Knižnica DAV DVA: Knihy o dejinách družstevníctva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V rámci knižnice DAV DVA a blížiacej sa konferencie Spoločné hospodárenie SLOVANOV vám prinášame dve zaujímavé knihy o dejinách slovenského družstevníctva.

Oto Virsik: V službách náro… by on Scribd

Naše družstevníctvo v predv… by on Scribd

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Knižnica DAV DVA: Knihy o dejinách družstevníctva

 • 29. mája 2019 at 16:44
  Permalink

  Nie, nie, soudruzi, takto toto NIE. Ked už cenzurujete „vlastných“ , tak čo očakávate od diskusie? Zlaté vajcia v pohári? Peter Zajac-Vanka, Spolok národohospodárov Slovenska.

  Reply
 • 14. augusta 2019 at 11:22
  Permalink

  Myšlienka previesť do ele podoby knihy späté s režimom pred 1989 je určite dobrá. Možno by som aj s niektorými zadarmo pomohol. Vidím ale, že začínate ťahať od ľudí peniaze aj priamo, aj tým, že čo už máte hotové tak dávate do služby, odkiaľ nie je jednoduché si diela stiahnúť. Tak do tohoto nepôjdem.

  Reply
  • 14. augusta 2019 at 15:23
   Permalink

   ked bude kniznica 2 hotova, co este nie je, tak praveze vsetky diela si bude jednoduche stiahnut, to bude jej piodstata, teraz to este nieje hotove. Peniaze zbierame, aby sme mohli zriadit priestor.

   Reply
   • 14. augusta 2019 at 15:28
    Permalink

    Nechápem o čom vyššie uvedení autor hovorí. Knižka je na Scribd.com, kde sa dá bez problémov čítať. Nevidím v tom žiadny problém. Kritizovať vie hocikto, ale stráviť 6 hodín scanovaním knižky, to musí zase urobiť nejaký blbec, ktorého treba vždy kritizovať, že pán Kohút?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *