Juraj Draxler: Viete, koho mi je v tieto dni nesmierne ľúto? Jaroslava Naďa, poľného maršála SR

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ešte na sklonku minulého roka sa v kuloároch spomínal ako kandidát na premiéra, až sa Matoviča už naozaj budú musieť zbaviť. Ale aj domáce kliky aj zahraniční kamaráti si uvedomili, že Naď je v poslednej dobe strašne nepopulárny.

Medzitým sa nejako záhadne rozkmotril aj s jediným ministerským kamarátom, ktorého mal, Mikulcom. Navyše ho opustil aj ideový spojenec, ktorý sa tiež rád hral na vojačikov a nosil také krásne maskáče. Ale utekal si do parlamentu po imunitu.

Ale Naď sa aj tak snaží, v tieto dni, strašne snaží. Aby ho bolo vidno, aby bolo počuť jeho lojalitu. Lebo až sa Heger v premiérskom kresle znemožní (a to nebude také ťažké), potom možno predsa len nastane šanca…

Snaží sa, ako sám vojak v poli. Len keby bolo aspoň úplne jasné, či ten Igor aj naozaj odíde, alebo sa to pokúsi vymanévrovať tak, že nakoniec ešte aj ostane. Strašné muky, toto rozmýšľanie nad stratégiou. Ťažký je život poľného maršála.

Zdroj: Facebook Juraja Draxlera

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *