

    pán Juhár
    je to zbytočné vysvetľovať čokoľvek voličom smeru ktorí sa označujú že sú ľavica
    a pri tom volia oligarchov, rozkrádanie a zabíjanie a nie ľavicové hodnoty

    vždy sa pridajú k niekomu kde im aspoň niečo kvapne

    rovnosť ? NIKDY svojim a sebe v prvom rade
    SLOBODA? je tu predsa všemocný štát tak načo sloboda
    bratstvo? odkedy pomreli štúrovci niet ho na slovensku

    aké sú teda ideály?
    vlak a obed zadarmo a sľuby…to stačí
    TO je slovenská „ľavica“ moderná a súčastná
    chmelára voliť nebudú
    IBA A LEN alebo fica, alebo kotlebu…

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *