Juraj Draxler: Rozpadnuté ministerstvá: s Remišovou sa už úplne dohádal aj štátny tajomník Ledecký, oznámil, že tam robiť už nebude a ide späť do parlamentu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Je to riadny chaos. V najpokročilejšom rozklade je ministerstvo pôdohospodárstva, odkiaľ postupne poutekali všetci, koho si tam Mičovský s veľkým humbugom zobral a neurobilo sa nič z toho, čo sa veľkolepo sľubovalo. A ministerstvo zdravotníctva, kam naťahali málo kvalifikované sily, ktoré si hľadali cez svoje kresťanské kliky, študentské združenia a podobne.

Celkom sa držalo ministerstvo financií, lebo tam nikdy prakticky neboli stranícke nominácie, tak by sa čistky ťažšie zdôvodňovali, navyše ide o takú problematiku, že ťažko len tak nájdete kvalifikovaných ľudí. Ale netreba sa báť, Igor rozloží aj toto ministerstvo.

Spomeňme aj také školstvo, ktoré Brani tiež po voľbách slušne vyčistil, alebo samotný Úrad vlády.

Ministerstvá sú v rozklade, štát je v rozklade.

Zdroj: Facebook Juraja Draxlera

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *