Ľuboš Blaha si dáva pauzu pre zdravotné problémy

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Milí priatelia, musím na chvíľku vypnúť. Mrzí ma to. Dobehlo si ma zdravie. Nič fatálne, ale potrebujem sa dať dokopy.

KEĎ VÁS DOJME ROBOTNÍK

Ďakujem za vašu podporu, nabíja ma to. Za posledných pár dní som mal niekoľko veľmi milých zážitkov v uliciach Bratislavy, ktoré ma silno povzbudili.

Najskôr som išiel odniesť starú skriňu do zberného dvoru a hovorím tam robotníkovi, že či by mi s tým nepomohol – on sa na mňa uprene zahľadí a hovorí: „Vy ste pán Blaha, že? Vám pomôžem, pretože ste múdry človek a moja žena vás každý deň číta.“

Povedal to od srdca. Zlatý. Dostal knižku statusov pre pani manželku. Hreje ma pri srdci, keď cítim podporu robotníkov – o tých mi vždy išlo najviac.

AJ MLADÝM SA OTVÁRAJÚ OČI

Potom som šiel na Slavín vzdať úctu sovietskym osloboditeľom a stretol som mnohých ľudí, ktorí mi držia päste. Najviac ma zaujali dve panie, ktoré mi ustarostene povedali – vydržte jednotní. Áno, cítim, že práve toto ľudia chcú.

A tretí zážitok. Mladý pán v Petržalke sa pri mne zastavil, práve som bol s deťmi na prechádzke. Hovorí, že ma číta a vraj nie je pravda, že nemám podporu mladých – vraj mi drží palce aj veľa mladých ľudí z Bratislavy. To poteší.

ZDRAVIE JE LEN JEDNO

Takéto zážitky vás nakopnú do roboty a máte chuť bojovať. A potom zradí zdravie. Nevadí. Prejde to.

Ale naozaj sa na chvíľu musím odmlčať a nie je to ľahké, politika je môj život, sledujem ju bez prestávky celý život.

No zdravie je priorita. Vraj. Hovoril lekár. A asi má pravdu.

Veľmi pekne ďakujem za podporu, priatelia a verte – je nás čoraz viac… chvíľku dám pauzu a potom – zvíťazíme ;-)

Vencerémos!

PS: Mimochodom, pripájam fotku so súdruhmi z KSS, ktorých som stretol na Slavíne. S Jožom Hrdličkom a Jalalom Suleimanom sa poznáme roky, sú to správni chlapi – a povedzte, nie je tá červená hviezda nádherná?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Ľuboš Blaha si dáva pauzu pre zdravotné problémy

 • 16. mája 2020 at 19:35
  Permalink

  Pane. Rečami ste ľavičiar. Skutek však utek. Kydať , hoci oprávnene, nám nepomôže. Prichádzajte z riešeniami. Reálnymi a tieto realizujte. Nemusí to byť celosvetovo ani celoslovensky. Stačí v rodine, susedstve, v komunite. Našťastie ste od nás neutiekli ako Fico.

  Reply
 • 16. mája 2020 at 20:11
  Permalink

  Och!
  Budete nám chýbať, sledujeme Vaše statusy!
  Prajeme skoré uzdravenie!!! SME S VAMI!

  A ten vtip poznáte?
  „Ak ťa nič nebolí, znemená to, že si mŕtvy.“

  Reply
 • 17. mája 2020 at 13:43
  Permalink

  Milý kolego, hlavně hodně zdraví. Doufám, že zdravotní problémy rychle překonáte a co nevidět se zapojíte do velmi důležité práce zrovna v době, kdy se bude rozhodovat o tom, jestli SMER-SD bude důslednou opozicí vůči liberálně globální moci anebo v tomto směru poleví, případně úplně kapituluje.

  Reply
 • 18. mája 2020 at 12:22
  Permalink

  My pracujúci vám ďakujeme za osem rokov tvrdého kapitalizmu a dôslednej pravicovej politiky. Ďakujeme, že ste po celý čas vydržali v boji proti nám, že ste podporili boháčov a že ste prehlbovali sociálne rozdiely. Ďakujeme vám tiež za to, že ste nás okrádali o naše zárobky v prospech príživníkov, zbohatlíkov a cirkví. Ďakujeme, že ste zadĺžili našu krajinu, podporili zahraničné spoločnosti a vybudovali úspešný korupčný systém.

  Teraz už máte v parlamente/vláde nástupcov, ktorí pokračujú vo vašej práci. Oddýchnite si a užívajte si to čo ste si s ostatnými straníkmi nahrabali.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *