Ľuboš Blaha: Väčšina Slovenska sa nestotožňuje s liberálnou agendou, na inauguráciu Čaputovej neprídem, nebudem asistovať liberalizácii Slovenska

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Milí priatelia, rovnako ako vy som sa schuti zasmial na tom, že Kisku si za premiéra podľa prieskumu Markízy želá iba 3,5% voličov.

BLAHOŽELÁME KISKOVI K ROZTOMILÝM 3,5 PERCENTÁM

Ja len, že s takouto „robustnou“ podporou by nepreliezol ani do parlamentu. Ale aspoň konečne začína dávať zmysel jeho slávna mobilizačná kampaň +1.

Asi tým chce byť povedané, že ak získa ešte o jedno percento viac ako 3,5%, tak už bude na 4,5%, čo je už len kúsok od päťpercentného kvóra. Blahoželáme. Je ich proste viac!

TRUBAN A BEBLAVÝ – NAŠE JEDNIČKY

Svojich najväčších rivalov Andy zatiaľ poráža. Truban a Beblavý, lídri PS/Spolu majú každý po peknom jednom percente. Ach, naše „jedničky“.

Ja len, že ak býva štatistická odchýľka pri prieskumoch plus mínus 3%, tak mi napadá, že pri troche humoru si želá Miška a Mirka za premiéra lichotivé mínus dve percentá. Ak sa posnažia, vytiahnu to možno na nulu.

KDE SÚ ALTERNATÍVY, PREBOHA?!

No dobre, dobre, priatelia, zábava je to síce veľká, ale do smiechu mi dnes pri pozeraní Markízy veru nebolo. Ja som stará škola – ja ešte stále od politiky očakávam hodnotový konflikt, vy nie?

Prepáčte, ale s plnou vážnosťou odmietam predstierať, že na Slovensku sme sa všetci zhodli na nejakej krásnej liberálnej selanke, všetci chceme krásne svetlejšie progresívne zajtrajšky a večné časy s USA.

A pri Čaputovej mám pocit, akoby nám nejaká severokorejská televízna hlásateľka školeným hlasom oznamovala, že iná alternatíva neexistuje. No heš!

LIBERÁLI CHCÚ SLOVÁKOV UVARIŤ AKO ŽABY V TEPLEJ VODE

Tu je minimálne polovica spoločnosti, ktorá má plné zuby liberalizmu a amerikanizácie. Plné zuby kapitalizmu, nerovnosti, vojen a rusofóbie. Tak sa tu netvárme, akí sme všetci najväčší kamaráti. No nie sme.

Nie je rok 1952 a ja nemám v úmysle predstierať, že exsituje len jedna pravda a jedna ideológia. A nikdy nebudem predstierať, že sa v čomkoľvek stotožňujem s Mrs. Čaputovou. Považujem jej politiku za nebezpečnú a extrémnu.

Varí si nás ako žaby v teplej vode. Tichúčko, teplúčko, bezstarostne, nič sa nedeje – a o chvíľku Slovensko pokape ako úbohá žaba. A liberalizmus sa tu rozleze do posledného kúta.

VAŠI PORADCOVIA SÚ VOJNOVÍ ŠTVÁČI, MRS. ČAPUTOVÁ!

Na jednej strane školené frázy, úsmevy, pohodička, z druhej strany veľkotonážna liberálna agenda a britálne americké záujmy. Ja pri tomto nehodlám asistovať.

Čaputová si švitorí, aká chce byť bezkonfliktná, ale za poradcu v zahraničnej politike si vymenuje Petra Bátora, amerického ultras, ktorý obhajuje ešte aj šialené americké vojny v Juhoslávii či Iraku; a Michala Šimečku z PS, zbesilého rusofóba, ktorý neskrýva obdiv voči americkému vojnovému mäsiarovi Johnovi McCainovi.

Toto sa nedá zakryť nesmelým zapýreným úsmevčokom, pani prezidentka: vaši poradcovia sú obludní vojnoví štváči, ktorí milujú Ameriku a nenávidia Rusko! A toto Slovensko jednoducho nepotrebuje!

HLAVNÉ JE SI KOPNÚŤ DO BLAHU

My sa nesmieme nechať uvariť ako žaby v teplej vode. Nesmieme tomuto asistovať. Toto nie je úloha ľavičiarov. Toto nie je úloha vlastencov.

Väčšina ľudí na Slovensku odmieta liberalizmus a preto liberáli zvolili taktiku milej priateľskej blondíny. Bude sa usmievať a klipkať očičkami, aká perfektná je Európska únia a naši milovaní spojenci z USA.

Utrápene odsúdi výroky zlého Blahu, aj keď sekundu predtým povie, že „nemá dôvod sa vyjadrovať“. Tak buď nemáš dôvod a si ticho, moja, alebo máš dôvod a pokračuješ. Chápeme?

Ale dôležité je tváriť sa ustarostene. Šetrne si kopnúť do Ruska, nebadane nadhodiť liberálne témy, potichúčky, milučko… Akože nič… A do poradného tímu si nahodiť svorku tých najbesnejších amerických pudlíkov. Tak sa to najnovšie robí.

MUSÍME SA VYHRANIŤ PROTI LIBERÁLNEMU EXTRÉMIZMU

Takže takto, milá pani.

Odmietam neoliberálnu agendu Progresívneho Slovenska.

Chcem, aby bolo jasne vidieť deliacu čiaru medzi našou socialistickou a vlasteneckou politikou a vašou liberálnou a americkou politikou.

Nechcem, aby si ľudia začali pliesť Smer a Progresívne Slovensko. Nechcem, aby sme miatli ľudí. Nechcem, aby sa s diskusie vytratila hodnotový konflikt a alternatívy.

Nechcem, aby sa stieral rozdiel medzi tradičnou ľavicovou politikou, zameranou na pracujúceho človeka a západným progresivizmom, zameraným na kapitál a menšiny.

Na Slovensku žiaľ existuje Progresívne Slovensko. A celkom nám stačí toto jedno.

AMERICKÝ LIBERALIZMUS NIE JE JEDINÁ ALTERNATÍVA

Odmietam manipuláciu, podľa ktorej na Slovensku všetci túžime po liberálnej, progresívnej a akože-modernistickej vízii individualistického kapitalizmu, ktorý chráni geja, ale gniavi robotníka.

Odmietam Čaputovej faloš. Odmietam celú túto liberálnu frašku.

Slovensko dnes potrebuje vážnu debatu o budúcnosti. Musíme ľuďom ponúknuť jasné alternatívy. Liberálne médiá predstierajú, že existuje len jediná alternatíva – liberalizmus. A potom je vraj už len extrém.

Desí ma, že na túto hru naskakujú aj niektorí ľavicoví politici, ale ja na túto hru nenaskočím. Nie, liberalizmus nie je jediná alternatíva.

Slovensko potrebuje silný štát, sociálny štát, národné sebavedomie, suverenitu a mier! Toto je naša alternatíva voči americkým liberálom a ich poskokom.

MÁM VÝHRADU VO SVEDOMÍ

Na inauguráciu pani Čaputovej neprídem. Uplatním si výhradu v svedomí. Nebudem legitimizovať plazivú kolonizáciu Slovenska. Nebudem tlieskať političke, ktorá polovicu Slovenska latentne označuje za extrém.

Nebudem asistovať pri liberalizácii Slovenska, ktorá ubližuje v prvom rade tým najzraniteľnejším sociálnym skupinám. Nebudem pritakávať amerikanizácii, ktorá rozpúšťa našu kultúru a jedinečnosť.

ČAPUTOVÁ JE PROBLÉM

Mám s Čaputovou problém. A nebudem to zakrývať. Ani nebudem tárať, ako ona, že nevidím dôvod sa vyjadrovať. Milá pani, vidím dôvod sa vyjadrovať.

Väčšina Slovenska sa nestotožňuje s vašou liberálnou agendou a ja sa nad to taktne neprenesiem. Ste problém a budete problém. A Blaha vám to vždy povie. Lebo je ľavičiar a vlastenec.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Ľuboš Blaha: Väčšina Slovenska sa nestotožňuje s liberálnou agendou, na inauguráciu Čaputovej neprídem, nebudem asistovať liberalizácii Slovenska

 • 3. júna 2019 at 7:22
  Permalink

  Óóó! NÁDHERA!
  Tak sa mi to dobre číta!
  MORÁLKA!!! CHARAKTER!!! ODVAHA!!!
  Na inauguráciu Čaputovej neprídete? Jej veru chýbať nebudete, možno príde potomok šľachtického rod Schwarzenberg. Aj Pellegrini núka spoluprácu. Modrí majú k sebe blízko.
  P.S.Bohužiaľ, naše žabky majú radi vodu, naskáču do nej sami, nevadí, že je horúca, nevadí, že sa uvaria. No komu by sa chcelo myslieť?

  Reply
 • 3. júna 2019 at 23:10
  Permalink

  Každá strana na Slovensku je tak silná ako silné sú peniaze ktoré stoja za ňou… Za Smerom sú dajakí sponzori no evidentne nič moc. Vlastenecké krídlo Smeru príliš zahraničiu nevonia, nie je to Pražskými židmi podporovaný Zeman či bohatými americkými Maďarmi (najskôr tiež jevrejského pôvodu) podporovaný Orbán takže tak to aj vyzerá… večné sedenie na dvoch, troch stoličkách naraz, večné prešľapovanie na mieste, večná neschopnosť zbaviť sa protislovenských živlov v strane. Vyzerá to že zahraničie, to Globálne s nami nejaký veľký plán nemá, tak nás nechajú zožrať Deep State-u (Clinton-Busch clan monštrá). Čo tam po akejsi vzdialenej periférii ? Dúfam že sa mýlim…

  Reply
 • 3. júna 2019 at 23:48
  Permalink

  Ľavica(teda to 1 percento) zaspala dobu a stále tára niečo o boji proti liberalizmu, teda všetkým odtieňom, hoci o nejakých odtieňoch to 1 percento netuší.

  Nebolo by už od veci si ujasniť, že tu v prvom rade máme spoločensko-ekonomické formy (systémy: socializmus, kapitalizmus, otrokárstvo, prvobytnú formu), a demokracia, liberalizmus, fašizmus, konzervativizmus nie sú osobitné spoločenské formy, ale len rôzne podoby spoločensko-ekonomických systémov.
  Teda aj socializmus a komunizmus môže byť aj konzervatívny, aj liberálny, aj diktátorský, aj demokratický.
  Kto dnes hlása, že bojuje proti liberalizmu a globalizácii, tak bojuje vlastne proti socialistickej Číne, bok po boku s kapitalistickými USA: Asi preto sa prestalo hovoriť o boji proti kapitalizmu a už sa bojuje len proti liberalizmu.

  Reply
 • 4. júna 2019 at 2:25
  Permalink

  „Čaputová si švitorí, aká chce byť bezkonfliktná, ale za poradcu v zahraničnej politike si vymenuje Petra Bátora, amerického ultras, ktorý obhajuje ešte aj šialené americké vojny v Juhoslávii či Iraku; a Michala Šimečku z PS, zbesilého rusofóba, ktorý neskrýva obdiv voči americkému vojnovému mäsiarovi Johnovi McCainovi….“
  Prosím, prosím, neubližujte chuderke Papuči Čaput… veď ona chuderka ani nevie, kde je „Sever“ a tuto onô… jej pripisujeme a chceme od nej múdre rozhodnutia… Také naivky boli a aj vždy budú..Horšie je, že k rozumu neprídu ani po 50-ke stále, myslieť na to: „Oj, aleže to bolo milé a také sladké! Toľko obdivu a slávy, moci, nuž odpracovať si to treba v noci alebo žeby v Clinton-oválka na Slovensku pribudla…“ Ja som papuč čaput..-ová, za prezidentku som vám bola, keď na Slovensku zúrila doba ficko-pelerínová…“ Vtedy krysy opúšťali vlajkovú loď a malý napoleúon zostal sám, s veľkou hrôzou pozoroval, kto mu knokaut dal… Však vždy sa ešte veľkým cítil, alebo to už iba hral?
  keď pochopil malý napoleón, kto s ním takto vybabral… Vtedy ma vyzvali traja, či by som to skúsila, veď nemusím sa nič učiť všetko za mňa urobia… Ja sa mám len múdro tváriť, sem-tam niečo utrúsim, svoje rmeslo si budem robiť, kým si miliony našetrím… Potom poviem : Zbohom palác, ja nie som dosť učená, k tebe patrí múdra hlava, šedinami ovenčená! AMEN! Stalo sa!

  Reply
 • 9. júna 2019 at 9:29
  Permalink

  Blahaha, ty si obyčajný idiot s 2600 hlasmi, zablúdilý revolucionársky táraj, ktorému nevadí brať kapitalistický plat, spolupáchateľ Smeráckej mafiánskej bandy, ktorá zaviedla republiku do chaosu a krachu väčšiny štátnych insštitúcií. Čo tá ľavičiarska strana za 12 rokov okrem zadĺženia obyvateľov (8000 €/na obyvateľa) urobila? Blahaha, tvoj mozog je ako ementál prešpikovaný nenávistnou revolučnou komunistickou ideológiou. Choď sa dať liečiť, lebo žijeme v 21. storočí, ale ty si svojou zaostalosťou ešte nezliezol ani zo stromu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *