Politológ Roman Michelko v nových Veciach verejných hodnotí vývoj v SaS, SNS, Oľano a KDH

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Deň zúčtovania v SaS nastal, Dídžeji ( DJ Demokratické jadro SaS), končia, nikto z nich nebude na kandidátke. Čo spôsobí odchod platformistou SaS končí, ako možno najslabšia parlamentná strana, kandidátka by nemala rozbiť stranu Smer odkazuje – nie sme ako SaS, kto bude a kto nebude na kandidátke? Kuffovci idú k Dankovi, pomôže to zachrániť SNS? Oľano, čo všetko sa musí zmeniť, aby sa nezmenilo nič, teda Vašečka sa vracia, alebo návrat márnotratného syna? Oľano zberná strana charizmatikov a Maďarov, bude to fungovať? Aj takéto bizarnosti sa dejú. Hlina a teda KDH nemá záujem o Vašečku a Záborskú, možno by zobral Škripeka. Nekonečný príbeh končí, 12 sudcov bolo navolených na rade je Čaputovej, bude o čom aj o týždeň….

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *