Ficov otvorený list Bárdymu: Neste za svoje slová plnú právnu zodpovednosť

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

OTVORENÁ VÝZVA

Dve užitočné telefónne čísla pre šéfredaktora P. BárdyhoVážený pán šéfredaktor portálu Aktuality.sk,v kultovom americkom filme „Vrtieť psom“ najbližší poradcovia amerického prezidenta vymysleli virtuálnu vojnu v Albánsku, aby prekryli sexuálny škandál prezidenta. Našťastie taký normálny, medzi mužom a ženou, čo už na Slovensku začína byť raritou.

Aby médiá milujúce túto vládnu koalíciu prekryli sexuálnu deviáciu predsedu NR SR a duševné poryvy predsedu vlády, museli by virtuálne vyhlásiť vojnu minimálne USA. Ale aj tie sú na Slovensku nedotknuteľné. Tak treba siahnuť po osvedčenom recepte, „lebo Fico“, „lebo SMER“. Dobrým príkladom je Váš komentár „Ficov svet mafie a gaunerov sa postupne rúca“, ktorý sa z ničoho nič objavil na Vašom portáli. Hovoríte v ňom o poľskom podvodníkovi, holandskej polícii, cyperskej schránke, lichtenštajnskej nadácii, Kočnerovi, Baštrnákovi, Pente, bödörovskom klane, Ľudovítovi Makóovi, Monike Jankovskej a tak ďalej, a tak ďalej. A všetko spájate s mojou osobou, so SMER-om, a to bez akýchkoľvek dôkazov alebo relevantných informácií. A svoj nepodarený pokus ilustrujete „pavúkom“, v ktorom som ako „ capo di tutti capi“ v strede „mafie a gaunerov“. Preto, lebo som oficiálne ako predseda vlády SR navštívil slávnostné stretnutie 800 zamestnancov spoločnosti Bonul, čo som robil ako na bežiacom páse pri mnohých ďalších podnikateľských subjektoch.Vážený pán šéfredaktor,už je to trápne. Varíte z vody, obviňujete SMER a moju osobu zo všetkého, aj z vraždy Vášho kolegu. Na druhej strane tolerujete netolerovateľné v prípade I. Matoviča, R. Sulíka či B. Kollára, pretože v mene boja proti SMER-u sa odpúšťa všetko. Portál Aktuality je súčasťou politickej stratégie súčasnej vládnej koalície „VŠETKO SI MUSÍME ODPUSTIŤ, LEN NECH SA NEVRÁTI SMER!“, ktorú koalícia prijala na slávnom stretnutí na hoteli Bôrik v Bratislave. Ste spolupáchateľmi všetkého zla spojeného s touto vládou, lebo ju nekriticky chránite a obhajujete.Vážený pán šéfredaktor,ak Vás máme brať vážne, čo je veľmi obtiažne, dajte zadosť svojim obvineniam. Neskrývajte sa za novinársku imunitu a nedotknuteľnosť. Ak mám niečo na srdci a som presvedčený, že niekto urobil niečo zlé, neskončím len vyhlásením na tlačovej konferencii, ale podám trestné oznámenie alebo návrh na ústavný súd a za svoje kroky potom nesiem aj zodpovednosť. Dnes Vám odpovedám len a len preto, aby som Vám poslal dve užitočné čísla:

Generálna prokuratúra: 02/59532505

Protikorupčná linka: 02/20837444

Prestaňte otravovať verejnosť svojimi klamstvami a výmyslami. Ak ste presvedčený, že som spáchal trestný čin, volajte, predstavte sa celým menom a neste za svoje slová plnú právnu zodpovednosť.

Robert Fico

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Len vďaka Vašej podpore dokážeme robiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ficov otvorený list Bárdymu: Neste za svoje slová plnú právnu zodpovednosť

 • 29. septembra 2020 at 19:52
  Permalink

  Chápem rozhorčenie R.Fica.
  Nielen pre zjavnú účelovosť mediálnych pasákov a prostitútok, ktorí používaju pouličnú kultúru „voľného predaja lásky (k peniazom)“ na jeho diskreditáciu, ale obaja (aj ja, aj on) vieme, že špinavosťou je aj to že mu vyčítajú zodpovednosť za pofidérne kádre bratislavského skoropodsvetia, s ktorými ho donútili spolupracovať…No platí daň, za to, že prijal ich podporu…Ako perónista, nemal žiaden manévrovací priestor: alebo spolupracovať s Flašikovo-Kaliňákovskou kaviarenskou lobby, alebo politiku vzdať. Teraz platí penále z tohto rozhodnutia a chápem ho, že svoje dodatočné náklady chce minimalizovať…
  V tomto kontexte, sa mi hodí Werichova rada (keď sa ho pýtali na komentár k svojmu podpisu pod Antichartou): …když, šlápnete do lajna, nepřešlapujte na míste, ono to jenom víc smrdí…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom