Ivan Mládek: Zifčák, jejich člen to vyprovokoval, estébáci přivedli studenty na Národní třídu, že jo?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


„No nic, pořád nikdy nechce slyšet, že to bola Gorbačovova záležitost iniciovaná KGB a STB. Je to celý jasný. Zifčák, jejich člen to vyprovokoval, estébáci přivedli studenty na Národní třídu, že jo? Takhle to vidím, jinak to nemá logiku… Oni chtěli udělat Perestrojku. Celá první garnitúra vubec s kapitalizmem nepočítala. Ješte Havel v prosinci řekl, že kapitalizmus v Československu nepřichází v úvahu. Voni chtěli opravit socializmus.“
– Ivan Mládek v reakcii na otázku Co si myslíte o revoluci? v DV TV

Ivan Mládek, populárny hudobník, povedal niečo, čo je vlastne nepísano zakázané. Ľubošovi Blahovi už za tieto slová hrozia vďaka Lucii Nicholsonovej väzením. Podá pani Nicholsonová trestné oznámenia aj na populárneho speváka, humoristu, výtvarníka a hudobníka, Ivana Mládka?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *