Neoliberálna strana SAS legitimizuje násilie ako súčasť politického boja! Ďalší dôkaz o existencii tzv. liberálneho fašizmu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Boli časy, keď násilie ako súčasť politického boja používali nacisti. Perzekvovali, zatvárali politických oponentov, blokovali im možnosť publikovať, zakazovali im vstup do vybraných priestorov, až ich posielal do koncentračných táborov. No dnes, tieto praktiky preberajú tí, ktorí sa oháňajú slobodou a dokonca solidaritou. Od útokov tzv. slniečkárov na uliciach, cez udavačstvo (Benčík, Smatana, Goda) až po masové úsilie o cenzúru (nahlasovanie príspevkov na Facebooku od Kiskovho kandidáta) a kriminalizáciu – teda likvidáciu slobody slova. To sú praktiky tzv. liberálov.

Nedávno strana SAS uverejnila mém, kde legitimizuje násilie. Na obrázku je aktivista Rudolf Vasky, ktorý Petra Osuského označil za fašistu nakoľko Osuský hlasoval za zákon, ktorý pokutoval bezdomovcov. Osuský na Vaského fyzicky zaútočil. Áno, Vasky je síce provokáter a jeho aktivity sú ďaleko za hranicou slušnosti, ale to, že si ho Osuský dovolil fyzicky napadnúť je za všetkými hranicami toho, čo si poslanec voči občanovi môže dovoliť. Osuský tým de facto iba potvrdil to, z čoho ho Vasky obviňoval. Fašistické praktiky sú súčasťou politického boja ľudí zo strany SAS a teraz sa k tomu aj deklaratívne prihlásili. Predstavte si, že by takéto niečo urobil Fico, Blaha, Danko, Kotleba, či ktokoľvek iný. Predstavte si, čo by robili naše médiá.

To všetko sa deje súčasne s aktivitami poslankyne Nicholsonovej, ktorá sa začala oháňať trestnými oznámeniami na Ľuboša Blahu. Táto samozvaná odborníčka na všetko chce Blahu kriminalizovať pre jeho politické presvedčenie. To je typická prax liberálneho fašizmu – nemyslíte ako my, treba vás pozatvárať.

K situácii sa vyjadril aj Alexander Riabov: „V súvislosti s adventom sa dnes strana Sloboda a Solidarita pochválila, ako by sa mal chovať poslanec Národnej rady. Kotleba je opäť raz len tichý intelektuál.“

Ivan Kola

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
7 thoughts on “Neoliberálna strana SAS legitimizuje násilie ako súčasť politického boja! Ďalší dôkaz o existencii tzv. liberálneho fašizmu

 • 20. decembra 2019 at 11:12
  Permalink

  FAŠISTICKÝ TEROR!!!

  Reply
 • 21. decembra 2019 at 12:17
  Permalink

  PROČ ROBERT FICO ŽENE SLOVÁKY DO VÁLKY S RUSKEM?

  Přečetl jsem si toto:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201805167357568-slovensko-pobalti-nato-blaha/

  Takto jsem se dozvěděl, cituji, že: „Za vyslanie vojakov do Pobaltia hlasovali spoločne koaliční poslanci Smeru, SNS a Most-Híd spolu s opozičnými poslancami SaS a OĽaNO, ako aj s väčšinou nezaradených poslancov. Proti hlasovali poslanecké kluby Kotlebovej ĽSNS, Kollárovej Sme rodina a dvaja koaliční poslanci — Ľuboš Blaha zo Smer-SD a Štefan Zelník z SNS.“

  No, pochopil jsem z toho, že i Robert Fico, coby předseda SMERu a bývalý komunista, to pochopil „správně“, tedy, že je třeba dát ruskému Ivanovi najevo, že pánem na hranicích Ruska není ruský Ivan, ale slovenský voják spolu se svými soudruhy ve zbrani z NATO.

  Dovolte mi citovat ze slovenské wikipedie o docentu Ficovi, je to poučné: „14. apríla 1986 vstúpil do Komunistickej strany Československa. Vybraný bol na základe výborných študijných výsledkov, ambicióznosti, vhodného pôvodu a vlastnej iniciatívy. Podľa slov jeho spolužiakov patril k obdivovateľom filozofie marxizmu-leninizmu a Sovietskeho zväzu, napr. jeho spolužiačka z gymnázia Katarína Šípošová uviedla: „Na každom predmete sa prvý hlásil, pričom mal vždy poruke príklad, čo všetko bolo vyrobené v Sovietskom zväze. Hovoril, že všetko na svete vyskúmali sovietski vedci. Bolo nám to smiešne, v 80. rokoch už nebol režim taký tvrdý, objavovali sa aj opačné názory. Pre Roberta však bola radosť, keď mohol ísť na oslavy 1. mája v kravate a košeli. Vnímali sme ho ako šplhúňa, ktorý sa rád predvádzal.“

  Proč jsem to všecko napsal. Protože Dr. L. Blaha je vlastně bílou ovcí uprostřed černého proNATOvského SMERu, je jediný ve Ficově polit. straně, který si nemyslí, že je třeba mlátit Rusa po čuni pažbou od NATOvského samopalu. Mně z toho vychází jediné, Dr. Blaha je v té straně proto, že by jinak neuživil rodinu. Přece se Dr. Blaha se svými názory nemůže cítit svobodně uprostřed takové bandy dacanů, tedy jako jedna bílá ovečka mezi samými černými protiruskými vlky! Dříve nebo později, SMER spolu se SAV s Dr. Blahou zúčtuje! Tím jsem si jist!

  Sám za sebe vám všem povím toto. Jsem sice člen KSČM, ale kdybych si chtěl vydělat prachy, ale také kdybych současně si chtěl zachovat svou tvář, tedy abych nebyl zrádce slovanství a vůbec vlastního života, výchovy mých rodičů a učitelů ještě z dob ČSSR, pak bych ve slov. parlamentu bojoval spolu s ing. Mariánem Kotlebou, protože Doc. JUDr. Robert Fico mi stále více připomíná Vladimíra Putina, tedy, kam vítr, tam plášť.

  Reply
  • 21. decembra 2019 at 21:22
   Permalink

   Pán Vašek,
   pokiaľ viem, tak sám Blaha nepovažuje Smer ako celok za ľavicovú stranu. Hovorí o pár ľavičiaroch (popri sebe) ako Fico, Číž a pár ďalších. Ale ani títo „ľavičiari“ nemali problém dať do našej ústavy druhý kapitalizačný penzijný pilier, čo je svetový ústavný unikát.

   Ale poďme k tým vojskám a problému NATO. Tu to po 4 rokoch vlády na čele so Smerom smrdí na všetky strany. Ja som sledoval jednotlivé hlasovania a postoje vládnych strán vo vážnych veciach ako napríklad prijímanie Čiernej Hory do NATO (jediní proti ĽSNS a skvelý a jednoznačný Kotlebov prejav v NRSR). Ďalej konanie koaličnej SNS, ktorá má rezort obrany a obstaráva obrovský biznis pre USA (stíhačky F16 a vrtuľníky Hawk, výbehové typy za miliardy eur) a nemá najmenší problém vysielať našich vojakov na hranice Ruska. Je zbytočné to všetko vymenúvať, stačí ešte pripomenúť prozápadnú análnu politiku ministra zahraničia Lajčáka, nominanta Smeru.

   A teraz to, čomu sa nedá rozumieť. V týchto dňoch je na súkromnej návšteve v Rusku predseda SNS Danko a predstavte si, prijal ho minister zahraničia Lavrov, podľa všetkého len tak kamarátsky, súkromne. Danko vôbec, kade chodí, tam kydá na Kotlebovu ĽSNS a doma rozpráva, že sa s nimi v zahraničí nikto nebude baviť a on sa vraj za nich nemieni hanbiť. A minister Lajčák? Ten si nedávno prevzal čestný doktorát na moskovskej MGIMO. A ešte si možno ľudia spomenúť, ako Fico so širokým úsmevom otáča koleso ventilu na hranici s Ukrajinou spolu s Jaceňjukom, čím spustil reverzný tok plynu na Ukrajinu, čo bol obyčajný podraz na Rusko. Pritom správa ruského zamini (nielen USA to robia) kritizuje akési extrémistické prejavy na Slovensku (aj keď nemenuje konkrétnu stranu, koho asi myslí?).

   Takže, čo je vlastne dnešné Rusko? Kto sú ich priatelia? Tí čo im posielajú na hranice vojská? Alebo inak konajú proti nim a pritom sa vzájomne potľapkávajú po pleci? Vo vzájomných vzťahoch Slovenska a Ruska rozhodujú činy alebo reči? Aké hry sa tu vlastne hrajú?
   Povie nám to niekto zo zodpovedných?

   Reply
   • 22. decembra 2019 at 9:46
    Permalink

    Ono je to vsetko praveze uplne zrozumitelne. Pointa je v tom, ze politika nie je ciernobiela, ale zlozita. Slovensko nie je nezavisla krajina a minister obrany aj keby bol z tej lsns tak by musel tancovat ako usa piska. Jedine co mozme spravit je vysielanie symbolickych gest, ako to robi danko s tymi cestami na vychod… Rusi su pragmaticky, oni tomu rozumeju, preto taky postoj Lavrova. Divim sa postojom nasich ludi, ktory stale ziju v nejakej iluzii samostatnosti slovenskej zahranicnej politiky…

    Reply
    • 22. decembra 2019 at 19:12
     Permalink

     Ozajstní muži, ktorí sa nepretvarujú, netancujú dobové tance, ale kráčajú priamo – vymierajúca rasa? Jednota slov a činov – ilúzia? To vážne nám majú stačiť “symbolické gestá” a stiahnutý chvost?
     Ak je toto postoj mladej generácie (dúfam že nie), tak Slovensko končí …

     Reply
   • 22. decembra 2019 at 21:11
    Permalink

    Pane Juhár, zdravím Vás v den zimního slunovratu. )

    No ovšem, rozumíme si. Já se vyjádřil směrem ke SMERu, k páně Blahovi a Ficovi srozumitelně. A směrem k ĽSNS a Kotlebovi jsem se vyjádřil rovněž jasně. A nehodlám svůj názor měnit.

    Pane Juhár, položil jste docela kardinální otázky, na které já osobně odpověď znám, cituji je: „Takže, čo je vlastne dnešné Rusko? Kto sú ich priatelia? Tí čo im posielajú na hranice vojská? Alebo inak konajú proti nim a pritom sa vzájomne potľapkávajú po pleci?“

    Pane Juhár, má odpověď je stručná, zřetelná a současně zničující. Ano, USA a NATO jsou opravdoví a naprosto ti hlavní kámoši pana Putina a celé jeho družiny. To se dá dost surově a nedvojsmyslně komentovat článkem a videem dole, fakta tam řečená jsou totiž DOSLOVA STRAŠLIVÁ, řekl bych přímo SMRTÍCÍ. Uvěříte jim jedině tehdy, pokud zapomenete na city, protože tohle se citově zvládnout PROSTĚ A JEDNODUŠE ─ NEDÁ. Podtrhuji NEDÁ.

    Mně osobně tohle poznání trvalo několik roků, než jsem s konečnou platností pochopil, že Putinovo vedení Ruska je NEJZRÁDNĚJŠÍ BANDA NA TÉTO PLANETĚ, jakou si vůbec snad ani nelze představit. Mohu jmenovat ruskou vládnoucí trojku se zničující silou horší než celá termojaderná válka mezi RF a USA. Jsou to: vrchol vládnoucí vertikály prezident Vladimír Putin, jeho židle premiér a předseda vládní strany Jednotné Rusko Dmitrij Medvěděv (původním jménem, pod kterým vystudoval i VŠ ─ David Aaronovič Mendeľ) a vrchní exekutor RF ředitelka Centrobanky RF, kterou úkoluje amer. banka FED ─ Elvíra Nabiullinová (ruský finanční kardinál Richelieu v sukních), kterou ne nadarmo jmenoval ruský prezident ředitelkou již dvakrát. Nabiullinovou nikdo nikdy nevolil, je tak vlastně faraónovou státní dcerou.

    Výše uvedená SVATÁ TROJICE skoro veškeré zisky RF lije v podobě zlaté řeky do amer. FEDu. Jinak řečeno, RF je dolarovým protektorátem USA, takže voj. napadnout RF ze strany Pentagonu je pitomost na kvadrát. K tomuto PROSTĚ NIKDY NEDOJDE A ANI NEMŮŽE DOJÍT, protože to je stejný nesmysl, jako mlátit kyjem mrtvolu v rozkladu.

    V USA žije v důchodu Paul Craig Roberts, bývalý ekonom Reaganovy administrativy. Nehledejte ho v české či slovenské wikipedii, byl vymazán. Podle mého neochvějného přesvědčení P.C. Roberts je vůbec nejlepší autor zahran. článků o Rusku. A tento Roberts napsal článek se zničující silou (tento článek vyšel loni nakrátko i česky, ale byl neprodleně smazán, včetně záložní kopie), v ruštině však existuje:

    PAUL ROBERTS ─ POKUD PUTIN DOVOLÍ I NADÁLE ROZKRÁDAT RUSKO, PAK HO ČEKÁ KRACH

    https://newsland.com/user/4296757178/content/esli-putin-pozvolit-dalshe-grabit-rossiiu-ee-zhdet-krakh/6353328

    A nyní to, co je natolik strašlivé, že se to nedá jakkoli pochopit, byť byste se, pane Juhár, snažil sebevíce. Jeden z předních ekonomů a profesorů Ruska profesor Valentin Jurjevič Katasonov, opravdová intelektuální kapacita Ruské federace, doktor ekonomických věd, předseda Ruské ekonomické společnosti S. Šarapova, profesor katedry mezinárodních financí Moskevské státní univerzity mezinárodních vztahů, poskytl následující rozhovor, jehož obsah má sílu miliónkrát větší, než výbuch v Hirošimě.

    Prof. Katasonov řekl jasně, natvrdo, s přesvědčivou silou vybuchnuvší supernovy, že Rusko je dolar. spojenec USA, jimž Rusko poskytuje naplno v podobě široké zlaté řeky stovky a stovky miliard USD svých zisků přímo na účet amer. banky FED. Vše z rozkazu ředitelky ruské Centrobanky Elvíry Nabiullinové. Tyhle informace, bohužel, pane Juhár, NIKDO z řad českých, ale ani slov. levičáků ─ NESDĚLÍ!

    „6 BILIÓNŮ RUBLŮ Z RUSKA DO AMERIKY
    PŘEVEDLA ŘEDITELKA CENTROBANKY“,

    to řekl v rozhovoru s podtitulem KATASONOV TVRDĚ O DŮLEŽITÉM

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *