Juraj Draxler pridal ďalší komentár k arogantnej liberálnej kaviarni: Ako znefunkčniť kaviareň

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ako znefunkčniť kaviareň

Rozmýšľal som, či nasledujúce riadky zverejniť, lebo obsahujú trochu drastické návody. Ale… doba je už taká. Takže, čo môžete urobiť, ak vás obťažujú ľudia z kaviarne a potrebujete ich vyviesť z konceptu?

Hovorte im otvorene svoje názory

Toto je zvlášť podlá taktika. Mozog človeka z kaviarne totiž nie je schopný chápať svet, ktorý nie je rozdelený na dve časti, na nás a tých zlých. Ak im náhodou vysvetľujete nejaký názor na spoločnosť, vedu alebo umenie a ten neobsahuje upokojujúce slová ako Smer, Rusko, Danko a podobne, kaviarnik zneistie a po chvíli sa dostavia tiky. Ak to urobíte desaťkrát za sebou, zbledne a odíde niekam za roh. Tam ho nájdete, ako rytmicky vykračuje vpred a naráža tvárou do sklenených dverí alebo steny, ako pokazený robot.
Pod golierom má červené tlačidlo, vypnite ho.

Nenadávajte im

Svetom pravého intelektuála z kaviarne sú nadávky, regulujú mu hormonálnu rovnováhu. Ak ich nie je dosť, postupne sa začínajú dostavovať depresie. Rýchlo na to prídete, ak mu nebudete nadávať naspäť. O hodinu posmutnie, prestane sa rozprávať. Neskôr sa dostaví nespavosť a nechutenstvo. 
Ale pozor, netreba to preháňať. Raz som jednému jedincovi neodpovedal ani na jednu z päťdesiatich nadávok, roztriasol sa a kým som ho stihol zastaviť, zo zúfalstva zhltol hrsť tabletiek. Takže opatrne.

Dajte ich všetkých spolu do jednej miestnosti

Človek z kaviarne nie je prírodou prispôsobený na to, aby sa sám od seba niečomu venoval a nechal iných na pokoji. Ak ich dáte viacerých na jedno miesto a nemajú svoje bežné terče, veľmi rýchlo sa začnú žrať medzi sebou. Teda skôr prenesene. Ku kanibalizmu ako takému väčšinou nedôjde, lebo kaviarnici majú vzťah k násiliu len vo verbálnej rovine, napríklad ak môžu slovne podporiť niekoho, kto ide zhodiť bomby na nejakú ďalekú nedemokratickú krajinu. 
Ak by ste ale miestnosť po pár hodinách otvorili, našli by ste ich s penou na ústach, ako po sebe zavýjajú a cvakajú zubami a niektorí si navzájom chniapu po ušných lalôčikoch.

Treba ale dodržiavať určité červené čiary a nedopúšťať sa vyslovenej krutosti. Netlačte na nich, aby použili fakty, logiku a mali voči iným ľuďom a skupinám snahu o empatiu. Výskumy ukazujú, že ak voči kaviarnikovi na týchto veciach začnete tvrdo nástojiť, vybuchne mu lebka.

Juraj Draxler na sociálnej sieti Facebook

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Juraj Draxler pridal ďalší komentár k arogantnej liberálnej kaviarni: Ako znefunkčniť kaviareň

 • 20. mája 2019 at 7:08
  Permalink

  Fťypné.

  No po tomto už očakávam Draxlerov mediálny lynč Prešporskou pravicovou perepúťou, s.r.o. .

  … a doživotný dištanc účasti na politických alebo odborných besedách v tlači
  (- teda aspoň dovtedy, kým si naša tupač nevezme späť štátny rozhlas a tv ) ,

  veď je pod úroveň slušného prešporského kaviarnika baviť sa s extrémistom vzor Draxler, ktorý si dovolí mať iný názor, ako jeho uniformne predpísaný.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *