HLAS DAVU! Miloš Zverina o postavení Slovenska vo svete slovanských štátov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


TV DAV vysiela novú časť relácie HLAS DAVU! Tento krát je hosťom aktivista, editor, vydavateľ a organizátor kultúrno-spoločenských, predovšetkým folklórnych podujatí propagujúcich slovanskú vzájomnosť, Miloš Zverina. Moderátor Dominik Petruška sa pýtal na otázky Slovanstva a sveta súčasnosti. Miloš Zverina tiež predstavil vydané knihy z občianskeho združenia Slavica a taktiež nové, slovensko-ruské vydanie Puškina. Príjemné sledovanie priatelia…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “HLAS DAVU! Miloš Zverina o postavení Slovenska vo svete slovanských štátov

 • 12. marca 2020 at 13:48
  Permalink

  Rád by som sa opýtal pána Zverinu ako sa reálne môže stať taká náhoda, že knihu Symboly Slovanov napíše autorka Oľga Beregová. Buď je to náhoda, ktorej ťažko uveriť alebo je to zámer.
  O.Bereg -ová = OBEREG ( ochranný symbol). Nie je to veľmi dôveryhodné.

  Reply
  • 7. apríla 2020 at 11:16
   Permalink

   Je to pseudonym autorky, nie je to náhoda. Rovnako ako pseudonymy používali spisovatelia v minulosti aj súčasnosti, u nás aj v celom svete.

   Reply
 • 23. marca 2020 at 22:04
  Permalink

  Jednota Slovanov nikdy nefungovala. Ani nebude. Alebo inak: ktorý malý štát by chcel byť v spolku s imperialistickým Ruskom?

  Reply
  • 7. apríla 2020 at 11:19
   Permalink

   Porovnajte si výdaje štátov vo svete na zbrojenie a prídete na to, ktoré štáty sú najviac imperialistické.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *