TV DAV: Ako sa národný umelec Vladimír Mináč v roku 1989 bránil pred pánom Ničom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


AKO SA NÁRODNÝ UMELEC VLADIMÍR MINÁČ BRÁNIL PRED BUDÚCIMI TRANSATLANTICKÝMI INKVIZÍTORMI UŽ V ROKU 1989

Prinášame vám unikátne video z roku 1989, ktoré až priveľmi pripomína aktivity dnešných tzv. „slušnejších“ aktivistov. Video si môžete pozrieť na Facebooku DAV DVA/VECI VEREJNÉ TU.

„Dovoľte aj mne mať vlastný názor. Obžalujete človeka a nedovolíte mu hovoriť? Po celý život som mal ten istý názor. Ja som nepreobliekal kabáty, iba dejiny sa nejak čudne správali ku mne. To že som zostal živý je náhoda,“ bránil sa hrdinsky Vladimír Mináč pred istým Milanom Ničom.

Celé video z TV klubu mladých je tu: https://www.youtube.com/watch?v=pFctyD27hYY

Pozrite si aj ďalšie video s Vladimírom Mináčom: https://davdva.sk/tv-dav-zaspominajme-si-na-mudrost…/

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “TV DAV: Ako sa národný umelec Vladimír Mináč v roku 1989 bránil pred pánom Ničom

 • 3. mája 2021 at 8:18
  Permalink

  nič je nič….
  toľko prázdnych a všeobecných slov z úst mladých aktívnych blbcov…..

  Reply
 • 3. mája 2021 at 9:34
  Permalink

  Mináč = Pán Umelec
  Nič = nič (po Nitránsky Ništ)

  Reply
 • 3. mája 2021 at 16:02
  Permalink

  Kopa prázdnych slov , bez obsahu , ktoré len potvrdili , že až na pár výnimiek VPN bolo zhlukom ľudí z kaviarne ktorí vedeli robiť všetko lepšie ako iní . Najlepšie im to išlo , keď mohli uraziť a ponížiť niekoho kto dosiahol viac ako oni . Ich „schopnosti“ sa najlepšie ukázali vo chvíli keď dostali možnosť riadiť krajinu a s hrôzou zistili , že bez pomoci netrafia ani na záchod . Tak keď už bolo najhoršie tak im vytiahol tŕň z päty Mečiar a začal tým , že ich ako neschopných poslal preč čo ich samozrejme strašne urazilo / to je totiž samozrejmá reakcia hlupákov /, teda okrem Kňažka , ktorý sa vždy vedel orientovať najlepšie a poznal odkiaľ vietor fúka .

  Reply
 • 3. mája 2021 at 22:57
  Permalink

  Perfektné …. toto je super.
  Z tých mladých diskutujúcich ma zaujal iba jeden mladý muž – trochu v úzadí (čo aj čítal knihy od Vladimíra Mináča a aj od Mňačka), vyjadroval sa kultivovane a razil trochu kresťanskú líniu – zhodou okolností to je vnuk ministra vnútra a podpredsedu vlády (1940 – 1944) Slovenského štátu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *