Top citáty slovenskej liberálnej opozície …pribudlo video so zostrihanými citátmi tzv. „nových politikov“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Lukáš Máchala (SNS) zdieľal na svojom profile zaujímavé video. Okomentoval ho nasledovne: Truban, Beblavý, Matovič, Kiska, Remišová, Hlina, Poliačik, Sulík, Osuský, Petrík, Macko, Nicholsonová… spoznajte lepšie Slušnoľudí ?… aby ste vedeli ako vyzerá ich skutočná tvár ???…

Video sa nedá zdieľať mimo Facebook, ale stojí rozhodne za to si ho pozrieť a zamyslieť sa. Pre tých mimo Facebooku vyberáme výber top citátov tzv. nových politikov a slušných ľudí:

Michal Truban

Tieto drogy sú úplne super softwéri, ktoré nám ohlupujú mozog.
Prvá dávka to je to najdôležitejšie čo urobíte.
Ja som strašne namotávacký typ na kopec všelijakých látok…
Prvá dávka, dať si tú prvú dávku. Nie je to len v tom množstve, ale aj v tom ako urobíte… mal som kamarát… boli sme na výške, ťažko sme prechádzali tie ročníky, nebolo to kvôli tým dávkam, ale že nás to nebavilo…
To, čo chcem povedať, je že princíp prvej dávky aplikovať opakovane… tie dávky úplne pomalčky, úplne easy, dávam si to kedy chcem… ja idem svoj mozog oklamať, aby sa mozog nesplašil, že čo sa robí..
Čo mám rád na tom športe a na tých drogách je ten dopamín efekt.
Čo ma nakopne? Viem, že ten stav…

Robotníci to sú špeciálna sekta ľudí… jak s tými robošmi, dáš mu robiť kachličky a on ťa oje*e kde ťa vidí…

Miroslav Beblavý

Rozhodnite sa pre odbornosť a slušnosť. (spot SDKÚ-DS s Beblavý)
Žiadny zázrak netreba stačí na tom len pracovať.

Andrej Kiska

Nebudem zakladať politickú stranu, nebudem kandidovať do parlamentu a pravdaže vôbec neuvažujem o funkcii premiéra.
Teraz musíme vyhrať parlamentné voľby. Preto založím politickú stranu, chcem spojiť slušných a ochotných ľudí a zmeniť našu krajinu k lepšiemu.

Igor Matovič

Je to podľa mňa debil a stojím si za tým.
Ešte raz mi to poviete tak ti normálne vytnem, rozbijem ti papulu a je mi to jedno.

Richard Sulík

Niekoľko krát som sa s pánom Kočnerom stretol , pretože bol pre mňa jedným zo zdrojov informácií v oblasti politiky

Martin Poliačik

A ja som si priniesol názornú ukážku… hašiš… 10-násobok bežnej dávky vyzerá nejak takto, čo si bežne môže zadovážiť mladý človek, dostane od kamaráta alebo mu to niekto dá. Je to takáto malá hrudka. Lebo toto tu nie je prejavom kriminality, to tu je prejavom rekreačného užívania drogy… a tvrdím, že by to nemalo byť trestné.

Alojz Hlina

Mne jedna droga, alkohol zničila detstvo… (v reakcii na Trubanovu drogovú kauzu)

Ak dovolíte, odpovedám ja, a ak dovolíte, ja vám neodpoviem. Vy ste z Hlavných správ? To, čo stvára tento portál, je neskutočné. To, čo stvárate, ako si vytvárate vlastnú realitu. Ako otravujete studne. Studňu otrávite kvapkou jedu. Krásnu studňu, ktorá napája niekde v Afrike celú osadu. Príde blázon, ktorý tam dá trošku cyankáli a celú ju otrávi, presne to robíte. Za to, že existujete, vďačíte demokracii, a vy ju pochovávate. Pochovávate demokraciu tým, čo robíte, ako robíte, ako nastavujete titulky, ako deštruujete, ako manipulujete. Neviem, či si pomôžem, prepáčte, ale ja Hlavným správam určite odpovedať nebudem.

Jana Cigániková

A ja by som sa vás chcela spýtať, čo konkrétne vám vadí… v čom je problém, keď si človek bude hovoriť, že ja som pes alebo keď je šatňa pre stredné pohlavie.

Lucia Ďuriš Nicholsonová

Tu musí dôjsť k prevratu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Top citáty slovenskej liberálnej opozície …pribudlo video so zostrihanými citátmi tzv. „nových politikov“

  • 1. októbra 2019 at 9:16
    Permalink

    Keď to na video pozerám a počúvam, viem, že kedysi sa takýto dialóg a monológ neviedli ani v krčme tretej cenovej skupiny. Takýto ľudia vôbec existujú? Nemyslím v politike, ale vôbec. Ak kandidujú v nejakej politickej strane, za to správanie, tie vyjadrenia a vulgárne slová by ich mali ľudia pohybujúci sa okolo nich ignorovať. Nechce sa mi veriť, že naša spoločnosť a dokonca ľudia, ktorí by nám mali byť vzorom, a o nás rozhodovať, že až takto hlboko, po všetkých stránkach klesli. Až na dno suterénu. Ťažko sa tomu vôbec vyjadriť, Je to hnus vôbec počúvať.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *