Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

SPADLA MI SÁNKA, DÁVAM KLOBÚK DOLE

Tento krátky Sci-Fi film natočil Adrián Adamec, mladý študent z Partizánskeho. Film natočil za neuveriteľne krátkych 6 dní a jeho rozpočet predstavoval rovných 0€.

Film je na skutočne vysokej a profesionálnej úrovni. Odporúčam si ho pozrieť, tiež prídete k názoru, že aj z Ameriky nám chodia horšie a drahšie filmy. Touto snímkou skryl chalan celú slovenskú kinematografiu do vrecka a nepotreboval na to ani týždeň!

Film v sebe nesie neuveriteľne silné posolstvá, veľmi podobné, nad akými premýšľam aj ja. Hovorím tomu myslenie 21. storočia. Citujem z filmu:

„Vojny vyvolané kvôli protichodným názorom alebo hraniciam, ktoré raz niekto nakreslil. Každý vedel, že raz budeme musieť zahodiť nezmyslené odlišnosti za hlavu a čeliť problémom spoločne. Ale asi sme sa mali až priveľmi dobre, aby sme na to mysleli.“

Aj toto je dôkaz akých šikovných ľudí na Slovensku máme. Potrebujú len príležitosť a podporu. Som dlhodobo presvedčený, že máme ako národ obrovský potenciál, len musíme byť viac hrdí a podporovať sa navzájom.

Vynikajúca práca, Adrián! :)

Igor Melicher

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Igor Melicher o filme Alternate

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *