Ľuboš Blaha komentuje: Rezort zahraničia propaguje psychopatov s vrecami na hlave, legitimizuje tým nenávisť v spoločnosti

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Píšete mi rozhorčené správy, priatelia, že rezort zahraničia propaguje stránku Zomri.

REZORT ZAHRANIČIA PROPAGUJE ZOMRI – NO PEKNE

V najnovšom propagačnom videjku MZV o tom, aká skvelá je EÚ, vystupujú dvaja psychopati s vrecami Zomri na hlave.

A sebe vlastným primitívnym spôsobom vybľakujú, že o EÚ síce nič nevedia, ale – ako zdôrazňuje zamaskovaný tlsťoch rozliaty v kresle – EÚ celkom určite nie je diktát Bruselu. Ehm, povedal pán „profesor“ a napravil si mech na hlave.

TAKTO CHCE MZV BOJOVAŤ PROTI HEJTU?

Rozumiem, že ste nahnevaní, priatelia. Stránka Zomri je ten najväčší odpad, aký liberálna scéna na Slovensku ponúka a to sa Denník N a SME fakt snažia.

Táto stránka vulgárne nadáva každému, kto má iný ako liberálny svetonázor. Je plná nenávisti a najnižších pudov. Hejtuje seniorov, hejtuje Smer, hejtuje všetko alternatívne a neliberálne.

Ja len pre tých, čo ten odpad nepoznajú: kaviarenskí chlapci na svojej stránke vycapia fotku niekoho, koho nenávidia, napíšu k tomu nejaký najúbohejší vulgarizmus alebo sa vysmejú z jeho výzoru a pod tým sa na tom odbavujú stovky pubertiakov – a toto veľkolepo nazývajú humorom či politickou satirou.

LEGITIMIZÁCIA LIBERÁLNEJ NENÁVISTI

Väčšinou to má maximálne dva riadky a obsahuje to nejaké oplzlé slovo. Nič dlhšie ani inteligentnejšie by zjavne liberálne publikum nedokázalo absorbovať. Čo čakáte od detí Ameriky?

A áno, je ozaj neuveriteľné, že práve ministerstvo zahraničných vecí, ktoré by malo mať určitú noblesu, využije práve tých najprimitívnejších ogrgeľov na to, aby propagovali EÚ.

Áno, aj ja si myslím, že tým iba legitimizujú zlo a šírenie nenávisti. A je to neakceptovateľné.

LEPŠÍ SYMBOL EÚ ZJAVNE NEEXISTUJE

Ale zasa – keď sa nad tým bližšie zamyslíte, lepší symbol EÚ vlastne ani nemohli nájsť.

Tak isto ako Zomri, aj EÚ sa oháňa toleranciou a liberalizmom a pritom nedokáže rešpektovať iný názor.

Tak isto ako Zomri, aj EÚ je plná nenávisti voči Strednej Európe a našej kultúre.

Tak isto ako Zomri, aj EÚ hejtuje každého, kto nie je liberál.

TAK ISTO AKO ZOMRI, AJ EÚ ODPUDZUJE ĽUDÍ A SLINTÁ Z NEJ LEN KAVIAREŇ

Tak isto ako Zomri, aj EÚ nemá nič spoločné s pracujúcimi ľuďmi, zato dostáva do vytrženia slniečkarskych pubertiakov z kaviarní.

Tak isto ako Zomri, aj EÚ nenávidí Rusko a podlieza sa Amerike.

Tak isto ako Zomri, aj EÚ je kultúrne čím ďalej tým viac dekadentná a odpudzuje normálne obyvateľstvo.

Tak isto ako Zomri, aj EÚ predstiera, že je niečím viac, než sa zdá, ale pritom každý vidí, že je to len banda zakomplexovaných lúzrov.

Tak isto ako Zomri, ľudia majú EÚ stále viac plné zuby.

A Juncker síce nechodí s vrecom na hlave, ale jeho záchvaty ischiasu sú zhruba tak nechutné, ako obsah stránky Zomri.

ZOMRI EURÓPSKA ÚNIA

Milí priatelia, rezort zahraničia vlastne nič výstižnejšie na propagáciu Európskej únie ako hentie dve primitívne kreatúry, čo sa pubertálne vysmievajú ľuďom s iným názorom, nemohol nájsť.

Áno, presne taká je dnes EÚ: arogantná, liberálna, detinská a nenávistná.

A čím viac bude EÚ ako Zomri, tým viac sa blíži jej smrť.

Gratulujem kreatívcom rezortu zahraničia, som rád, že si našli takýchto mimoriadne cenných a inteligentných spojencov pri obhajobe Západu – nič lepšie sa kritikom Západu prihodiť nemohlo.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Ľuboš Blaha komentuje: Rezort zahraničia propaguje psychopatov s vrecami na hlave, legitimizuje tým nenávisť v spoločnosti

 • 7. mája 2019 at 19:16
  Permalink

  Čo by ste čakali od ľudí, ktorí majú hlavu vo vreci? A čo môžeme čakať od rezortu, ktorý akceptuje ľudí, ktorí majú hlavy vo vreci.

  Reply
 • 9. mája 2019 at 15:15
  Permalink

  Kto že to riadi ministerstvo zahraničia? Nie je to nominant smeru? Aj jeho podriadení sú rovnakého zmýšľania. A koho že to postavil smer na svojej kandidátke do euro volieb? Našťastie už Zalu nie, ale čo tam robí líderka Beňová? Aha zastupuje oligarchov. Ibaže tak. Veď oligarchovia a Bratislava dáva smeru aj viac ako polovicu hlasov vo voľbách. Preto tam majú toľko kandidátov. Páni fakt si myslíte, že na tomto webe môžte písať podobne ako píšu pre smečku a nočník.

  Reply
 • 10. mája 2019 at 8:38
  Permalink

  Demagóg Blaha akosi zabudol, že na MZV šéfuje jeho stranícky kolega. Tiež zabudol, že na tento post ho navrhol a dosadil, ním ospevovaný, Robert Fico. Takže kto je teraz na vine?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *