Podcast OZ Pracujúca chudoba: HEGEROVA DAŇ Z NEHNUTEĽNOSTÍ

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ministerstvo financií ide prekopať daňový mix. Tvrdia, že daň z nehnuteľností zvýšia, ale zato zase znížia daň z príjmu a víťazom bude občan. Ako to bude nakoniec? Budeme milo prekvapení alebo nízkopríjmoví ľudia budú musieť platiť nekresťanské dane len preto, že chcú bývať?

Zdroj: OZ Pracujúca chudoba

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Podcast OZ Pracujúca chudoba: HEGEROVA DAŇ Z NEHNUTEĽNOSTÍ

 • 8. apríla 2021 at 9:39
  Permalink

  Dobrý deň, nezabúdajme, že sme si boli viac-menej nútení odkúpiť častokrát zdevastované byty v bytových domoch, do ktorých štát neinvestoval na ich obnovu. Od prevratu v 1989 si ich vlastníci vlastnými prostriedkami zveľadili, opravili. A dnes si títo gauneri, čo sú pri moci za pomoci takzvaných analytikov, ktorí iba teoretizujú, dovolí pripravovať brutálne zvýšenie daní? Ešte dodnes splácame úver, ktorý sme si zobrali na rekonštrukciu bytového domu v BA.
  Na druhej strane, v minulom režime si ľudia z vlastných prostriedkov i z úverov postavili rodinné domy, v ktorých stále bývajú.
  A teraz, keď títo gauneri za rok zničili ekonomiku Slovenska, tak začínajú siahať na naše bývanie?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *