Ľuboš Blaha: V prvom rade povstali ľavičiari, ľudia ako Husák, Novomeský, Šmidke. Fašizmus prišiel zo západu a sloboda z východu, taká je historická pravda

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ľuboš Blaha vystúpil pri príležitosti osláv SNP v banskobystrickej Kremničke. Zdôraznil, že okrem občianskeho sektoru povstali ľavičiari, komunisti a sociálni demokrati, ľudia ako Novomeský, Husák a Šmidke. Ľavičiari by sa za nich mali postaviť a hovoriť pravdu o oslobodení Červenou armádou. V závere Blaha dodal, že sa fašizmus vracia v podobe obmedzovania slobody prejavu, ktorú zažíva na vlastnej koži. Vyzval, aby Slováci povstali aj proti tomuto novodobému fašizmu. Viac vo videu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľuboš Blaha: V prvom rade povstali ľavičiari, ľudia ako Husák, Novomeský, Šmidke. Fašizmus prišiel zo západu a sloboda z východu, taká je historická pravda

 • 30. augusta 2020 at 11:32
  Permalink

  Keď nikto, tak ja:
  Nie som socdemáčka a nikdy nebudem, ale páči sa mi, že sa Smer dištancoval od tohtoročných osláv SNP, pretože počúvať o morálke, o národe…z úst Matoviča, Kollára, Čaputovej je tragikomické. Páčia sa mi aj tí, ktorí si na oslavách pri ich prejavoch zapískali; no a čo, že sú to najvyšší ústavní činitelia, aj Hitler bol. Skutočné Povstanie!
  Prejav pána Blahu a pána Fica sa mi veľmi páčil /až na to EÚ a NATO/! Paráda, precítené, ľudské, žiadne frázy, to mám rada. Zvolili si naozaj dôstojnú formu odporu — smutné miesto, smutné.
  A výstižne to povedal pán Blaha, že fašizmus má dnes inú tvár; veru má, skrytú za pod maskou antifašizmu.

  Reply
 • 30. augusta 2020 at 12:11
  Permalink

  Vážený pán Blaha! My starší, skôr narodení si tie časy pamätáme. No multi svätoobčania sa snažia vsadiť na mladých, že vraj aby si po vymretí súčasnej generácie vytvorili svoj vlastný názor, bez ohľadu na históriu a tradície. Nás starších označujú za zápecníkov, a vraj teší ich, že väčšina mladých ľudí ovláda dnes anglický jazyk a stávajú sa tak svätobežníkmi ktorí majú možnosť slobodne sa pohybovať i usadiť prakticky po celom svete. Čo tam po rodisku, po rodných koreňoch, hrudi, lásky k rodnej vlasti, odkiaľ pochádzajú, kde je ich domov. Pritom každý z nás niekam patrí, kam by sa mal zaradiť. Bydliskom, pracovne, kultúrnou, tradíciami, zvykmi, vierovyznaním. Hoci sme Slovania, presnejšie Slováci, svätoobčania sa z nás snažia urobiť za každú cenu Európanov a nabulíkovať nám to, aby sme prakticky nepatrili nikam. A stali sa prakticky v šírom svete bezdomovcami, hoci veľakrát dočasne, so strechou nad hlavou, pretože vlastne takto nepatríme nikde a podľa ich zvrátenej ideológie všade.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *