Robert Fico sa pýta na prepojenie Kisku so Žembom a reaguje na opozičný „pakt o neútočení“: Stretol sa esesák s štbákom. Je to sebaochrana pred sebadeštrukciou

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Je okolo nich toľko špiny, toľko káuz, že si museli si povedať, že nebudú na seba útočiť a nebudú špinu vyťahovať… pretože keby sa všetky kauzy objavovali častejšie na verejnosti, tak by došlo k samodeštrukcii celej opozície. Pripomenul Fico a zrekapituloval, kto všetko reprezentuje slovenskú neoliberálnu opozíciu:

Truban, ktorý sa hlási k užívaniu drog, podporuje užívanie drog na školách a je známy podozrivým prevodom svojej firmy

Beblavý, dieťa privatizácie, „gorilie mláďa“, ktorý prekryl všetky škandály vlády Dzurindu a pôsobil pri Kaníkovi

Hlina ako najznámejší kresťan na Slovensku nevie ani Desatoro

Na a napokon je tu pán Kiska. Fico mu pripomenul rok 2010, kedy sa počas troch tlačových konferencií Dzurinda vzdal líderstva kandidátky SDKÚ-DS. Po prvej bol veľký hrdina, po druhej žiadny hrdina, po tretej sa vzdal líderstva na kandidátke a predal ho pani Radičovej. Fico sa Kisku verejne pýta:

Aký bol jeho vzťah k šéfovi podsvetia pod Tatrami, pánovi Žembovi, pokiaľ ide kšeftovanie s pozemkami pod Vysokými Tatrami.

Pýtam sa ako je možné, že jeho pozemky susedil práve vedľa pána Žembu.

Fico pripomenul, že Kiska je daňový podvodník, úžerník a pozemkový podvodník. Fico dodal, že máme oprávnenie tohto človeka na základe dôkaz takto pomenovať.

Fico v diskusii s novinármi dodal: Prestaňte so selektívnou zodpovednosťou. Narkoman, podvodník a poloblázon nie sú riešením pre Slovensko. Riešením sú hodnotové strany, ktoré síce robia chyby, ale urobili aj kus roboty.

Spracoval Ivan Kola

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
6 thoughts on “Robert Fico sa pýta na prepojenie Kisku so Žembom a reaguje na opozičný „pakt o neútočení“: Stretol sa esesák s štbákom. Je to sebaochrana pred sebadeštrukciou

 • 12. novembra 2019 at 16:58
  Permalink

  Až na to NATO sa mi Ficov prejav páči i jeho odpovede na otázky novinárov. Fico je šikovný pragmatický politik!!! Potrebujú ho odstaviť, lebo je dobrý!!!
  K opozícii? Nuž vrana k vrane sadá, krivý krivého si hľadá.

  Reply
  • 12. novembra 2019 at 23:09
   Permalink

   Škoda, že zomrel bývalý riaditeľ katastra v Poprade. Ten by vedel rozprávať.

   Reply
 • 13. novembra 2019 at 10:19
  Permalink

  A v čom sa líšia liberáli a vymenovaní politici od pána Fica a sociálnych demokratov? Spomínajú sa tam škandály, privatizácie a podvody. Veď to isté platí o sociálnych demokratoch.

  Po škole som niekoľko rokov pracoval v súkromnej firme, ktorej jediným zákazníkom bol isté ministerstvo. Zákazka bola udržiavaná na základe korupcie a známostí.
  Firma platila zvláštnych ľudí, ktorých som v práci nikdy nevidel a ich úlohou bolo zákazku udržať.
  Z práce, ktorú sme vykonávali, nemal štát žiadny osoh. Zmyslom bolo dostať zo štátneho rozpočtu čo najviac penazí na účty majiteľov firmy a štátnych úradníkov.
  Pri problémoch v komunikácii s niektorými neschopnými štátnymi úradníkmi, sme sa sťažovali. Povedali nám, že sú to známi a príbuzní svojich nadriadených a nedá sa s tým nič robiť.
  Nakoniec zákazka prešla pod inú firmu, ktorá prišla s lepšími konexiami, hoci v danej oblasti nepôsobila. Za províziu posunuli zákazku zase ďalšej firme.
  Po strate zákazky, moji zamestnávatelia firmu vytunelovali a dostali sme výpovede. Majitelia si postavili honosné sídla a nakúpili drahé autá pre saba a príbuzných. My zamestnanci, sme si museli hľadať novú prácu.
  Táto korupcia a okrádanie štátu nabrali najvyššie obrátky v čase keď voľby vyhral Smer a predsedom vlády sa stal Robert Fico.

  Hnevá ma keď nejakí Fico, Blaha, či iný socialno-demokratickí hajzli rozprávajú niečo o podvodoch, škandáloch a privatizácii. Alebo dokonca, že urobili niečo pre pracujúcich. A to ešte za podpory niektorých pokryteckých neoDAVistov.
  Nieste o nič lepší než liberáli a im podobní. To vy vládnete. To vy ste hlavní podvodníci, privatizéri a zlodeji. Je mi zle z vás a vaších lží. Z toho ako ničíte a okrádate túto krajinu.

  Reply
  • 13. novembra 2019 at 11:59
   Permalink

   Súdruh skončil SjF ŽU 2001 ?

   Reply
  • 14. novembra 2019 at 7:29
   Permalink

   nechať sa okrádať a klamať

   alebo brať výhody zo štátneho

   to sú dve najvyšie princípy smerákov ich podporovateľov a voličov

   Reply
 • 13. novembra 2019 at 11:07
  Permalink

  Súdruh Čelko, to je príšerné, čo píšete. Ale prečo „pokryteckí neoDAVisti“?
  Nedá sa, ako sa chce! Nedá! Zatiaľ!!!
  Výzva dneška– Postaviť hrádzu liberalizmu!!! Nevidíte, čo sa na nás valí?
  Fico predsa len niečo po Dzurindovsko-Miklošovskom plienení urobil, to mu nemôžete uprieť. Porovnávať ho s liberálmi, to je to isté, akoby ste povedali, že sivá je čierna.
  Ja sa nemám o nič lepšie ako Vy a verte mi, nič si neprajem väčšmi ako pád kapitalistického systému. Ale dá sa?
  Hoci veľmi dobre, že píšete, o tých špinavostiach, nech sa vidí, čo sa deje.
  Budú voľby, treba voliť antikapitalistické strany, aby sa dostali ich predstavitelia do parlamentu a mohli reálne pracovať na premene systému, ja také voliť budem, nič viac sa robiť nedá, geopolitická mapa nedovolí. ZATIAĽ! Zaťatú päsť mám i ja!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *