Roman Michelko v nových Veciach verejných o Glváčovi a 50 dňovom volenom moratóriu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Martin Glváč neodstúpil, lebo opozícia nemôže mať navrch. Otázne je, na čo čaká. V Smere nie vždy víťazí zdravý rozum a súdnosť. Aj o samozrejmé veci sa musí vybojovať ťažký boj. Fico sa naozaj nepoučil? Nepochopil, čo je nevyhnutné? Glváč skončí, alebo bude Smer ťažko krvácať. Je to vo Ficových rukách. Ak chce ísť cestou Mečiara – v poriadku…. 50-dňové moratórium na volebné prieskumy je nonsens. Je jasné, voči komu je namierené – voči novým stranám, predovšetkým Vlasti. Smer, SNS a ĽS NS našli spoločného konkurenta, a teda nepriateľa a takto trápne ho chcú poškodiť. Šanca, že moratórium vstúpi do platnosti, však nie je veľká. Most-Híd to nepodporuje. Nakoniec je tu aj Ústavný súd, ten môže vydať predbežné opatrenie. Bude dosť síl na prelomenie prezidentského veta? Zákon bol prijatý 73 hlasmi zákonodarcov a na prelomenie prezidentského veta ich treba 76. Matovič vyhlásil, že roky si vie predstaviť koalíciu s ĽS NS. A čuduj sa svete, médiá nerozpútali besnú hystériu. Čo sa deje? Zase dvojité kilometre? Matovič je ochotný kedykoľvek ísť do diskusie s Kotlebom. Je pre mediálny mainstream prijateľnejší Kotleba než Smer? Jasné, chce byť čo najviac na obrazovke, a médiá sú zrazu ticho. Zase teda vidíme dvojité kilometre pri posudzovaní politikov.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Roman Michelko v nových Veciach verejných o Glváčovi a 50 dňovom volenom moratóriu

 • 4. novembra 2019 at 22:57
  Permalink

  akoby člen smeru = nezávislý ? micheľko
  smer hlasoval s kotlebovcami niekoľkokrát a bez kotlebu by neschválil ani moratórium !

  smer sa pripravuje na vládnutie s ĽS NŠ !

  to je fakt

  a blaha za to zahlasuje ak bude v parlamente
  STAVME sa!

  a micheľko to bude obhajovať = to je istota !

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *