Televízny duel Matovič kontra Hlina. Vlasť vstupuje na scénu. Trápna politická agitka

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Matovič – „travič studní“, ak by ho koalícia nemala, musela by si ho vytvoriť.  Vďaka nemu sa možno Slovensko vyhne tej najhoršej a najpokryteckejšej vláde. Veta týždňa Alojza Hlinu: „ Igor, ja verím, že ťa Smer neplatí, ale choď za smerákmi, nech ťa zaplatia a daj to potom na charitu, aspoň tak urobíš niečo dobré.“  Matovič berie, kde sa dá. Návrat strateného syna Richarda Vašečku do OĽANO a ako bonus aj Anna Záborská? Matovič loví aj v SMK. Uloví Józsefa Berényiho?  O deväť percent Maďarov sa uchádzajú štyri subjekty. Bude v NR SR historicky najmenej Maďarov,  ak vôbec nejaký? Vlasť prichádza. Vstup Vlasti a Matovič rovná sa povolebný pat? Šance na takýto vývoj sa prudko zvyšujú. Len tak ďalej, boľševici na pravici. Trápna politická agitka  Za sklom. Hlavný Stalinov ideológ Ždanov by mal zo súdruhov z TV JOJ radosť. Hlbšie by nedokázal klesnúť ani on. Je to však tak primitívne, že im  to nepomôže. Toľko trápností, poloprávd či vyslovených lží, také trápne karikatúry… Neviem, čo bolo zámerom autorov seriálu: ak skarikovať samých seba  ako tvorcov, tak to vyšlo, ak niečo iné, tak je to totálny prepadák.  

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Televízny duel Matovič kontra Hlina. Vlasť vstupuje na scénu. Trápna politická agitka

  • 10. októbra 2019 at 9:51
    Permalink

    Oni sú toty spravny krescane. Modľa še ku tým správnym bohom. A dzešatero je ľem pre hlupakov a ľudzi nad hrobom. Oni še chceju dostac ku valovom a tam im dzešatoro ňepomohne. Ľem počlivo nakradnute „milodary“ od našich počlivich podnikateľov za ktorych še aj kľebane v ňedzeľu na omši modľa.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *