Hlasy pozdvihnuté z ticha: filozof Peter J.: Kritika ANTIFA zľava

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Náš čitateľ a filozof Peter J. na svojom Facebooku uvádza trefný komentár/fejtón na adresu sporu Lívia vs. ANTIFA:

Slovenska antifa si musi volat na pomoc policiu, aby im pomohla v argumentacnom zapase s krvilacnou nacionalistickou tinedzerkou. Casy, ked lavica znamenala intelektualny hrot beznych pracujucich ludi, su prec. Dnes sa antifa pomaly zapisuje do povedomia ludi ako organizacia, ktorej pravu ruku tvoria hegemonne zlozky spolocnosti. Dnes ju ludia pravom spajaju s represivnou impotenciou tych, ktorych sme dlho a pohodlne oznacovali za nackov. Tymto vyhranovanim sa od vsetkehe ludoveho a svojim kulturnym elitizmom progresivna lavica ustupila nacionalistom natolko, ze dnes jej fandia zasadne len ludia, ktori su uplne odtrhnuti od kazdodennej reality, ci uz svojou socialnou a ekonomickou privilegovanostou, nadmernou davkou americkej imperialistickej ideologie, ktoru zanietene a nekriticky konzumovali od malicka, atd. V tomto bode nie je nic jednoduchsie ako odhalit vyprazdneho progresivca, nez ho vyprovokovat k reakcii jeho hlboko naprogramovanej politickej korektnosti a spustit jeho myslienkove automatizmy pohodlne oslobodzujuce od myslenia, pretoze jedine, cim sa vie naozaj ohanat, nie je scitanost, ale falosne moralizovanie (“oh oh, ale ty si rovno chod hajlovat s kotlebovcami/ty odobrujes totalitny komunisticky rezim”,- lebo svet je pre tychto farboslepych ciernobiely).

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Hlasy pozdvihnuté z ticha: filozof Peter J.: Kritika ANTIFA zľava

  • 5. januára 2020 at 23:46
    Permalink

    Trefné a výsťižné. Aj v Maďarsku “zažíváme” také isté antifa.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *