Ide o vydieranie občanov! Prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár vyzval vládu SR aby zvážila masové testovanie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

„Máme vážne podozrenie, že rozhodnutie
o plošnom testovaní nebolo vôbec odborné.“
– Marian Kollár

Prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár vyzval vládu SR aby zvážila masové testovanie! Vyzval vládnych predstaviteľov aby rokovali s odborníkmi a prerokovali ďalšie kroky.

MUDr. Marián Kollár zdôraznil, že má vážne podozrenie, že rozhodnutie o plošnom testovaní nebolo vôbec odborné a už vôbec nepovažuje za rozumné robiť celú akciu len preto, aby bolo Slovensko v niečom prvé.

Rozhodnutie lekárov, ktorí sa rozhodli k akcii nepridať považuje za legitímne, nakoľko by si mali šetriť sily a prostriedky na ďalší vývoj situácie.

Pripomenul, že testovanie na Orave zvládli iba s vypätím síl. Taktiež sa spýtal, kto sa bude prípadne starať o nakazených zdravotníkov a taktiež poukázal na budúcu absenciu materiálov. Celoplošné testovanie považuje za vydieranie. Ľudia podľa Kollára nemajú na výber.

(redActor)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ide o vydieranie občanov! Prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár vyzval vládu SR aby zvážila masové testovanie

 • 28. októbra 2020 at 18:39
  Permalink

  Treba si to vypočuť celé: 14:38 — archív tlačových besied | TA3
  VÝBORNÉ!!!
  To je LEKÁR!!!

  Reply
 • 28. októbra 2020 at 19:25
  Permalink

  Vážená lekárska obec.
  Nezdá sa Vám, že porušujete Hypokratovu prísahu, keď denno denne vidíte, že psychycky narušený jedinec koná ako zmyslov zbavený ? Nenastal už náhodou ten čas, aby ste upozornili policiu SR, dali mu kazajku a zatvorili ho na príslušnú psychiatrickú kliniku? Prosím Vás konajte. Ale rýchlo, pokiaľ nebude neskoro.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *