Knižnica DAV DVA: Knihy o dejinách družstevníctva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V rámci knižnice DAV DVA a blížiacej sa konferencie Spoločné hospodárenie SLOVANOV vám prinášame dve zaujímavé knihy o dejinách slovenského družstevníctva.

Oto Virsik: V službách náro… by on Scribd

Naše družstevníctvo v predv… by on Scribd

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Knižnica DAV DVA: Knihy o dejinách družstevníctva

 • 29. mája 2019 at 16:44
  Permalink

  Nie, nie, soudruzi, takto toto NIE. Ked už cenzurujete „vlastných“ , tak čo očakávate od diskusie? Zlaté vajcia v pohári? Peter Zajac-Vanka, Spolok národohospodárov Slovenska.

  Reply
 • 14. augusta 2019 at 11:22
  Permalink

  Myšlienka previesť do ele podoby knihy späté s režimom pred 1989 je určite dobrá. Možno by som aj s niektorými zadarmo pomohol. Vidím ale, že začínate ťahať od ľudí peniaze aj priamo, aj tým, že čo už máte hotové tak dávate do služby, odkiaľ nie je jednoduché si diela stiahnúť. Tak do tohoto nepôjdem.

  Reply
  • 14. augusta 2019 at 15:23
   Permalink

   ked bude kniznica 2 hotova, co este nie je, tak praveze vsetky diela si bude jednoduche stiahnut, to bude jej piodstata, teraz to este nieje hotove. Peniaze zbierame, aby sme mohli zriadit priestor.

   Reply
   • 14. augusta 2019 at 15:28
    Permalink

    Nechápem o čom vyššie uvedení autor hovorí. Knižka je na Scribd.com, kde sa dá bez problémov čítať. Nevidím v tom žiadny problém. Kritizovať vie hocikto, ale stráviť 6 hodín scanovaním knižky, to musí zase urobiť nejaký blbec, ktorého treba vždy kritizovať, že pán Kohút?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *