Ľuboš Blaha reaguje v najnovšom fejtóne na útoky liberálnych médií

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Už zase sa na mne odbavujú slniečka v liberálnych médiách.

KEĎ NA VÁS ÚTOČÍ PENTA, LEBO VERÍTE V DOBRO ĽUDÍ

Penta útočí vo svojej Pluske. Píšu, vraj bývalý režim bol zlý, lebo veril v dobro ľudí. A že ľudia sú predsa svine, takže kapitalizmus je lepší. Povedala svinka z Plusky a zakrochkala.

A že len „smerácky princ Blaha“ verí v to, že socializmus bol lepší. Pcha!

No skvelé, čiže ak veríte v ľudí, tak ste pre tieto prasce vlastne ten zlý. A oni sú tí skvelí, lebo slúžia Pente a kapitalizmu. To nevymyslíš, to sú slovenské médiá.

Sú to penťácke svine a sami sa k tomu priznávajú. A ich hlavný terč je Blaha. Čo môže byť pre mňa väčšou lichôtkou?

BLAHA MINISTER ZAHRANIČIA – NOČNÁ MORA PRE PENŤÁCKE ONO

V ďalšom penťáckom médiu, v SME, sa do mňa pustilo to niečo, čo vidíte na obrázku. Kvôli tomuto v Nemecku stavajú záchody pre tretie pohlavie. Najprogresívnejšia vec na svete: nemôžeš to predsa uraziť pisoárom, má predsa svoje ľudské práva!

Netuším, čo to je, ale zjavne sa to najviac bojí toho, že Ľuboš Blaha by sa mohol stať ministrom zahraničných vecí a zničil ich úžasný ultraliberalizmus.

Napísalo to komentár Progresívci to dobabrali, že aké bude hrozné, ak liberálna pravica nevyhrá voľby. Veď ďalej bude vládnuť Fico a ministrom bude Blaha.

No katastrofa, ešte by sme náhodou mali dobré vzťahy s Ruskom a nepomáhali Američanom pri zbrojení a vojnách. Že mier – no úplná nočná mora!

AK VÁS HEJTUJE PENTA, ROBÍTE SVOJU ROBOTU DOBRE

Zato podvodník Kiska s feťákom Trubanom a Gorilkou Beblavým, to je úplný klenot ľudstva. Pre tuná transexuálov je zjavne Hlina s Matovičom a Borisom Kollárom tá najlepšia alternatíva, určite im postavia sexi záchody a dovolia zakladať LGBTI rodiny a adoptovať deti.

Pracujúcich ľudí síce oberú o všetky práva, ale to je jedno: najdôležitejšie na svete je, aby tuná on/ona/ono mal svoje vlastné wecko a mohol si zobrať za Rodiča 2 nejaké iné on/ona/ono. A hlavne, aby Blaha nebol ministrom zahraničia.

Viete, čo, penťácke čudá? Ja som rád, že sa ma tak desíte. Ak ja som pre vás tá najhoršia nočná mora, znamená to, že to robím dobre – čo môže byť lepšie povzbudenie, než keď vás nenávidí Penta?

KEĎ SA TI VYSMIEVAJÚ, ŽE NIE SI V THREEME

Do tretice – Eset. V Denníku N sa mi Cynická obluda vysmieva, že nie som v Threeme. Ak si v Threeme, zle je, ak nie si v Threeme, zle je. Poznáte to – kto chce psa biť, palicu si nájde.

Pri všetkej úcte – ja sa s takými ľuďmi ako Kočner, Haščák či Kiska, chcem stretnúť iba raz v živote – keď im prídem oznámiť, že ich majetok prepadol štátu. A že ako usvedčení podvodníci nastupujú do basy. V ten deň sa s nimi rád prídem rozlúčiť a povedať milé a láskavé Zbohom.

Oni to vedia. A mňa hreje pri srdci, že to vedia.

MÉDIÁ SÚ LEN PROSTITÚTKY OLIGARCHOV

Ten deň, keď tieto monštrá skončia všetky v base, vrátane toho upoteného hada z Popradu – ten deň raz príde.

A médiá nebudú slúžiť finančným skupinám či milionárom ako sú Penta či Eset. Novinári nebudú prostitútky oligarchov. A Slovensko bude zase slobodné a suverénne.

Ja viem, že sa toho bojíte, gangstri. A útočíte cez svoje médiá do človeka, ktorý vás ohrozuje, pretože verí v ľudí a verí v Slovensko.

Môžte sa aj rozkrájať, ale ten váš odporný liberalizmus porazíme.

Venceremos!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
5 thoughts on “Ľuboš Blaha reaguje v najnovšom fejtóne na útoky liberálnych médií

 • 24. októbra 2019 at 12:26
  Permalink

  Príspevok, fejtón Ľuboša Blahu ako reaguje na útoky liberálnych médií uverejníme v zajtrajšom víkendovom Novom Roháči v internetových novinách Humorikon! milan kupecký

  Reply
 • 24. októbra 2019 at 12:32
  Permalink

  Boja sa jedného človeka?
  Nie, boja sa PRAVDY.
  Šírte ju ďalej, pán Blaha! Držím prsty a nie som sama, je nás čoraz viac!

  Reply
 • 24. októbra 2019 at 13:34
  Permalink

  Kedy už konečne
  o svojich činoch keď smer má moc od roku 2006 a na vien sú všetci vo vesmíre
  len blaha nič …
  len kecia a kecia a kecia
  to ej super ľavičiar…

  ľavičiar pri moci ktorí neurobil vôbec nič

  ale tvári sa že je v opozícii
  proti sebe ???

  Reply
 • 24. októbra 2019 at 13:42
  Permalink

  V súvislosti s namodelovanou situáciou, že by vládol Fico a ministrom bol Blaha, píše p. Blaha, citujem, „by sme … nepomáhali Američanom pri zbrojení a vojnách“.
  A zrejme preto súčasná vláda pod vedením Smeru naliala do amerického zbrojného biznisu miliardy eur za (výbehové) vrtulníky Hawk a stíhačky F16.
  To nevymyslíš, to je Blaha.

  Reply
 • 24. októbra 2019 at 13:47
  Permalink

  Super Luboš, len ich treba hnaď tú egoventrickú cvargu svinským krokom zo Slovenska.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *