Socialisti Igor Melicher a Ľuboš Blaha robia osvetu medzi ľuďmi v regiónoch

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Pre všetkých, ktorí sú mimo Facebooku prinášame zmes statusov, ktoré dokumentujú cestu Ľuboša Blahu a Igora Melichera po stredom Slovensku.

S ĽUBOŠOM BLAHOM NA CESTÁCH V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI #2 – DETVA, KRUPINA, ZVOLEN?✊

Včera sme prešli ďalšie tri okresy v Banskobystrickom kraji. Možno je to preto, že som rodák z tohto kraja, ale nemôžeme si pomôcť – nádherná príroda a perfektní ľudia. Napĺňa ma to.

Som veľmi rád, keď vidím ako strana SMER – sociálna demokracia pomohla tejto časti banskobystrického kraja. Znížená nezamestnanosť, vyššia zamestnanosť. Rýchlostná cesta takmer po Lučenec. Nový investorov v Detve, ktorý preinvestoval viac ako 100 miliónov eur, podpora folklóru a kultúrnych tradícií, zrekonštruované centrá miest a obcí, nové kanalizácie, vodovody. A ľudia, ktorí cítia odhodlanie ochrániť nás sociálny štát. Proste perfektné!

Budeme sa aj naďalej snažiť ochraňovať ľudí práce, podporovať najviac zraniteľných a modernizovať Slovensko. Presne tak, ako doteraz.

Dnes nás čaká – Brezno a Banská Bystrica ?

Igor Melicher: S ĽUBOŠOM BLAHOM NA CESTÁCH V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI #3 – BREZNO, BANSKÁ BYSTRICA, KALIŠTE A NEMECKÁ ?✊

Posledná etapa našich mítingov v Banskobystrickom kraji sa končila včera v mestách Brezno a Banská Bystrica. Okrem toho sme navštívili aj obce, ktoré boli postihnuté nacistickým terorom počas druhej svetovej vojny – Kalište a Nemecká.

Ľudia v Brezne a Banskej Bystrici boli úžasní. Veľmi ma teší, že v mojom kraji stále žije a bojuje duch ľavicových ideálov, reprezentácie robotníckeho hnutia, ľudí práce a snaha o ochranu sociálne najslabších. Diskutovali sme so zamestnancami, s odborármi a s členmi SZPB – Slovenský zväz protifašistických bojovníkov.

Neskôr sme navštívili obce, v ktorých nacisti vraždili Slovákov, kde vraždili a spaľovali našich ľudí. Je mi veľmi smutno keď vidím, že podporu v povstaleckom kraji má pohrobok režimu, ktorý tu z rasistických dôvodov vraždil Slovákov. Hlas pre Kotlebu je hlas do koša alebo pre Kisku!

Priatelia, dni strávené medzi vami v mojom kraji mi dodali energiu ďalej bojovať za ideály, ktoré su nám Slovákom vlastné. Komunita, súdržnosť, pokrok. Nenechajme si preto vo voľbách 29.2.2020 uniesť Slovensko rôznymi Kiskami a Trubanmi a nenechajme ich tu naplno rozvinú americké, militantné šialenstvo.

Áno, SMER urobil aj chyby. Kto robí, ten tie chyby zákonite urobí. Ale na druhej strane SMER Slovensko pozdvihol. Vybudovali sa rýchlo cesty (aj tá diaľnica na severe existuje, nenechajte sa klamať), znížila sa nezamestnanosť, zvýšila zamestnanosť. V zahraničnej politike sme boli inteligentní a sebavedomí. Ako jeden z mála štátov sveta sme odmietli uznať vo Venezuele amerického Guaida, aj napriek tlakom z USA. Ako jeden z mála štátov sme sa nezúčastnil na Marakeshskom dohovore a tiež sme odmietli bláznivý mechanizmus povinných kvót na migrantov.

SMER možno nie je ideálna strana, ale je garantom toho, že Slovensko zostane suverénne a bude robiť inteligentnú politiku. Hlas komukoľvek inému je hlas Kiskovi. Žiaľ, je to tak. Preto buďte pri voľbe zodpovední. Nie len za seba, ale aj za Slovensko.

S ĽUBOŠOM BLAHOM NA CESTÁCH V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI – POLTÁR, RIMAVSKÁ SOBOTA, LUČENEC ?✊

Od utorka do štvrtka som na cestách v Banskobystrickom kraji s Ľubošom Blahom a Danielom Karasom z Banskej Bystrice.

Včera sme navštívili južné okresy nášho kraja – Rimavská Sobota, Lučenec a moje rodné mesto Poltár. Ľudia v týchto okresoch nemajú jednoduchý život a preto som veľmi rád, že im strana SMER – socialna demokracia dokázala počas posledných 4 rokov výrazne pomôcť či už v oblasti znižovania nezamestnanosti, tvorby nových pracovných miest, rekonštrukcií centier miest a obcí, obnovy ciest, kanalizácií a vodovod, či vytvárania sociálnych podnikov.

S Ľubošom Blahom chodíme medzi ľudí preto, aby sme im ponúkli ďalšie riešenia do budúcich rokov, aby sme mohli ďalej pomáhať a aby mohli tieto okresy napredovať. Riešením je dostavba infraštruktúry a rýchlostných ciest.

Dnes sa vidíme v okresoch Detva, Zvolen, Krupina?✌️

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *