Stránka Databáze knih zverejnila v spolupráci s Mestskou knižnicou Praha 1306 e-kníh zdarma, celý rad titulov nájdete aj na davdva.sk

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V súvislosti s karanténou zverejnila stránka Databáza kníh niekoľko zaujímavých titulov, ktoré môžete čítať priamo z domu. Nájdete ich na nasledujúcom linku:

https://www.databazeknih.cz/eknihy-zdarma-ke-stazeni

Knižnicu DAVu nájdete tu:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Stránka Databáze knih zverejnila v spolupráci s Mestskou knižnicou Praha 1306 e-kníh zdarma, celý rad titulov nájdete aj na davdva.sk

  • 14. marca 2020 at 15:11
    Permalink

    SUPER!!!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *