Juraj Blanár: CHAOS V PARLAMENTE POKRAČUJE

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Nevládna vláda sa celé týždne iba háda a nepomáha ľuďom. Jej praktiky sa preniesli aj do parlamentu, ktorý už tretí týždeň viac nerokuje, ako rokuje. A dnes, keď si „upiekli“ novú vládu s E. Hegerom a I. Matovičom, tak mali nastúpiť ich poslanci do parlamentu o 14.00. A čo myslíte, prišla celá koalícia?

Správne ste tipovali. Neprišla. A tak sme pri hlasovaní vytiahli karty a koalícia zrazu mala iba 66 hlasov… Chaos vo vláde, chaos v parlamente a žiaľ, čo ma mrzí najviac, chaos v celej republike. Nemajú úctu ani voči svojim nastupujúcim poslanom, a to nás čaká diskusia o predĺžení núdzového stavu, ktorý odmietame. Chaos v parlamente pokračuje‼

Zdroj: Facebook Juraja Blanára

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Juraj Blanár: CHAOS V PARLAMENTE POKRAČUJE

 • 1. apríla 2021 at 16:02
  Permalink

  Nakoniec ho aj tak schvália opierajúc sa o verdikt ÚS , že je v súlade so zákonom a ústavou . Ako inak keďže ústava v tejto karikatúre štátu sa stala papierom podobnému tomu toaletnému .

  Reply
 • 6. apríla 2021 at 10:14
  Permalink

  Dúfam, že ich bude len 66 aj pri hlasovaní o dôvere novej vláde !!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *