Nové video o Číne a českých médiách: Moravský troll Ctirad Musil demaskuje propagandu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Beznaděj, kterou pražští poskoci USA a Německa pociťují při postupu čínského kapitálu na světový trh ukazuje, jak bizarní jsou jejich představy o kapitalismu. Dokud naše podniky a zemědělství likvidovali Němci, Francouzi, Nizozemci nebo Američani, tak to bylo skvělé. Když jejich kapitalistické miláčky někdo z trhu vytlačí, tak je televize plná hysterie a volá se po jistotách státního řízení. Není státní regulace, ochrana, dotace, zakázky atd atd právě to, co se za Havla tolik kritizovalo a likvidovalo? Proč se teď brečí, že nemáme to, co jsme sami zničili? Pražákům se už jejich kapitalismus nějak přestává líbit. Původní reportáž: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Nové video o Číne a českých médiách: Moravský troll Ctirad Musil demaskuje propagandu

 • 14. apríla 2020 at 7:26
  Permalink

  palec hore Ctirade :)

  Reply
 • 14. apríla 2020 at 9:13
  Permalink

  Čo sa v médiách určite neobjaví: Čína už koncom marca ZAKAZALA vývoz 17 druhov surovín (kobalt, lítium….atď), ktoré sú nevyhnutné pre naše „pokrokové“ technológie

  Reply
 • 14. apríla 2020 at 9:13
  Permalink

  ?
  Trollovia-Musilovia všetkých krajín sveta, spojte sa!

  Reply
 • 14. apríla 2020 at 20:36
  Permalink

  Aj týmto humorným spôsobom je tým „našim“ presstitútom a bábkohercom v hlavnej úlohe so Zmatkovičom, treba dať vedieť, čo si o nich ľudia myslia.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *