KSM: Ukrajinští fašisté zabili (video – link) pětiletého chlapce při útoku dronu v Doněcké LR! (aktualizované)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

http://www.ksm.cz/ze-zahranici/ukrajinsti-fasiste-zabili-petileteho-chlapce-pri-utoku-dronu-v-donecke-lr.html?fbclid=IwAR08RLX2pnQo3Bemrb04yRqNCiMPeopAJGkfGvhQDLNqBa1TBDqv-Tvo8XQ

Zveřejňujeme zprávu o dalším zločinu banderovské vlády v Kyjevě, tentokrát bombardování civilních oblastí ve vesnici Alexandrovskoje dronem, při čemž byl zavražděn pětiletý chlapec a starší obyvatelka vážně zraněna. V poslední době dochází k vyostřování situace, ostřelování Doněcké a Luganské lidové republiky, oblastí, v kterých se obyvatelstvo vzepřelo banderovskému převratu v Kyjevě z roku 2014. Po převratu podpořeném vládami EU a USA došlo ke vzestupu fašistických a neonacistických skupin, jejich ozbrojování a nasazování právě při útocích na DLR a LLR. Nyní armáda kyjevské vlády stále častěji narušovuje příměří za podpory NATO a USA. Roste hrozba nasazení těžkých zbraní a velkého konfliktu. (poznámka KSM)

03.04.2021 Nouzová zpráva od LM DNR

„Ukrajinští hrdlořezi právě (3.4.2021) zabili pětileté dítě ve vesnici Alexandrovskoje! V důsledku bombardování z ukrajinského dronu zahynulo dítě nar. 2016 a byla raněna žena nar. 1954. Vojáci 59. brigády ukrajinské armády použili dron, vybavený výbušným zařízením. Cílem pro uskutečnění teroristického činu ukrajinských vojáků byla vybrána obytná oblast vesnice Alexandrovskoje, kam i shodili výbušné zařízení blízko domu v ulici Dorožnaja č.36. V tu chvíli se na dvoře nacházeli dva civilisté. V důsledku zahynulo dítě nar. 2016 a zranění různé závažnosti bylo u místní obyvatelky nar. 1954, která byla převezena do nemocnice, kde jí byla poskytnuta veškerá nutná lékařská pomoc.“

Je nutné rozšiřovat a publikovat informaci o ostudnému aktu ukrajinského teroru!

Zpráva převzata z webu donbas.cz

Dodatek: Fotografie malého Vladika a video z pohřbu:

https://vk.com/video-70204174_456271445?fbclid=IwAR3NFmRkunnbiQd7W0kD2FP7iWmxRQD3Z1okEaxFS6ZJtowpvKldram47Bc

Zdroj: Komunistický svaz mládeže, donbas.cz


Komentár (Marián Moravčík): Je veľmi pravdepodobné, že médiá hlavného prúdu túto správu napadnú ako dezinformáciu. Redakcia vie o aktivite portálu organizácie stopfake.org, ktorá včera uverejnila rozsiahly materiál o tom, že táto správa je „fejk“. Väčšinu plochy tohto článku zaberajú kópie správ z ruských denníkov, ktoré túto správu uverejnili. Podobne ako pri materiáloch Bellingcatu je rozsah, aj keď je to len vata bez vecného obsahu, určený na presvedčenie čitateľa, koľko úsilia autor venoval a koľko informácií zhromaždil.
Vecný prínos tohto článku je však chabý. V štýle starých vtipov o „rádiu Jerevan“ tvrdia, že chlapček síce zomrel, ale bombu nezhodil dron, ale bola to náhodne vybuchnutá munícia, ktorú starý otec chlapčeka priniesol niekde z poľa. Dôkazom tohto tvrdenia je snímka komentára zo sociálnej siete VKontakte a autori článku píšu, že sa im nepodarilo správu overiť s autorkou komentára.
Pravdepodobne to však na našej západnej strane novinárom vadiť nebude. Protiruské správy stačí overiť z jedného zdroja, a aj ten môže byť pochybný.
Na portáli stopfake.org nie je vôbec žiadna informácia o prispievateľoch a zodpovedných osobách za portál, hoci ten vychádza v 10 európskych jazykoch. Na wikipédii sa píše, že za portálom je skupina „ukrajinských profesorov a študentov“, zameraná na boj proti ruským dezinformáciám. Vznikla v roku 2014.
Treba zdôrazniť, že na správe o smrti chlapčeka na východe Ukrajiny nie je podstatné, či smrtiaca výbušnina priletela z dronu, z delovej hlavne, alebo na svoju obeť číhala zakopaná v zemi. Je to zbytočná smrť v dôsledku zbytočnej a protiprávnej vojny.
Je otrasné, že ľudia, ktorí sa vydávajú za „prodemokratickú inteligenciu“ venujú toľko energie na „vyvracanie dezinformácií“. Namiesto toho, aby sa jasne postavili proti tejto vojne, v nej vlastne aktívne bojujú.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “KSM: Ukrajinští fašisté zabili (video – link) pětiletého chlapce při útoku dronu v Doněcké LR! (aktualizované)

 • 6. apríla 2021 at 20:49
  Permalink

  VRAHOVIA!!!
  Tak čo, Naď…a milovníci NATO a USA, dobre sa vám pozerá na BOLESŤ matky a otca vo videu??? Dobre sa vám na to pozerá, vy odporné kreatúry???

  Reply
 • 6. apríla 2021 at 21:54
  Permalink

  NATO je momentálne , po Islamskom štáte , najodpornejšia organizácia na svete.

  Reply
 • 6. apríla 2021 at 21:56
  Permalink

  Pán Korčok, Lipšic , p.Kolíková, Naď, Matovič , Kiska , Heger a celá táto pro americká fašistická chunta dobre sa pozrite, ako dopadnú vaše deti pri šírení Americkej demokracie , že sa no to dobre pozerá. Práve na toto si vás kúpili a vyškolili. Želám Vám, aby aj vaše premúdre, deťúrence dopadli takto. Ožran Havel vždy hovoril „Pravda Vítezí“. pre koho?

  Reply
 • 7. apríla 2021 at 7:27
  Permalink

  Chlopy a chlopky. Hanbím sa za seba , ale aj za vás , ľavičiarov, že sme toto svinstvo, ktoré nám tu vládne dopustili. Nerobíme nič iba kydáme na riťolezcov a korytárov. Dosť, stačilo.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *