Ľubo Jánošík o Assangem: Je to partizán bojujúci proti tajným spoločnostiam

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Obdivovaný ako aj nenávidený,. Obdivovaný ľuďmi ktorým slovo TAJNOSŤ je odporné v slobodnej a otvorenej spoločnosti. Nenávidený zbrojným priemyslom a jeho bábkami, ktoré dovoľujú tento obchod. V „ukradnutých“ informáciách bolo vidieť čo si demokrati, republikáni naozaj myslia o ľuďoch. Dnes vidieť ďalšie nechutné zneužívanie moci a právneho procesu. Nech sa budú množiť akékoľvek informácie, že je zlodej, vydierač, násilník, zostane partizánom, ktorý bojuje proti tajným spoločnostiam a tajným konaniam. Čo slovenskí bojovníci za dobro a potlačanie zla, aký majú názor? Dozvieme sa?

Sumárum

Nemám najmenší dôvod veriť, že ľudia sú v zásade dobrí, ľudia sú v zásade pokrytci. Platí staré české porekadlo, za každé dobro čakaj “ spravodlivý “ trest.

WikiLeaks zverejnila utajované video americkej armády, ktoré zachytáva útok amerických vrtuľníkov Apache v irackom Bagdade. Pri tomto útoku z roku 2007 zahynulo približne desať ľudí vrátane dvoch členov novinárskeho štábu agentúry Reuters.

V tom istom roku WikiLeaks zverejnila vyše 90.000 tajných dokumentov podrobne opisujúcich vojenské ťaženie pod velením USA v Afganistane. Nasledovalo zverejnenie takmer 400.000 interných správ americkej armády o operáciách v Iraku a tri milióny tajných správ z amerických ambasád siahajúcich do roku 1973

Lubomir Janosik

Od druhej minúty… Nikto z nás by nemal mať slobodu zabíjať ľudí, kradnúť, korumpovať… znamená to, že sloboda by mala mať určité hranice a podmienky existencie, garantujúce autoritu spravodlivosti spravodlivým zákonom.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ľubo Jánošík o Assangem: Je to partizán bojujúci proti tajným spoločnostiam

  • 22. apríla 2019 at 18:42
    Permalink

    Súhlasím s týmto názorom a som veľmi znepokojený s tým že človeka ktorý hlása pravdu a spravodlivosť a tie vraj demokracie umlčia rôznym spôsobom včetne vraždy.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *