Ľuboš Blaha o Trubanovi: Arogantný podnikateľ, ktorý nenávidí robotníkov (doplnené)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ak ste si po 1989 náhodou mysleli, že triedny boj medzi robotníkmi a biznismenmi je vecou minulosti, tak zabudnite na to.

A nie sú to marxisti ani leninisti, kto ho vracia do hry. Sú to liberáli.

TRUBAN ĎALEJ HEJTUJE ROBOTNÍKOV

Prečítajte si, čo o robotníkoch hovorí Michal Truban, líder Progresívneho Slovenska a arogantný podnikateľ, ktorý pracujúcimi ľuďmi opovrhuje ako málokto – citujem:

„Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí. Akože ja ich mám “strašne rád”, lebo keď sa dohodneme, že idú k tebe niečo robiť o ôsmej, tak príde o jedenástej a díva sa na teba, že čo, čo kde si. Jak s tými robošmi. Dáš mu robiť kachličky a on ťa oj*be. Prvú vec, kde ťa vidí, hej že tri si zoberie so sebou.”

PROGRESÍVNE SLOVENSKO NENÁVIDÍ PRACUJÚCICH ĽUDÍ

Toto je vlastne definícia Progresívneho Slovenska. Liberáli opovrhujú robotníkmi, považujú ich za zlodejov a lenivcov.

Truban by im zobral aj hlasovacie práva. Ako sa vyjadril, demokracia je s nimi „na p*ču“, voliť by mali len pracháči. Ako on. A chlapci z Esetu. A ďalší milionári. A možno aj kávičkári z bratislavských stredných tried. Inak nikto. Hlavne nie táto „úplne špeciálna sekta“.

TRUBANOVI SA ZACNELO PO TRIEDNOM BOJI

To viete, kedysi sa tomu hovorilo „TRIEDA“ – tých, čo nevlastnia pôdu, továrne či kapitál. Trieda robotníkov. Pracujúcich.

Dnes im liberáli hovoria „robotnícka sekta“. A vymedzujú sa proti nej rovnako, ako sa v 19.storočí boháči vymedzovali proti robotníckej triede – boli pre nich len odpad, ktorý si nezaslúži žiadne práva. Žiadne sociálne istoty, žiadne volebné právo. Ťažké vykorisťovanie. Tzv. manchesterský kapitalizmus.

Trubanovi sa zjavne zacnelo. Nenávidí pracujúcich ľudí a kope do nich ako do úplnej čvargy. On, veľký podnikateľ. Veľký liberál. Veľký pracháč. Pchá, on je predsa viac než pracujúca „sekta“. On je veľký buržuj.

ROBOTNÍKOM NESIAHAŠ ANI PO ČLENKY, MIŠKO

Milý Michal, máš pravdu. Robotníci sú iná trieda ako ty. A áno, ty si dôkazom, že triedny boj podnikateľov proti robotníkom ďalej existuje – ľudia ako ty robotníkov nenávidia a chcú ich zbaviť sociálnych práv.

Ale s tými zlodejmi a lenivcami je to presne naopak.

NEKRADNÚ ROBOTNÍCI, ALE BIZNISMENI AKO TY

Nie sú to robotníci, kto kradne. Sú to biznismeni ako ty, Kiska či Matovič. Kradnete na daniach, na pozemkoch, na províziach. Ošklbávate svojich zamestnancov a štát. Možno nejaký robotník zoberie dve kachličky, no ty si urveš milióny. Tak kto je tu zlodej?

Pracujúci dre od rána do večera za almužnú, čo mu takí ako ty dávajú, Michal, kým ty kávičkuješ s kumpánmi, prednášaš deckám o tom, aké skvelé je sa sfetovať a válaš si šunky. Tak kto je lenivec?

LIBERÁLNI ZBOHATLÍCI, PRACTE SA!

Ak chceš vrátiť do slovenskej spoločnosti triedny boj, milý Michal, tento boj nikdy nevyhráš. Vždy z toho vyjdeš ako nemorálny zlodej a výžirka práve ty a tebe podobní.

Boh ochraňuj Slovensko, aby sa takéto nabubralé zbohatlícke liberálne monštrá dostali k moci. Boh ochraňuj pracujúcich ľudí.

Progresívne Slovensko je zlo. Číre zlo. Neoliberálne zlo. Mr. Truban to dokazuje prakticky denne.

Vzdaj to, človeče. Si relikvia z 19.storočia. Si omyl. Liberálny omyl.

Pokračovanie…

Slovutný predseda vlády Slovenskej republiky Michal Truban dnes uverejnil mimoriadne dôstojné videjko, v ktorom spoluobčanov informoval o tom, koľko toho pre národ urobil a čo má ešte v pláne.

KTO BY NECHCEL PREMIÉRA FEŤÁKA?

Dozvedeli sme sa, že užíval viackrát marihuanu a užil aj LSD. Ale že do budúcnosti už nemá v pláne propagovať drogy v školách. Gratulujeme, predseda vlády ako lusk.

Vždy je dobré vedieť, čo fetuje váš premiér. Predseda vlády by takéto videjka mohol točiť častejšie, zapíšu sa dejín humoru.

NOVÍ POLITICI SA NEHANBIA ZA FET – ACH, AKÉ PROGRESÍVNE!

Ja do toho Michalovi nechcem kecať, ale keď si niekto pozrie videjko vyholeného chalaniska s kerkami na rukách, ako v modrom tričkenku rozpráva o tom, že bral LSD, tak vám ako prvá vec napadne – budúci premiér!

Aj vám to okamžite preblesklo hlavou? Z Trubana úplne srší, že by mal viesť Slovensko – aj vám to tak pripadá?

NARKOMANSKÝ BUDITEĽ

Fetovať už vie a je nový politik. Čo iné potrebujete? Kto viac vykonal pre tento národ, povedzte?!

Furt tu dakto hovorí o nejakých Štúroch či Štefánikoch, ale ruku na srdce – koľko „bad tripov“ zažil tuná Milan Rastislav? A koľko jointov vyfajčil Ľudovít? Pchá, všetko sú to starí politici.

A Michal je nový. On fetuje a nehanbí sa za to. Propaguje to pred študentmi a robí si na tom politickú kariéru. Waw. Narko-buditeľ!

VČERA TRÁVA, DNES LSD, ZAJTRA HEROÍN?

A čo je najlepšie, Miško priznal, že bohapusto klamal. Vraj jeden joint z výšky. Haha. Odrazu už nie jeden, ale niekoľko. A odrazu nielen tráva, ale aj LSD.

Zajtra možno bude nové videjko a pribudne aj pervitín, kokaín a nakoniec aj Poliačikov čistý heroín. Do nedele ako bonus pridá Miško aj pixlu toluénu, dajme mu čas.

JEDEN JOINT IS THE NEW MONIKA LEWINSKY?

Prepáčte, ale toto nemôže myslieť vážne. Naposledy takto nehanebne klamal americký prezident Clinton, spomeňte si – „I did not have sexual relations with Monika Lewinsky“. Nadržaného Billa to skoro stálo úrad, po jeho klamstve nasledoval impeachment. A to šlo len o sex.

Tuná sfetovaný Michael T. tu klame o tom, že nedrogoval viac než jeden joint, potom prizná, že fičal na LSD a ešte sa tvári, že je hrdina. Bill musí kukať ako puk, čo všetko môže prejsť politikovi in the Slovak Republic.

POĎME TRUBANOVI TLIESKAŤ, AKÝ JE STATOČNÝ – IM UŽ VÁŽNE ŠIBE!

A Beblavý s Poliačikom mu ešte tlieskajú. Že Brave Heart Truban je odvážnejší ako William Wallace, veď sa priznal k LSD. Ach, národný hrdina! Postavme mu sochu a premenujme Námestie SNP na Námestie Michala Trubana, Vallo, na čo ešte čakáš?!

Ja ako chápem, že chlapci sa z toho snažia marketingovo vykrútiť. Poradcovia z USA teraz vymýšľajú, čo s tým – určite radia aj sekáči z Čaputovej tímu. „Musíš sa tváriť ustarostene, Miško, syp si popol na hlavu, my ti potom zatlieskame, že aký si úžasný a všetko bude fajn.“

DO ČERTA S „NOVÝMI“ FEŤÁKMI!

Ty kokšo, oni si fakt myslia, že opijú Slovákov rožkom! Ehm, zlé prirovnanie, skúsme progresívnejšie – oni si fakt myslia, že sfetujú Slovákov dávkou LSD!

Takže takto, milí feťáci z PS. Ja viem, že vám pripadám hrozne starý politik, keďze som ani neslúžil v Dzurindovej vláde ako Mirko ani nepropagoval drogy ako Miško, ale aj tak malá výzva pre vás nových – fetujete, klamete a podvádzate.

TRUBAN DOLE!

Ak toto je tá nová politika, tak do čerta s ňou. Do čerta s vami. Vy nie ste Progresívne Slovensko, vy ste Sfetované Slovensko.

Za toto by vás mala riešiť kriminálka, že od akých dílerov ste brali fet a nie že sa tu niekto vážne zamýšľa, či bude Truban predsedom vlády. No nebude. Lebo Slovensko nie je blbé, aby feťáka postavilo do čela exekutívy.

Už sa o tom nebavme. Truban, zmizni a hneď. Už nefetuj, netoč videjká a neotravuj. Nemáš v politike čo hľadať. Si hanbou Slovenska. Dovi-dopo.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


14 thoughts on “Ľuboš Blaha o Trubanovi: Arogantný podnikateľ, ktorý nenávidí robotníkov (doplnené)

  • 9. augusta 2019 at 10:52
   Permalink

   tatko s mamkou „okrádali obec“ a synáčik od dobroty drogoval!

   Reply
 • 7. augusta 2019 at 14:34
  Permalink

  Warren Buffett povedal:
  „Triedny boj existuje. A my sme ho vyhrali.“

  Treba k tomu niečo dodať? Snáď len to, že mám pocit (a nie som sám), že dnešná námedzná pracovná sila je s daným systémom spokojná.

  Reply
 • 8. augusta 2019 at 15:16
  Permalink

  Toľko ako sa kradlo a kradne za SMERu sa NIKDY nekradlo !

  Občania volia propagandu a TU sa DOOKOLA vypisuje o LIBERÁLNYCH zbohatlíkoch?
  Smerácki zbohatlíci a tí ktorým pomohol smer bohatnúť a brať zo štátneho, spoločného a európskeho to sú akí ZBOHATLÍCI ? blahovci ??? alebo tí dobrí zbohatlíci? Nie zlodeji ?

  Každý KTO sa priživuje na ostatných je odsúdenia hodný. Každý vrátane blahu a spol !!!

  Rovnosť, bratstvo, sloboda ani za nič…

  LEN a IBA hrabať k sebe a Zlodej kričí chyťte iného ZLODEJA !
  To je ľavicové, to je sociálne aj ľudové. Huráááá !

  Reply
   • 8. augusta 2019 at 21:19
    Permalink

    Jožo
    blaha nie je žiadna výnimka
    hlasuje v nr sr za zákony pre bohatých
    má niekoľko funkcií a k tomu zamestnanie, a mnoho ďalších aktivít Za peniaze nás všetkých

    ČO konkrétne urobil pre občanov? Nič.
    ? Preto nepíše o sebe, o tom ako zabránil zo svojej funkcie „zlým zákonom“,
    o tom ako upozorňoval na „nedobré predpisy EU = on o nich vie zo svojej funkcie najviac !!!

    ČO viete VY obdivovatelia blahu o jeho práci za ktorú ho platí štát = my všetci daňoví poplatníci ?
    Je to papaláš a kamoš oligarchov !
    Tvári sa ako ľavičiar ale je to pomáhač najbohatších a ich záujmov !!!

    PS štefunko a blaha sú rovnakí demagógovia
    štefunko = Ľavica je pre mňa základná platforma pre ozajstnú slobodu a demokraciu.
    blaha prešiel k smeru lebo tam mal a má výhody funkcie a peniaze…

    Reply
    • 8. augusta 2019 at 23:07
     Permalink

     Ja nie som obdivovateľ Blahu (ani nikoho). Mám úplne iné názory, hlavne na komunizmus. Ale rešpektujem ho. Nie je to oligarcha. Býva v 100-ročnom byte a jazdí na Dacii.

     Reply
     • 9. augusta 2019 at 6:19
      Permalink

      Jožo blaha je :
      poslanec Národnej rady SR za stranu SMER-SD, predseda výboru NR SR pre európske záležitosti, overovateľ Zahraničného výboru NR SR, vedúci Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení OBSE.

      ako a o čom hlasoval v NRSR si stačí naštudovať v parlamentnej tlači.

      fico býva v PRENÁJME = ak tomu niekto verí
      môžeme už písať o čomkoľvek !

    • 9. augusta 2019 at 11:00
     Permalink

     Do riti. Nevedel som, že Blaha má toľko toho za ušami. Asi môže aj za tie tropické búrky, čo naše Slovensko začínajú sužovať. Určite poradil Číňanom aby dovážali lacnejšiu a kvalitnejšiu oceľ do EU a tým vystrnadil Usálkov z Košických železiarni a pripravil o prácu tisíce ľudí. Asi má prsty aj v zlom demografickom vývoji na Slovensku. Kto bude preboha na nás dôchodkarov robiť ? Už mu chýba len funkcia generálneho tajomníka Pentaslovensko a môže si robiť čo chce, ako chce a kedy chce. Amen.

     Reply
 • 9. augusta 2019 at 6:59
  Permalink

  Pre Jána Zvolena:

  a teraz daj niečo o feťákovi … je to Tvoj kamoš?

  o Smeru a Leboficovi (príp. Blahovi) sme už tých blbostí od Teba čítali dosť. Tipoval by som Ťa na voliča trnavského blázna.

  Reply
  • 9. augusta 2019 at 16:14
   Permalink

   Mil
   chápem že je nepríjemné čítať o SVOJOM IDOLE realitu
   Nikomu neberiem jeho pocity ani priaznivcom blahu – lenže aké sú fakty ?
   blaha je súčasťou MOCI = ale nikdy nepíše o tom čo a ako ON urobil pre ROBOTNÍKOV
   viem že v decembri blaha hlasoval za to aby k nám ZAMESTNANCI z krajín mimo EU mali ľahší prístup ! TEDA aby naši zamestnanci = občania mali menšie mzdy lebo SRB, Iránec, IND bude makať za menej a rád…

   smer vládne od roku 2006 a stále rieši opozíciu
   AK by sa zamestnaní ľudia mali dobre,
   ak by sa nekradlo, fungoval štát = úrady, polícia, prokuratúra, súdy, úrady, Zdravotníctvo, boli diaľnice a všetko OK = KTO by volil OPOZÍCIU ???? Ja by som vtedy volil smer a aj blahu
   ale je to presne naopak Bohatí bohatnú, oligarchovia ovládli štátny rozpočet a EU fondy
   a chudoba? chudobnie

   ale zástancovia blahu ste ako malé deti
   na slovensku je bordel a chaos, zamestnaní ľudia aj v štátnej správe majú malé platy, rodiny a občania sa zadlžujú – NA VINE je opozícia ???

   neviem KTO je feťák?
   počiatek ? alebo kaliňák? sulík? alebo truban?
   naozaj netuším

   ak by si sa pozrel hore vyššie videl by si čo som napísal ale zopakujem
   “ PS štefunko a blaha sú rovnakí demagógovia“
   a rovnako k nim môžem pripojiť aj trubana a ďalších a ďalších
   len TREBA rozlišovať KTO má MOC !!!

   len škoda že vám blahovcom nevadí ako zarobili počiatek a kaliňák, ako maznák je oligarcha, alebo ako žiga zarába roky na lesoch…
   na tom ako sa u nás kradne má najväčšiu vinu TEN KTO vládne a teraz je to smer
   predtým sdku a predtým mečiar – ale teraz sa kradne najviac

   TAK mi napíš čo urobil blaha pre zamestnancov, robotníkov, pracujúcich…
   Je súčasťou vládnej koalície a štátne moci …
   ??? viem nenapíšeš nič“…

   Reply
 • 9. augusta 2019 at 9:02
  Permalink

  No mňa osobne by zaujímal názor našej pani prezidentky…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *