Ide o vydieranie občanov! Prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár vyzval vládu SR aby zvážila masové testovanie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

„Máme vážne podozrenie, že rozhodnutie
o plošnom testovaní nebolo vôbec odborné.“
– Marian Kollár

Prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár vyzval vládu SR aby zvážila masové testovanie! Vyzval vládnych predstaviteľov aby rokovali s odborníkmi a prerokovali ďalšie kroky.

MUDr. Marián Kollár zdôraznil, že má vážne podozrenie, že rozhodnutie o plošnom testovaní nebolo vôbec odborné a už vôbec nepovažuje za rozumné robiť celú akciu len preto, aby bolo Slovensko v niečom prvé.

Rozhodnutie lekárov, ktorí sa rozhodli k akcii nepridať považuje za legitímne, nakoľko by si mali šetriť sily a prostriedky na ďalší vývoj situácie.

Pripomenul, že testovanie na Orave zvládli iba s vypätím síl. Taktiež sa spýtal, kto sa bude prípadne starať o nakazených zdravotníkov a taktiež poukázal na budúcu absenciu materiálov. Celoplošné testovanie považuje za vydieranie. Ľudia podľa Kollára nemajú na výber.

(redActor)

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ide o vydieranie občanov! Prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár vyzval vládu SR aby zvážila masové testovanie

 • 28. októbra 2020 at 18:39
  Permalink

  Treba si to vypočuť celé: 14:38 — archív tlačových besied | TA3
  VÝBORNÉ!!!
  To je LEKÁR!!!

  Reply
 • 28. októbra 2020 at 19:25
  Permalink

  Vážená lekárska obec.
  Nezdá sa Vám, že porušujete Hypokratovu prísahu, keď denno denne vidíte, že psychycky narušený jedinec koná ako zmyslov zbavený ? Nenastal už náhodou ten čas, aby ste upozornili policiu SR, dali mu kazajku a zatvorili ho na príslušnú psychiatrickú kliniku? Prosím Vás konajte. Ale rýchlo, pokiaľ nebude neskoro.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom