Robert Fico: Stojím za Ľubošom Blahom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bývalý premiér a predseda strany SMER-SD reaguje na politický proces vedený proti Ľubošovi Blahovi:

STOJÍM ZA ĽUBOŠOM BLAHOM

Vyšetrovateľ NAKA obvinil Ľ. Blahu z trestného činu popierania a schvaľovania holokaustu, zločinov politických režimov a zločinov proti ľudskosti, na základe trestného oznámenia L. Ďuriš Nicholsonovej. Dôvodom bol text Ľ. Blahu k prevzatému obrázku z ironickej stránky Fľuska odkazujúci na vymyslenú smrť študenta Martina Šmída v roku 1989. Ľ. Blaha sa nesnažil pri tom o nič iné, iba vysvetliť ľuďom, že žiadny človek v roku 1989 pri týchto protestoch nezomrel. Za týmto trestným oznámením nie je nič iné, iba politika. Ľ. Blaha je vzdelaný človek, za ktorým stojím a verím, že sa stane súčasťou vedenia strany SMER – SD.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Robert Fico: Stojím za Ľubošom Blahom

 • 15. júla 2020 at 20:21
  Permalink

  Keď NAKA prepadla T.E.Rostasa a jeho rodinu vyvliekla v zime pred dom, Smerákov to netrápilo.
  Netrápi ich ani to, že je to už na súde.
  Keď som vtedy varoval, že dôjde aj na ľavičiarov, tiež nastalo len hlboké ticho.
  A zrazu je zle-nedobre …
  Že sa tak deje na základe legislatívy vypracovanej a prijatej Smerákmi je už len trpká irónia osudu, všakže?
  PS
  Mám návrh: čo keby zodpovední za obidve nepodarené novely Trestného zákona našli v sebe aspoň trochu sebareflexie, priznali, že to prepískli a navrhli vypustenie gumových a náhubkových ustanovení (trestné činy extrémizmu) z TZ. Alebo slobodu prejavu nepotrebujeme?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *